A oni będą żreć te robale?

Na dobrą sprawę to mógłbym rozważyć wdrożenie w swoim życiu tych wszystkich „ekologicznych” i ratujących planetę rozwiązań, gdyby nie jeden mały szczegół.

Ci, którzy chcą, żebyśmy my wszystko wypożyczali, ograniczyli konsumpcję, emisję, przerzucali się na rower, kupowali elektryki, płacili bezgotówkowo etc. to sami będą żreć te robale?

Nie. To my będziemy za to wszystko płacić a „postępowe” elity będą opierdalać krwiste steki z krów, latać odrzutowcami, posiadać majątki, mieć W DUPIE te ekofaszystowskie bzdety i nabijać się na swoich jachtach, że my to wpierdalamy.

Próbuje się zrzucić na jednostkę odpowiedzialność za jakąś apokalipsę ekologiczną, ale koncerny nadal wykręcają bilionowe zyski, mając W DUPIE to wszystko i dla picu wprowadzając czasem jakieś ekologiczne rozwiązania.

Koncern dla każdego dodatkowego dolara zysku jest gotów wyciąć całe hektary lasu, zatruć wszystkie rzeki, gleby i wszystko co jest dookoła. Takie są fakty.

Ty masz nosić papierowe torby, a jak wleziesz do dowolnego marketu to masz wszystko popakowane w plastik/folie, masz spryskane owoce, a wszystko transportują tiry w dieslu i tych tirów musi być coraz więcej, bo:

-Sprzedac!
-Szybciej!
-Zyski!
-Kasa!
-Żreć kasę!
-Więcej kasy!

16
3

Komentarze do "A oni będą żreć te robale?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czemu tu nie ma żadnych komentarzy?

  0

  2
  Odpowiedz
  1. W nocy o Trzeciej! nie ma komentarzy w nocy. Idź się połóż.

   0

   0
   Odpowiedz