Biedny kotek

Niestety potrąciłam dzisiaj kota, wbiegł na jezdnię bo pies go gonił i wpadł pod auto, w lusterku zobaczyłam jak szybko wstaje i uciekł, niestety wydaje mi się że tego nie przeżyje, fatalnie się czuję, może kiedyś mnie ktoś przejedzie i sumienie mnie przestanie męczyć… masakra.

54
63

Komentarze do "Biedny kotek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kot miał EGO wibratory, ups, WIBRACJE, uskuteczniał na ulicy masturbację. To jego EGO struktura, namawia go dziś do złego, co jest?! jego EGO struktura namawia go ziś do złego. Ten skurwysyn, kot, zaszczywał chodniki i klatki, śmieć jebany, my myszy koty jebiemy, JK na 100%, elo. Wieści z ulicy, kota baba rozjechała, myszy ucieszone, marzenia nasze są spełnione. Zboże wyjemy, zwłoki kota do szamba wyjebiemy. A JP2gmd.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Obyś zabiła sukinsyna.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. W Watykanie na rogu każdej nocy jest
  koncert, To pedofil Wojtyła gwałci dzieci
  płaczące. Zanim świt pierwszy promień rzuci
  smugą na ścianę, Dzieci tuli w ramionach pedofil
  jebany. Gwałci dzieci od stulecia, Kremówkami się
  pociesza. Kiedy wbija do kościoła, Twarz wesoła,
  twarz anioła. Nagle pęka jakaś błona, Jego
  morda podniecona, Krwią Jezusa namaszczona,
  Dziś wyrucha i anona. Ta… MC Janusz Pawlacz…
  ta, ta, ta… Dla ciebie Jan Paweł II, dla mnie to był
  agent Lolek. Donosił na rodaków, zamordował
  kilka Polek. Kiedy spytasz, kim był Lolek na
  Wołyńskiej ziemi, Nikt ze strachu nie odpowie, ta
  historia tak się mieni. Lecz wśród ludzi krąży ta
  historia przeklęta, Gdy skończyli się Polacy, to
  zabijał zwierzęta. Hej Karolu, Karolu, Co robiłeś w
  przedszkolu? Daj już spokój dzieciakom, Jesteś
  zwykłym jebaką. Papież pedofil to dla ciebie
  abstrakcja, Zaraz wjedzie bagieta, będzie
  ewakuacja. To jest czas prawdy, Wojtylaku
  martwy, Czas leży w grobie, to nie koniec tej
  bitwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zasmuciłeś tym bardzo papaja, ale papaj ci przebaczy tylko powieś jego portret nad łóżkiem i nie ruchaj się bez ślubu.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. to jest po prostu nie do wiary, jak można być taka totalną kretynką. Przestań „myśleć” bo to jest ci pojęcie zupełnie obce. Dawaj dupy, urodzisz 5 dzieci i będąc tłustą krową, której jedyne przeznaczenie to seriale i odkurzacz spełnisz swoje przeznaczenie. A teraz spierdalaj i nigdy tu nie wracaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 5/5. Ale za skrupuły, cholera z tymi kotami… Zawsze taki wybiegnie w nieodpowiednim momencie. Trzymaj się, kot ma wiele żyć ;-). A tak poważnie, sam mam kota i od razu pomyślałem o nim i nie dopuszczam myśli, że coś mogłoby się stać… P.S. Może jednak wyliże się z tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pierdolić koty. Wytłuc całe to parchate ścierwo. Możesz być z siebie dumna.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wiem co czujesz. Niedawno przejechałem dwa psy na raz. Wybiegły za samochodem i wpadły prosto mi pod koła. Na szczęście mam wysoko rozwiniętą zdolność empatii i Cie rozumiem. Szkoda psów, ale taki jest krąg życia. Specjalnie tego nie zrobiliśmy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. hmmm cóż takie życie z jednej stronu współczuje mażowi bo nie chciał bym byc w jego skórze z drugiej sam jestem kurwiarzem i świety nie jestem pierdziel to i staraj się żeby to nie wyszło bo różnie to bywa.. wierz mi to nie jest tak że nikt nic nie mówi

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Szwadron Śmierci przerobi go na karme dla biednych dzieci w afryce.Jego ofiara i męczeńska śmierć nie pójdzie na marne.Nigdy ale to przenigdy żadne stworzenie nie będzie dla Szwadronu czym zbędnym i nieprzydatnym,i obojętnie czy będzie ono martwe czy żywe,zbędne to ono będzie dla uciśnionego i dla poniewieranego człowieka,ale dla Szwadronu będzie zawsze stanowić istotny wpływ na jego działalność

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Powinnaś go dobić by ulżyć jego cierpieniu,tępa dzido!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. kot ma 9 żyć więc wyluzuj i jak go jebniesz jeszcze 8 razy to dopiero powinnaś się takimi myślami zamęczać. pewnie już łazi gdzieś po zimbabwe i zjada myszy. i sumienie go nie męczy jak ciebie

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @8 ale Ty jesteś pojebany. Może by było lepiej dla świata jak by Ciebie ktoś przejechał

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeżdżał Mesiem tak, jak ja, potrącenie kotka byłoby rzeczą normalną, patałachu. Jeszcze nie zdarzyło mi się, w moim życiu bogatego faceta z klasą, kiedy w niedzielne poranki wracam Mesiem z potańcówki, najebany najdroższymi trunkami, pierdząc w skórzane poszycie moich foteli, i głaszcząc nowo poznaną świnię po owłosionych zgrabnych nogach, nie przypierdolić w jakąś lampę czy jakiegoś Matiza. jesteś słaby psychicznie, patałachu i taki pozostaniesz. Świat luksusu jest dla wybrańców, twardych i bezwzględnych, potrafiących zwalić konia na środku ruchliwego skrzyżowania albo spierdzieć się głośno w zakładowej windzie. Kiedyś, kiedy jeszcze nie miałem Mesia, miałem kotka. Ruchałem go co weekend aż pewnej upojnej nocy niespodziewanie eksplodował. To traumatyczne wydarzenie przekonało mnie do owijania go później za każdym razem w folię. Ech, piękne to były czasy, patałachy jebane…Ale nastała era bogactwa, mojego Mesia, prezerwatyw do miłości analnej, białych kapeluszy, jedwabnych piór we włosach i ekscentrycznego życia jakie do dziś prowadzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jebać sierściuchy jebane, następnym razem pamiętaj żeby drugi raz pierdolnać…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kup dużo karmy dla kotów i podaruj jakiemuś schronisku.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Koleżanka do mnie mówi że chce spać w namiocie ja zasnęłam ona mnie rozbiera I liże mi cycki całuje mi cipke zaczęła mnie macać I mnie całować w usta z języczkiem zaczęła mnie gwałcić włożyła mi sztucznego penisa I zaczeła wkładać go do dupy obudziłam się ona mnie całuje uznałam to za żart cutbacks jestem lezbijką bo mi się to podobało

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @19 tu Mesio, pan wasz i władca. Kobieto, jesteś żenująca. Jak można lizać cycki. I w dodatku kobiece… No obrzydliwe to i niesmaczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Font worku koty tak maja

  0

  0
  Odpowiedz