Oda do Chujni

„Oda do chujni” Od dziś się w chujnię wpatruje czujnie. O droga Chujnio! Kto to zrozumie? Jesteś jak zdrowie tuż po chorobie, bierze na chefty, pieprzy się w głowie, lecz droga Chujnio znów coś Ci powiem, dopadł mnie dzisiaj niejeden problem. Nadal mnie boli ręka i noga, i chuj, do tego dochodzi głowa. Ktoś mi zajebał twardą poduszkę, zaś prześcieradło było pod łóżkiem. Sąsiadka nadal tłucze kapustę na swe włochate odnóża tłuste i wciąż nurtuje mnie to pytanie: Czy później zjada ją na śniadanie? Bez odpowiedzi tak wiele pytań, kapusta znika dziś z mego życia. Nadal mnie boli pomidor zgniły, że pies go sam zjadł, się nie podzielił, szczur wypluł w talerz swoje wymioty. Cóż mam powiedzieć? Obiad gotowy. Znowu żołądek mój nieposłuszny, co zjem z talerza, zwracam do muszli. Pytam Cię chujnio czy to normalne, że sram codziennie marnując papier? To samo słońce swymi mackami drażni się z mymi mutagenami. Nadal największym moim problemem jest kibel zimny, co robić? Nie wiem. Srać na stojąco? To trochę męczy, na nowy kibel nie mam pieniędzy. O droga Chujnio doradź mi proszę, iż, gdyż, ponieważ mam wielki problem.

20
57

Chujnia w Telewizji Polskiej (TVP 2)! wyrzucili Cejrowskiego i filmy przyrodnicze?

hejka wszystkim Chujowiczom! bardzo rzadko zdarza mi się oglądać cokolwiek w telewizji „na tygodniu”, ale zwykle w niedzielne poranki oglądałem sobie na dwójce (TVP 2) Wojciecha Cejrowskiego o 9:45, potem film przyrodniczy o 10:30 i następny film przyrodniczy około 16tej, czasem jeszcze wiadomości. I to wszystko. więcej nie oglądam, bo wg mnie nie ma nic godnego uwagi: jakieś bzdurne teleturnieje, serialiki z milionami odcinków, kabarety i inne gówna, które wg mnie można o „dupę potłuc” i które z mojego punktu widzenia mogą nie istnieć. W ubiegłą niedzielę przeżyłem niemiłe zaskoczenie, nie było moich ulubionych programów, o których pisałem na wstępie. Ale myślę sobie, może jakieś święto i coś tam się pozmieniało w ramówce tego dnia i nie ma moich ulubionych pozycji. Lecz zdaje się to nie święto, dzisiaj w TVP 2 również nie było Cejrowskiego i filmów przyrodniczych!!!! o zgrozo, co za chujnia wkradła się do TVP!!! kuźwa, czy już wszystko w TVP musi być komercyjne (tj. ogłupiające ludzi) i nie znajdzie się w weekend niczego bardziej ambitnego (pewnie ktoś tu się przyczepi do WC, ale nie wnikam), a tylko jakieś bzdury dla ubogich umysłowo???? może ktoś z szanowych Chujowiczów wie o co biega, może gdzieś był jakiś komunikat, tylko go przeoczyłem???? o Wielka Chujnio, pomóż!!!

37
54

Turbodymomen…

Turbodymomen- czy jak to tam się inaczej pisze…?(jak będzie błąd to mnie poprawcie) Co to za chujnia nieskończona??? Jakaś banda debili wymyśliła jakąś pierdołę a cała polska się tym jara… Co to w ogóle jest, wzięli do reklamy jakiegoś dupka co przebrał się w chujowe gacie jak pedał i furorę zrobił… Z drugiej strony gratuluję tym idiotom (w moim przekonaniu) co się z tego śmieją, na samą myśl o tym dziadostwie szał chuja mnie ogarnia a reszta tak się z tego cieszy, wytłumaczcie mi cy to ze mną coś nie tak czy to cała reszta nie potrafi się zachowywać na poziomie i są ograniczeni umysłowo albo niedorobieni żeby rżeć z takiego gówna…:/

14
33

NIE LUBIĘ!

Nie lubię kwiatów, nie lubię świeczek, nie lubię telewizji, nie lubię rzeźb, nie lubię lamp, nie lubię foteli, nie lubię ławy, nie lubię sofy, nie lubię włosów, nie lubię kuchni, nie lubię jeść, nie lubię pić, nie lubię palić, nie lubię polityki, nie lubię polityków, nie lubię dywanów, nie lubię głupoty, nie lubię idiotów, nie lubię komunikacji, nie lubię globalizacji, nie lubię swetrów, nie lubię aut, nie lubię motorów, nie lubię przyrody ,nie lubię zwierząt, nie lubię sklepów, nie lubię pieniędzy, nie lubię knajp, nie lubię sportu,ale generalnie nie narzekam.

