Błędy przeszłości

Być może uznacie mnie za niespełna rozumu głupka przepełnionego inflantylnością tak skrajnie wielką, że ciężko wyznaczyć jej skalę. Wiele się nie mylicie w sowich ocenach. Sam uważam, że więcej głupich, nieprzemyślanych deczji podjąć się chyba już nie dało. Zacznę od tego, że chociaż ciężko w to uwierzyć, w bardzo młodym wieku zauroczyłem się pewną kobietą, która przez długi czas była dla mnie ideałem. Miałem w życiu tylko jeden cel-zdobyć ją. Starałem się o jej względy bardzo długo bo około 4 lata. tak byłem na tyle wytrwały i głupi. Przez cały ten okres byłem przepełniony żalem i goryczą ciągłych porażek naprzemiennie z bólem egzystencjalnym i depresją rekompensowanych drobnymi przyjemnościami- jej uśmiechem czy miło spędzonym wieczorem. Żeby jej zaimponować wybrałem prestiżowy kierunek studiów na najlepszej uczelni w kraju, robiłem wiele żeby pokazać, że jestem wartościowy, żeby zaistnieć w jej oczach. W końcu w najmniej oczekiwanym momencie nasze drogi splotły się i staliśmy się parą. Pierwsze dwa lata były czymś najpiękniejszym co mnie w życiu spotkało. Potem nasza relacja coraz bardziej się osłabiała aż ostatecznie jesteśmy w takim chujowym momencie, że przeczuwam rychły jego koniec, w sensie związku. Bardzo bym tego nie chciaił ale obawiam się, że niewiele da się już uratować. Koniec końców za niedługo stracę kobietę, która już zdecydowanie nie jest tą samą kobiętą, mam pracę która mnie całkowicie nie satysafakcjonuje( przecież wybrałem ją dla niej więc nie mogło być inaczej), a wręcz przeciwnie mega wkurwia. Każdy kolejny dzień to dla mnie przekroczenie następnego kurewskiego kręgu piekieł dantejskich . Jestem w takim momencie w życiu, że nie bardzo mam czas i siły aby się przebranżowić. Depresja i poczucie nicości wraca w chuj… Codziennie myślę o tym, że gdyby nie rodzina, która mi została zakupiłbym rewoler i pierdolnął sobie w sam środek głowy najlepiejw w taki sposób żeby mózg i inne tkanki z impetem przyozdobiły zszarzałe ściany mojej nędznej izby. Jedyne czego bym wtedy żałował to, że nie mogę tego zobaczyć z boku.

56
13

Komentarze do "Błędy przeszłości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Witam wszystkich. W zeszłym roku ja i moja rodzina staliśmy się obiektem ataku perfidnego zboczeńca. Moja konkubina ma dwie córki 9 i 12 lat. Kocham je jak własne dzieci. Ale do rzeczy, dziewczynki przez wiele miesięcy otrzymywały sprośne SMS na telefon oraz propozycje erotyczne. Myślałem że nie wytrzymam i zatłukę pedofila na śmierć, takie emocje mną wtedy targały. Koniec końców wylądowałem na policji z oskarżeniem o pobicie. Opowiedziałem o sytuacji która mnie spotkała, ale policja nic z tym nie robi. Jestem bezsilny, boje się każdego dnia. Z tego co udało mi się dowiedzieć to on przebywa na tym portalu i pisze wulgarne i erotyczne komentarze. Jeśli ktoś posiada dokładniejsze informacje na temat tego człowieka to bardzo bym prosił o zamieszczenie informacji o nim. Po ostatnim incydencie stał się ostrożniejszy, ale to chory psychicznie facet i tak naprawdę nie wiadomo co takiemu może strzelić do głowy.

  8

  5
  Odpowiedz
  1. Czyżby to był Mesio? Szukaj go w Łodzi.

   4

   0
   Odpowiedz
  2. Co za głupoty? Skąd wiesz że jest na tym portalu? Jaki to ma związek z SMSami? Jakim cudem udało się gościa namierzyć przed pobiciem? Opisz coś więcej.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Myślę,że bardziej tej kobiecie by zaimponowało to,że wykonujesz daną pracę z pasją. Pierdol lizanie dupy bo ona się Tobą w końcu znudzi a depresja u faceta jest bardzo niepożądana ze strony kobiet. To co przyciąga jednego człowieka do drugiego to zazwyczaj jakieś ciekawe hobby a nie ciągłe narzekactwo. Zrób coś co pozwoli wyjść wam z rutyny. Wyjedźcie gdzieś, zmień pracę, zaskocz ją czymś.

