Afera z Marszem Niepodległości

O to co mnie wkurwia. W każdym normalnym państwie ludzie mogą pielęgnować swoją historie, ważne daty, ale nie w Polsce. Ciągłe prowokacje, wyzywanie patriotów od neonazistów, neofaszystów etc. Nawet w publicznych mediach zniechęcają ludzi do uczczenia święta 11 listopada. I te blokady lewackie na które Polscy anarchiści zaprosili… Niemców. Nawet przez myśl by mi nie przeszło, że dożyję czasów w których szwaby razem z Polskimi lewakami będą blokować (czyt. rozpierdalać Warszawskie ulice) marsz Polskich patriotów w Warszawie, a media będą jeszcze im klaskać… ciekawe czy na 4 lipca w USA też robią blokady. Śrut i ołów.

52
42

Komentarze do "Afera z Marszem Niepodległości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety, media mają teraz w Polsce taką siłę przebicia, że mogłyby wmówić ludziom, że JPII był komunistą, a Piłsudski nazistą, gdyby leżało to w ich interesie, tak jak dzisiaj leży w ich interesie demonizowanie ludzi, którzy bez żadnych burd, czy innych aspołecznych zachowań chcą zwyczajnie uczcić tak ważny dla Polaków dzień marszem w Stolicy. Po zeszłym roku wiem, że wielu uwierzyło, że 11 listopada Warszawskimi ulicami kroczą łysi neonaziści wykrzykując antysemickie hasła i takie tam bzdury, a na ich drodze stają bohaterscy młodzieńcy środowisk lewicowych chcący przerwać ten haniebny marsz. Dlatego wszystkim, którzy nie wiedzą co o tym myśleć proponuje wyłączyć 11 listopada telewizor i zjawić się o 15 na Placu Konstytucji w Warszawie z biało-czerwoną Flagą i na własne oczy zobaczyć, jak to wygląda – kto tak naprawdę zachowuję się aspołecznie (konkretniej jak zdziczałe zwierzęta) i godzi w Polskość. Chujnia i śrut, że doczekaliśmy czasów w których Niemcy będą stawać na naszej drodze w naszych miastach i mówić nam kto ma prawo, a kto nie, w godny sposób uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Rozumiem Cię. Niestety w dzisiejszych czasach u władzy jak i w modzie jest lewactwo, które jest wrogie wszystkiemu co normalne, dlatego nas atakują. Jednak jesteśmy silniejsi niż ta banda postępowych debili, których poglądy są niczym chorągiewki na wietrze więc przetrwamy te ich wygłupy.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. No to zamiast pisać na chujni weż udział w marszu! Ja będe i inni będą również.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Gościu – pierdolisz. Nie ma większego grzebalca w kale jak Polak. To Polak jest tym któremu najlepiej wychodzi babranie w gównie historii. Teraz już nawet poza naszymi granicami.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Jadę samochodem z Kędzierzyna do Warszawy na Marsz Niepodległości. Wim więcej negatywnego szumu wokół Marszu, tym bardziej jestem przekonany, że muszę tam być.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. To że dzieje się taki cyrk i jeszcze media to nakręcają oznacza, że nie jesteśmy do końca niepodlegli.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Słyszałem o tym. Też mnie to boli. Ta banda lewackich ścierw dąży do rozbicia naszego społeczeństwa i jeszcze im „polscy” celebryci pomagają, wystarczy wpisać na youtube „kolorowa niepodległa”.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. No, to chujnia jak Niemców zaprosili.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. W każdym kraju jest tak, że są prawicowi i lewicowi zadymiarze. Jak organizowane są „manfy” i łysi obrażają wszystkich jak leci, to jest cacy. Jak łysi dostają wpierdol od lewaków to jest wielkie hallo. Nikt ni nie wmówi, że prawica to wielcy patrioci i chcieli uczcic narodowe święto. Poczytajcie internet, zobaczycie kto się napinał jak to „rozjebią” lewcki pochód. A poza tym Niemcy byli po dwóch stronach barykad, więc wyszło na remis :). Ktoś tu pisze o Polskości… o jakiej Polskości Ty człowieku mówisz? Pijesz Calsberga, oglądasz Vive, czytasz „Fakt”, jeździsz Golfem a konto masz w CreditAgricole? Najwięksi patrioci jak Cymański czy Ziobro siedzą w PE i biorą wypłaty w euro a Ty mówisz o Polskości? Patriotyzm jest dla maluczkich, klasy rządzące mają to w dupie a reszta daje się zmanipulować jak dzieci. Kibice na stadionach wyzywali na Tuska… a jak rzadził PiS dostawali pałami aż miło. I gdybi rządził Jarek, Janusz czy inny Grzesiu byłoby tak samo. Ostatnim patriotą to był Kościuszko, nota bene jakoś o nim juz nikt nie pamięta.

  0

  1
  Odpowiedz