17
39

Faceci

Wszyscy, a już na pewno 90% to oszuści i chuje na kaczych łapach!!! Luby poprosił o drugą szansę – po tym, jak odjebał manianę i się nie odzywał, bo rzekomo jakieś miał problemy, o jakich nie chciał powiedzieć.. I ja głupia dałam mu tę szansę, po czym on zjebany recydywista znowu mnie olał i poszedł chlać z kumplem. Po chuj pytam głowę mi zawraca, przyjeb skończony, kutas??? Faceci goł tu de doktor!!

35
68

Reklama na GG na demotach

Dzisiaj odbyło się ogólnopolskie dyktando w Katowicach. Po raz pierwszy można było wziąć udział przez komunikator Gadu-Gadu. Oczywiście twórcy chcieli zadbać o reklamę i napisali w reklamie „ogulnopolska” zamiast „ogólnopolska”. Od razu jak wchodzę na poczekalnię widzę rzeszę demotywatorów dzieci neo, które po prostu nie zrozumiały tej reklamy i liczą na główną. Aż dostaję nerwicy na widok takiego czegoś. Niestety, inne zdarzenia też powodują wysyp dzieci neo na demotywatorach. :/

9
38

Jebany operator

Jestem niesamowicie szczęśliwym i dumnym posiadaczem telefonu na kartę w jakże zacnej firmie x. Jako, że ludzie zasypują mnie debilnymi sms’ami akurat gdy ni chuja nic nie zostanie mi na koncie mogłem przypuszczać, że właśnie dziś zajebią mi skrzynkę odbiorczą. W istocie – tak też się stało. Dlatego aby nikt mi później nie truł dupy, że mu nie odpisałem ruszyłem w stronę najbliższego kiosku aby wpakować kolejne 10zł do portfela x. Szczęśliwy zacząłem stukać 14cyfrowy kod doładowujący. Chwila konsternacji i… chuj. Twoje konto zostało zablokowane. Kurwa, o co chodzi – pomyślałem zmieszany. Nieco zdenerwowany i tak już chujowo zaczętym dniem udałem się do najbliższego biura obsługi klienta. Pocieszała mnie myśl, że jest dopiero 10 i szybko to załatwię. Jakie było me zdziwienie, gdy wchodząc zobaczyłem stado wkurwionych ludzi oblegających 7 stanowisk konsultantów. Kurwa nawet maszynę do wydawania numerków, jak na poczcie sobie postawili. No cóż. Czekam. czekam. Po 25 minutach miałem przed sobą jeszcze 7 osób, bo konsultanci niewiele przejmowali się tym że lud się już w biurze nie mieści. Dalej stukali coś na tych swoich klawiaturkach w tempie, jakby dopiero im wytłumaczyli jak się ich używa. Po około 50 minutach udało się! Streściłem o co mi chodzi, konsultant popatrzył się w monitor i stwierdził: „Niestety pana karta nie jest zarejestrowana, musi pan podać kod puk karty bo inaczej do niczego nie dojdziemy.” No kurwa mać! Teraz muszę jeszcze wyjebać całą chatę do góry nogami, żeby znaleźć starter, bo u nich panuje jakiś burdel. Nic tylko obkleić się dynamitem i wyjebać to całe biuro w powietrze

14
39

Zimno w Chacie

Jeszcze mrozu nie ma na dworze, a już mi pizga nieźle w pokoju. Jedynie w kiblu jest w miarę ciepło, bo piecyk jest na gaz. Piec trzeba będzie znów uruchomić i po raz kolejny podtruć się tlenkiem węgla…

32
55

Paradoks uniwersytecki

Poniedziałek. 7:15. Budzisz się i zrywasz się z łóżka jak poparzony, bo zaspałeś(aś) na ważny wykład. Ogarniasz się na szybkości, jakieś żarcie w dłoń i ile sił na przystanek. Autobus uciekł. W końcu docierasz 8:05, podchodzisz do sali, zamknięta. Wykład odwołany. Jesteś niewyspany, zmęczony, głodny, wkurwiony… ale i tak się cieszysz, że nie trzeba słuchać pierdół jakiegoś dziada przez 1,5h. I śrut.

10
43

PKP

Od dziś zmienia się rozkład jazdy pociągów. Ma być super zajebiście – szybko i tanio. Czy szybko, okaże się jutro ale już dziś już mnie wkurwili bo podnieśli cenę biletów na osobowe. Tygodniowy wrósł o 10zł, ciekawe ile miesięczny. I ciekawe za co? Tak samo będę się tłukł ściśnięty na stojąco jak do tej pory. Chuj z tymi pociągami!

20
65