  13

  2
  Odpowiedz
 4. Gościu mam wrażenie, że nie rozumiesz po co nam mężczyznom są kobiety. Kobieta to katalizator twojej pracowitości i ambicji. To one często nas motywują do jeszcze większych ambicji i osiągnięć. Zobacz większość facetów tego nie kuma i gdera, że kobiety to materialistki, ze ciosają kołki na głowie. Jak by były materialistkami tak jak mówią to by ci kazały sprzedać co masz, oddać i spierdalać. Ale zazwyczaj jest to gderanie pod tytułem : potrzeba nam więcej kasy, dlaczego tkwisz w tym samym miejscu w robicie, dlaczego nie zainwestuje w coś porządnego swojego czasu (np. studia inżynierskie zamiast psychologii, czy europeistyki i wino znawstwa. ). A dlaczego ? Bo najczęściej faktycznie zatrzymałeś ( zatrzymaliśmy) się w miejscu. A kobiet w przeciwieństwie do nas (pomimo częstej postawy pt. Bluszcz) mają świadomość tego, że nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. I to jest prawda bo zawsze się coś możne spierdlić np. Branża IT wyjdzie całkowicie z Polski, zmieni ci się kierownik i każe ci spierdalać z roboty.
  I teraz uważaj, nie cel podróży jest ważny ale sama podróż. Zwróć uwagę kim byłeś kiedy ją zdobyłeś ostatecznie ? Byłeś zdobywcą jak jebany Aleksander Wielki, Juliusz Cezar a teraz co ? Mówisz, ze masz dobrą robotę ok. Ale zakładam, że nie jesteś jeszcze Prezesem swojej firmy lub ordynatorem czy tam kierownikiem katedry na uczelni. Widzisz czego brakuje ? Ze zdobywcy stałeś się leniwym zniechęconym żołnierzykiem.
  I teraz ostatnia rzecz to nie ona się zmieniła i nie związek się zmienił tylko ty. Sam zwróć uwagę, że sam mówisz ze ta robota cie męczy.
  Nie zrozum mnie źle ja mam dla Ciebie pełen szacunek, osiągnąłeś to co zaplanowałeś nawet masz jakby na wyłączność człowieka którego pożądałeś umysłem i ciałem. Ale sam zobacz kim byłeś a kim jesteś i kim znowu możesz być.
  Niestety większość facetów to małe penisy, które są jak uczniowie w podstawówce mówiący ::”Mamo na tę 4- porostu nie da się nauczyć, 3 albo nawet 2 mi wystarczy” i chuj. Jak byli leniwi i bez ambicji to są do tej pory. Takim kobieta tylko zaszkodzi, bo będzie jak ta matka gnała ich na przód a oni chcą mieć luzik, waksy itd. Na takich uważaj bo prawda jest taka, że wszyscy ambitni muszą ciągnąć gospodarkę do przodu za nich, oni potrafią tylko minimum i narzekają ( szef to chuj, minimalna chujowa, drogi chujowe, paliwo drogie itp), wszyscy wini tylko nie oni .
  Ostatecznie jak na moje oko świetnie, że spotkałeś ja na swojej drodze bo jesteś najprawdopodobniej osobą która ma teraz wybór gdzie będzie pracowała nie tyrasz za psi chuj i w poniżeniu. Zainwestowałeś czas lepiej niż ¾ chujowiczów.
  Życie to taki wyścig, gdzie za napisem metą jest po prostu napis start.
  I Pamiętaj UWAŻAJ NA STULKEŻAJY LENIÓW BEZ AMBICJII, bo to oni doprowadzili nasz kraj do tego czym jest dziś.

  25

  16
  Odpowiedz
  1. Jak ktoś chce spędzić życie na wiecznym zapierdalaniu i zdobywaniu chuj wie po co jakby się miało żyć 500 lat z siłami i energią 20-latka, żeby się trzepać tym że się jest prezesem a nie wykładaczem towaru w biedronce, puszyć się tym do innych, przepierdalać więcej pieniędzy na gówna no to bardzo proszę. Ja to pierdolę bo już wiem jak to jest i że chuj ci z tych pieniędzy bo i tak się nimi nie nacieszysz bo na nic nie masz czasu ani sił. Nie opłaca się i wypisuję się z tego wyscigu szczurów. Wystarczy, żeby było mi wygodnie i zebym miał na to co mnie jara. Szkoda życia, no chyba że jest się nudziarzem bez zainteresowań i nie ma się pomysłu na nie poza robieniem kasy i wspinaniu sie na szczebelki drabiny społecznej jak jakieś bydlę w stadzie. To faktycznie, rozumiem takie podejście woła roboczego

   3

   1
   Odpowiedz
  2. Jeśli by tak było jak piszesz to by zachęcały milutko do tego, by przynosić więcej pieniędzy. A one widzą w facecie frajerskiego woła roboczego, którym się pomiata.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Milutka to ona będzie jak już przyniesiesz a nie potencjalnie może kiedyś przyniesiesz.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. no no ładnie napisane

   1

   0
   Odpowiedz
  4. Gdyby twoje pierdolenie było prawdziwe, to by żadnej chujni w tym kraju nie było. To co pieprzysz to kit na resorach. Żołnierzykiem ZAWSZE ktoś musi być, tu chodzi o to że żołnierzyk MA MIEĆ STANDARD pewien STAŁY a nie być traktowanym jak gówno. Klitka na 40 lat kredytu i matiz w gazie i tyskie w łapie i meczyk w sobote to jest JUŻ OSIĄGNIĘCIE jakieś… Bo większość nawet na to sie nie łapie nawet.. Dlatego trza wprowadzić socjalizm a nie gówno zwane etatyzmem, i wygonić żydokapitalistów

   1

   2
   Odpowiedz
   1. Szanowny Komentatorze. Masz zupełną rację. Myślę tak samo. to kapitalistyczne pierdolenie niektórych gości i ich jebane komentarze doprowadzają mnie wręcz do szału . Nie znają życia jakim ono jest naprawdę, dlatego pierdolą tutaj taki szajs, że najchętniej bym im głowę wlożył do porannego nocnika, żeby przestali gadać jak na;wiedzeni.

    1

    1
    Odpowiedz
   2. Nawet przy zatrudnieniu jako żołnierz trzeba się starać i mieć ambicje, i nie chodzi o ambicje typu od taśmowego do prezesa ale oto żeby być najlepszym taśmowym (nam miarę własnych możliwości). U nas problem jest taki, że często ludzie czy są taśmowymi, kurierami, team leaderami , adwokatami czy prezesami walą jedynie minimum i się wkurwiają, że życie im się sypie(kasa mała, kobieta kołki ciosa, matiz w gazie się zespół, nie ma na mieszkanie, złe się czuje sam ze sobą). Piszę na miarę własnych możliwości bo zawsze może przyjść ktoś młodszy, sprytniejszy ale to nie znaczy że można olać i robić na minimum. A niestety jest jak jest.

    Rozumiem, że ktoś możne powiedzieć ze w UK Angole też robią minimum ale zobaczcie jaka miedzy nami jest przepaść, chyba wszyscy chcemy żeby ZŁ Polski zwany cebulionem przestał nim być. Zobaczcie sobie Niemca z Zachodu dla porównania.

    Mamy ciężką sytuację bo nie jesteśmy murzynami z Afrika którzy do końca tego milenium pewnie nic nie osiągną ( i w sumie mogą sobie odpuścić – co zresztą robią) ale nie jesteśmy częścią Europy Zachodniej bo jesteśmy ubogim krewnym ze wschodu.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Czyli wg. ciebie wszyscy powinni być szefami i prezesami? Ja pierdolę co za durny cwel. I jeszcze tekst o gospodarce.. Zagłosowałeś na korwina kucyku?

   I nie nazywaj brakiem ambicji osoby, która chce osiągnąć stabilizację bez wyścigu korpo szczurów. Kurwa, zostaniesz podrzędnym kierowniczkiem, dostaniesz pensje sprzątaczki w Niemczech i poczujesz się wygranym, dając łoić się w dupsko zachodnim korporacjom za minimalne wynagrodzenie – ALE JESTEM SZEFEM XD I będę gnębił gnoi bez ambicji!!!!1

   3

   0
   Odpowiedz
  6. Taa, zarób się kurwa, na śmierć żeby księżna byla zadowolona. Zamiast spokoju i stabilizacji będziesz miał zapierdol do końca dni swoich… Katalizator kurwa… Katalizator się wymienia co jakiś czas jak źle pracuje.

   3

   1
   Odpowiedz
 5. Zluzuj, nie jest tak źle. Po około 2 latach opadają różowe okulary i człowiek zaczyna widzieć rzeczywistość w realnych barwach. To nie o to chodzi, że Twoja pani się zmieniła, tylko Ty przestałeś ją idealizować i dostrzegłeś jej wady. Rzuć ją w cholerę i się nie męcz. Znajdziesz se inną.
  Kolejna sprawa – zrób sobie podyplomówkę z tego, chciałbyś robić i zacznij to robić. No chyba że Twoje wymarzone zajęcie wymaga skończenia normalnych studiów (np. medycyna, prawo, architektura).
  Ostatnia sprawa, najważniejsza: szczęścia się nie dostaje z zewnątrz, więc nie da Ci go ani kobieta, ani praca, ani pieniądze. I tak można wymieniać w nieskończoność. Szczęście to radość z bycia samym sobą, nawyk zacieszu z każdej dupereli. To taki sam nawyk jak polskie narzekactwo, tylko fajniejszy. Posłuchaj sobie piosenki ‚Do serca przytul psa’.

  18

  1
  Odpowiedz
  1. Do sercs przytul psaaaaaa
   Weź na kolana kłeeeta…

   3

   0
   Odpowiedz
 6. Też żałuję wielu czynów, które uczyniłem w przeszłości.

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Zawsze możesz obok postawić lustro i będziesz widział przynajmniej część-wesoły Dawid

  4

  1
  Odpowiedz
 8. A gdzie byś zakupił ten rewolwer hmmm? W Polsce? hahaha

  Myślę że wielu ludzi strzeliłoby sobie w łeb w tym kraju, gdyby mogli legalnie nabyć broń w sklepie. Tak tu jest kolorowo…

  7

  2
  Odpowiedz
  1. W każdej chwili możesz iść do sklepu i nabyć rewolwer czarnoprochowy. Z takiej broni wybito Indian Amerykańskich, więc skuteczność jest potwierdzona. A dodatkowa robota związana z czyszczeniem broni (czarny proch zostawia więcej zanieczyszczeń niż proch bezdymny) nie ma wielkiego znaczenia, jeżeli planujesz strzelić tylko jeden raz.
   Także z tym nie ma problemu…

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Kiedyś czytałem o tym, o broni czarnoprochowej. Ciekawe jaka jest skuteczność przy samobójstwach. Podobno, shotgun 99%, pistolet 97% a broń czarnoprochowa? Widzisz możesz się mylić i strzał w głowę skończy się dla takiej osoby tylko tym że zostanie „warzywem”.

    0

    0
    Odpowiedz
 9. Pij siku od kozy

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Ja pierdolę, ale one was poniżają, panowie. Jestem gejem i powiem ci absolutnie szczerze – cokolwiek byś o pedziach nie mówił, robiąc facetowi laskę nie poniżę się tak, jak ty wobec tej kobiety. Po co wam to? Idźcie na kurwy, do klubu, wyrwijcie i poruchajcie. Po kiego chuja się tak poniżacie, płaszczycie, zdobywacie kogoś, kto na samy końcu tej drogi i tak ma was w dupie. I to wszystko z powodu tego mistycznego rozcięcia tam na dole? …

  3

  1
  Odpowiedz
 11. Opowiem Ci chujowiczu bajkę. …Był sobie mały wrubelek który zakochał sié w duuużej krowie. Postanowił ją z miłości wydupczyć.
  Nosił biedny całe lato w maleńkim dziobku najlepsze ździebełka trawy dla swojej wybranki. Gdzy minęło lato przyfrunoł do swojej krowki i mowi. Patrz jsk cie kocham to pyszne sianko i trawka dla ciebie…Daj sie wydupczyć. Krowka pomyślała ok. Mały wrobelek podleciał od tyłu i wali krowke machając skrzydełkami jak koliberek. Już miał sie spuszczać gdy krowka pomyślała: Co mi się tam takie małe byle co będzie plątać.. Wezme go i osram. Gdy wrobelek wygrzebał się z gówna dumny mowi do krowki…Ale ci dogodziłem. Aż zesrałaś się z rozkoszy…..
  Interpretuj to moj chujowy przyjacielu jak chcesz. Pozdrawiam.

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Jaki zawód wykonujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Uznaję cię za niespełna rozumu głupka przepełnionego inflantylnością tak skrajnie wielką, że ciężko wyznaczyć jej skalę.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. No cóż… to teraz skupiamy się na pracy, może z czasem ją polubisz, zarabiaj dobrze i podbuduj ducha walki o lepsze życie a kobiety to zauważą i same pojawią się w Twoim życiu. I to niejedna;)
  Tylko pamiętaj o jednym!
  O tym co przeżyłeś. Potem to Ty wybieraj, testuj i walcz o swoje życie.
  Żyjesz, nie popełniłeś samobójstwa więc tak chujowo nie jest.
  Daję ostrego kopa w dupę do działania i napierdalamy, nie odpuszczamy!
  To piszę ja, wojownik dupek bliżej niezrośniętych błoną dziewiczą:)
  Powodzenia, żyj na pełnej kurwie.

