17 lat

Dziś skończyłem siedemnaście lat. Podczas składania życzeń prawie mnie krew zalała. Najważniejsze słowa kończyły się na samych piątkach w szkole oraz masy pieniędzy. Uderza mnie to czym współcześnie kierujemy się w życiu. Jakie wartości mają na nas największy wpływ. Jak pomyślę sobie, że mam zapierdalać kolejny rok ucząc się, by następnie z bananem na twarzy zdać pierdoloną maturę i dostać się na upragnione prawo to naprawdę nie mam pojęcia na czym nasz świat stoi. Proszę Was ludzie – są inne rzeczy niż kasa czy osiągnięcia w nauce. Wiem, taka jest smutna prawda ale czy trzeba podcinać skrzydła tak od razu dla siedemnastolatka?

28
41

Komentarze do "17 lat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Heh , akurat nie Maciek

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wszystkiego najlepszego 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 4. koleś o co Ci chodzi ale się kurde czepiasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zjedz kabanosa drobiowego…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Rodzice życzą Ci piątek, bo chcą żebyś miał dobre oceny, a pieniędzy życzą Ci wszyscy, bo myślą że innym też zależy wyłącznie na kasie i że jest ona najważniejsza.. Przykre.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiesz co ja ci współczuję-ale nie dlatego że ktoś ci życzył kasy,piątek czy innego chujstwa…ale dostałeś takie typowo sztampowe życzenia…zamiast czegoś osobistego jak to kumpel kumplowi drugiemu życzy co go zna dostałeś taką chujową formułkę…a pierdol takich ludzi…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Podcinać skrzydła? Oni próbują cię zmotywować, a nie podcinać skrzydła:| Teraz, jak mamusia za wszystko płaci łatwo jest mówić, że pieniądze nie mają znaczenia. Zobaczysz, jak sam zaczniesz zarabiać. A może nie będziesz zarabiał, skoro dla ciebie osiągnięcia w nauce są niepotrzebne?

  0

  0
  Odpowiedz