Bo uwielbiam być zostawiana…

Cholernie wkurwia mnie, że jedyna osobą, którą interesowały moje problemy właśnie spierdala do Anglii. Jedyna moja przyjaciółka, do której normalnie poleciałabym z takim użalaniem się nad sobą, zostawia całe swoje życie tutaj i leci szukać szczęścia w jakiejś beznadziejnej angielskiej szkółce, w której poziom nauki jest tak wykurwiście dobry, że jak ją skończy to będzie mogła najwyżej na zmywak pójść, ta! Ale polski, żeby nie było za dobrze. Po cholerę ona się tam pcha? Przyszłość? No proszę! A co u nas jakaś wybrakowana? Jak człowiek chce, to wszędzie może! Tylko trzeba trochę samozaparcia jakiegoś. Jakichś ambicji. Czegokolwiek, co by zadziałało! Rozumu! Po prostu – rozumu! Tak, fajnie, niech robi co chce! Ogólnie rzecz biorąc chujnia i śrut!

17
81

Komentarze do "Bo uwielbiam być zostawiana…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie chciałeś dać jej szczęścia, to leci szukać go gdzieś indziej. Trzeba było ją porządnie zerżnąć, a następnie przytulić, a nie tylko pierdolić smuty o problemach. Miałem analogiczną sytuację – tylko odwrotnie z płciami – plątała się za mną pewna laska i pierdoliła mi tylko o swoich rozterkach. Znalazłem szczęście gdzieś indziej, a ona teraz zdziwiona płacze tak, jak ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To jest jej życie i ma prawo robić z nim co chce. Nie możesz wymagać od niej żeby podporządkowała swoje życie Tobie, możecie pisać do siebie, dzwonić i utrzymywać jakiś kontakt ale nie żądaj by w imię Twoich poglądów, Twojego zapatrywania się na życie, Twojego poglądu na takie czy inne sprawy ona postępowała tak czy tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale z Ciebie egoista!Jak ją lubisz to powinieneś zaakceptowac że dziewczyna jest mądra i wydupca z pojebanego kraju jakim jest Polsza.Po za tym to jej wybór.Tak tam skończy jakąs podrzędną szkołę,i będzie robiła na zmywaku,ale zarobi tyle co Ty nie zarobisz w PL tyrając jak wół na budowie czy gdziekolwiek indziej.Widać że Tobie zależało tylko na mozliwości żalenia się jej,i teraz chciałbyś ja zatrzymac bo komu się pożalisz?Dzieciak.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do 1,2 i 3: czy Wy nie widzicie, że w tytule jest:”Bo uwielbiam być zostawiANA”. To dziewczyna, którą zostawia przyjaciółka napisała.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Fajne komentarze, ale zdaje się, że autorka nie jest facetem… Sprzęgło do Żuka! (w sumie całkiem śmieszny jest ten tekst ze sprzęgłem)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kasa się liczy, kasa.Widziałeś nauczycieli w Anglii po lekcjach? Myślisz, że popierdalają w wytartych płaszczykach na tramwaj jak w tym zjebanym kraju?Nie kolego. Mają ten sam status co inni normalni ludzie. Nikt nie śmie ich poniżać, żadna mamuśka ani tatuś w mercedesie na raty nie drze na nich ryja jak bachor podskakuje. I jest tyle samo mężczyzn co kobiet bo tam to normalny zawód. W Pl to tylko granat do szamba wrzucić. Spierdoliłem już dawno i nie żałuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wy jesteście ślepi? To laska pisała, nie jakiś facet… Ja pierdole, ludzka spostrzegawczość…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Gówno wiesz, kończę studia w UK które są na 2 miejscu w IT na świecie, dostanie się do Oxfordu to nie był problem, utrzymać się tam również a dzięki temu dość często dostaje bardzo dobre oferty pracy, nie korzystam bo rozkręciłem własną firmę IT i m.in. jak jesteśmy na prezentacji i pytają się jakie studia robiłem (chwalimy się wykwalifikowanymi pracownikami więc i ja dostaje takie pytanie) i słysząc że kończe Oxford omal nie spadają pod stół…

  Więc skończ pierdolić bo w PL co najwyżej skończyłbym zafajdana Polibude Śląska i pracował za kilka tys mc… Dzięki wielkie, w UK jak ktoś chce ma znacznie większe szanse, dzięki temu jak tu przyjechałem 6 lat temu nie miałem nic a teraz mam własny dom, samochody (tak stać mnie na praktycznie każdy samochód jaki jest w salonie i zmieniam średnio raz do roku (SUV/sportowy/sedan))…

  Niech koleżanka odniesie sukces a Tobie chuj w cipe !

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gdybyś była mądra sama byś spierdalała z tego polskiego syfu. Ja też stąd wypierdalam, bo tutaj perspektywy na rozwój są ZEROWE. Język tylko doszlifuję i nara.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do 4. Komentarz z numerem 2 wcale nie stwierdza że to jest facet.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. śmieszny jesteś jak możesz porównywać przyszłość w Polsce do przyszłości w Anglii

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ja w przyjazn nie wierze nie jestem frajerem nie musze sie uzalac i radze sobie w zyciu lepiej niz ktokolwiek inny….

  0

  0
  Odpowiedz