  2

  2
  Odpowiedz
 15. Wiesz gdzie leży problem? To wszystko zrobiłeś dla niej, nie dla siebie. W ogóle robienie czegokolwiek żeby się innym przypodobać daje tylko krótkotrwałe zadowolenie. Najważniejsze jest to żeby umieć odnaleźć szczęście w sobie. Ludzie są i odchodzą. Zresztą widać w Twoim przypadku że haj emocjonalny opadł i pewnie z tą laską łączyło Cię niewiele poza zakochaniem.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Ale na polskim to jednak rzadko się bywało, gimbusie

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nie wiedziałem, że sowy też oceniają.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Zarabiam ponad 10 tys w polsce pracujac 15 dni w miesiacu.
  Kobieta konczy sie na 55kg.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. KAŻDA kobieta, obojętnie czy to dziwka, Zosia-samosia, ekstraertyczka, prezesowa banku tudzież zwykła Dżesika –
  będzie szukała zdrowego, sprawnego samca który da jej zdrowe potomstwo i sprawi, że ta nigdy nie będzie musiała czuć się zagrożona. Pomyśl kategorią zwierząt. Oczywiście do tego dochodzi wywoływanie tego jednego najbardziej pożądane impulsu, który łączy w sobie pociąg seksualny, zaskoczenie, stabilizację a zarazem szaleństwo, życie bez trzymanki. Kobiety są sprzeczne, musisz wiedzieć kiedy ona chce poczuć się jak dorosła kobieta i pani domu a kiedy jak nastolatka, tęskniąca za wolnością i dzikim młodzieńczym seksem. Zdobywanie baby to nie tylko wchodzenie jej w dupę i robienie dokładnie tego, co ona chce. Wtedy staniesz się dla niej przezroczysty, przewidywalny a co za tym idzie, zwyczajnie nudny. Kobiety są takie, że jeśli przez dłuższy czas czują rutynę po prostu szukają przygody i kogoś kto je od te rutyny oderwie. Jeśli będziesz dziecinnym palantem, któremu tylko w głowie jaja, memy i imprezy to najpewniej puści się z ułożonym, dojrzałym emocjonalnie mężczyzną. Jeśli będziesz ponurym, wiecznie poważnym facetem ona najpewniej poleci do jakiegoś młodszego od siebie fagasa, który pokaże jej istne szaleństwo. Tak działa kobieta. Mówi Ci to kobieta 🙂

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Dlatego ja szukam kobiety wychowanej przez faceta z zasadami, a zwierzątka kierujące się tylko swoją biologią, pogłaskam i idę dalej.

   1

   0
   Odpowiedz
 20. A dużo w końcu zarabiasz w tej robocie czy grosze? Bo jak dużo to nie warto rzucać tylko zmienić kobietę na taką która da ci ukojenie i spełnienie mimo chujowej roboty

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Czytaj Pawła Grzywocza i Marka Kotońskiego. Ale nie jest z Tobą tak źle, bo przynajmniej se poruchałeś i jednak wyczuwasz, że to się kończy – nie zostaniesz zaskoczony. Bywali tu tacy stulejarze, którzy zmarnowali kilka lat na bieganie za laską, a nawet jej cycków nie wymacali. Więc czytaj wspomnianych autorów i przygotuj się na rozstanie. Głowa do góry, następny związek będzie lepszy.

  2

  0
  Odpowiedz
 22. O człowieku, współczuję. Do zdania „Żeby jej zaimponować…” czytałem te słowa, jakby to był mój życiorys. Dosłownie. Tylko że u mnie wszystko rozpadło się nagle po tych czterech latach. Więc i tak miałeś szczęście, chociaż przez te dwa lata! A wyobraź sobie, że wszystko skończyło się po tych czterech, jak u mnie… Serio, wyobraź. Nie wiem, czy to, co napisałem, podniesie cię na duchu, ale mam nadzieję. Bo twoje marzenie udało ci się spełnić. Ja sobie dosłownie nie mogę znaleźć miejsca, bo po prostu przegrałem.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Tego kwiatu to półświatku , nic na sile , pokaz ze masz jaja i dokończ wszystko co zacząłeś …

  0

  0
  Odpowiedz
 24. W Wyszogrodzie pod Biedronką jakiś chory psychicznie człowiek biega z gołą dupą i krzyczy zbieram na psychiatrę.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Jeśli czujesz że w twoim zwiazku jest cos nie tak to prędzej czy później to jebnie. Taki jest wszechświat.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Pij siku kozy. Zawiera dużo pożywnej laktozy !

  1

  0
  Odpowiedz
 27. To kup se masterballa i ją złapiesz

  0

  0
  Odpowiedz