325 zl

Chce opisać pewna sytuację a mianowicie bylem świadkiem jak ktoś za 325 zł tak 325 polskich cebulionow mało co nie skakał z rękami do drugiej sporo starszej osoby. Generalnie nie mam tutaj ochoty rozpisywać co się tam dokładnie wydarzyło natomiast sam fakt że ludzie jeszcze w tym czasie potrafią być takimi skurwysynami za parę złotych mnie zwyczajnie odraza. Dopowiem że te osoby czerpią korzyści z tej biednej staruszki i to znaczne. A za 3 stówy mało się nie zesrali że złości. Gardzę takimi skurwysynami. Co wy myślicie? Byliście świadkami podobnych sytuacji? W sumie w pracy jak ktoś ma złotówkę/na godzinę więcej od kogoś to też afera się robi… Mi jest po prostu wstyd za takie zachowanie, gardzę i brzydzę się takimi osobami. Takim gnojom nawet gdybym miał kasy jak lodu a oni byli w potrzebie to bym nie pomógł.

2
2

Komentarze do "325 zl"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie zrozumiałem za bardzo, jakby się szanowny Kutas mógł jaśniej wypowiadać to bylibyśmy naprawdę wszyscy tutaj bardzo wdzięczni. Zwłaszcza, że strona przejdzie niebawem lifting to dobrze jakby dopasować się do modelu, w którym tradycja połączy się z nowoczesnością. Napisz mi więc szanowcy Kutasie czy ktoś chciał zwyczajnie ukraść te 325 zł komuś z kieszeni, wykonywał dla kogoś usługę i cena wyszła większa o te 325 zł czy może ktoś komuś chciał sprzedać produkt realnie warty 12 złotych za 325 zł? Bardzo proszę szanownego Kutasa o odpowiedź i wyjaśnienie Kutasowej prośby.

    Z wyrazami szacunku. Lą Sehrpą
    (z fracuskiego: Długi Wąż)

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Nikt nic nie myśli i nie wie, czy był świadkiem podobnych sytuacji, bo nie wiadomo o chuj Ci chodzi, durniu. Napisałeś, że coś, gdzieś, kiedyś, coś i 325 zł – jedyny konkret. Założę się, że gdybyś kupił kilo dobrej kiełbasy, to pierwszy, lepszy pies wskazałby więcej szczegółów tej „urzekającej” historii. Ktoś Ci kiedyś powiedział, że każdy może pisać, bo wszyscy go zrozumieją. Niepotrzebnie mu uwierzyłeś, piździelcu.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. A JA NICNIEROBIE I NIE MAM TAKICH PROBLEMÓW
    ~Nicnierobiący nierobiacz.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. – „A z czego Pani żyje?
      – Daję!
      – Co Pani daje?
      – Daję dupy!”

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Ja tyle na minutę wyciągam ty biedacka świnio.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Pucha kroczy przed jarmarkiem…

      0

      0
      Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: jego ekscelencja D.Trump to wzór cnot | Biedaki mnie drażnią | Brzydkie i co za tym idzie niezachęcające do poznawania systemy. Mniej intuicyjne też. Nieciekawy trend | Litewka | To na inną okazję. NetBSD | Wzajemna niechęć, prowokacje, nie będę pisał z jakiej strony | Czy mnie boli to nie powiem, ale | Ostatni raz formatuję pendrajwa "windowsowym" systemem plików | Tu na razie jest ściernisko | Pojebany sen | Dziewczyna | Pies cię jebał mamo. | Dlaczego ludzie nie chcą płacić informatykom?! | Moja indolencja matematyczna osiągnęła wyższy poziom | Win 10 to kurestwo | Złoto z Sudanu i afrykańska bieda | Moje życie | Co było pierwsze, jajko czy kura ? | Kocham mojego syna, ale... | Nie mieszczę się w waszej jebanej bankowej tabelce | Problem z instalacja | Prace naukowe a realia jej pisania | Buta lekarzy. Pieprzenie jacy to oni są ważni i potrzebni. | Wierszyk | Co za deb*l wymyślił krojony żółty ser? | Pokemon | Powód braku aktualizacji na chujni, jaki może być (wg mnie) | Niekoniecznie | Ruchałem matke panterixa | Jebać Matematyke | rozczarownaie miłosne | wredna babka w ZUS-ie | Zapach cipeczki mmmmm | pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach | Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer