Była dziewczyna i przyjaciel

Witam, mam straszną chujnię i nie wiem co mam robić. Mój najlepszy przyjaciel z którym znam się od urodzenia spotyka się z moja byłą z którą rozstałem się rok temu. Muszę dodać że ja wciąż coś do niej czuje i on o tym bardzo dobrze wiedział. Czy on jest jakiś pojebany? Każdy facet wie że nie rusza się dziewczyny/byłej dziewczyny przyjaciela. Dobrze że go dziś nie spotkałem bo bym mu przyjebał. Szczerze to nie chcę już tego chuja znać. Straciłem przyjaciela i szansę na powrót do dziewczyny na której mi zależało. Zajebiście kurwa!

37
64

Komentarze do "Była dziewczyna i przyjaciel"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. trzeba było się z nią nie rozstawać

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Skoro wszyscy troje byliście wolni to co w tym złego? Chyba tylko że kumpel choć znał Twoje zamiary chce ją przepraszam za brutalną prawdę bzyknąć przed Tobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. haha, miałam podobną sytuację tylko że już nic nie czułam do byłego i wiesz co zrobiłam? podziękowałam za przyjaźń, bo zasady są zasadami i takich numerów się nie robi, koniec kropka

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Kiedyś moja loszka poprosiła, bym pozwolił jej obciągnąć swojemu koledze, bo „nie może wytrzymać”. Oczywiście się zgodziłem, choć i tak na moją loszkę Nie ma mocnych, jak ją weźmie, to musi, choćbym miał ją zostawić. Ale nie zostawiłem, bo powiedziała mi potem, że co prawda było fajnie, ale tylko ja mam tak zajebistą pałę, by warto było ze mną być, i mi ją codziennie polerować.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A co masz jakiś akt własności że uzurpujesz sobie takie prawa? Miałeś swój czas aby się starać i zbudować silniejsze więzi, jednak go nie wykorzystałeś, zatem daj tę szansę kumplowi, skoro uważasz go za najlepszego przyjaciela, zamiast dąsać się jak dziecko w piaskownicy. Lepiej sobie poszukaj kogoś innego, bo to nie najlepszy pomysł wracać do tego co się zakończyło, wasze rozstanie zawsze byłoby punktem odniesienia w takim związku i ta świadomość, chcąc nie chcąc, byłaby dla was obojga belką w oku, prowokując toksyczne zarzuty o to do czego kiedyś doszło, oraz złośliwe poczynania względem siebie w chwilach braku wzajemnego zrozumienia, nie można dwa razy wejść do tej samej rzeki, bo inne wody już tam napłynęły, a i człowiek nie ten sam, co do kumpla to jak najbardziej ma prawo do okazania zainteresowania tą osobą, zwłaszcza że nie tworzy już żadnego związku z tobą, wszystko co cię z nią łączy to twoje obsesyjne złudzenia, tworząc mrzonki i wizje że będzie jakby nic się nie stało, ale niestety tak nie będzie, chcesz ją dla siebie, a nie dla waszego wspólnego dobra nie zastanawiając się nad tym czy ona widzi w tym jakiś sens i w jakim stopniu mogłaby być zainteresowana takim powrotem, to zwykła zaborczość, a tam gdzie zaczyna się konkurencja nie ma przyjaciół, są tylko znajome twarze, takie jest życie, a życie trzeba zrozumieć, zamiast tworzyć zupełnie nieżyciowe kodeksy, które funkcjonują jedynie w naszych pobożnych życzeniach.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba dont! Mam kumplami swojemu najlepszemu dotychczas życzyć najlepszego by mu się ułożyło z moja ex.Jeśli stary ziomek wieloletni dopuszcza się takiego manewru, okazuje tym sposobem totalny brak szacunku względem do swojego przyjaciela.A szmata jeśli dobrze wie,ze z kolesiem jej chłopaka łączyła wieloletnią więź to jeśli miała by wystarczająco oleju w głowie, nie brała by sama za kolesia swojego.Tez miałem taką sytuację całkiem niedawno navet. Blizba urazów pozostaje,można ją opanować znajdując sb zajęcie tłumiąc to co cie spotkało, ale w tb juz bd siedzieć. Moze z biegiem lat to minie, może kiedyś bdsz navet z tego brechtał,ale dopiero jak przytrafi ci się coś jeszcze gorszego.Pozdrawiam

   0

   1
   Odpowiedz
 7. dorośnij. własnie odebrałeś pierwszą lekcję.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. odciąłes 2 frajerow na raz

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jaka szansa na powrót idioto? Skoro cię nie chciała to trzeba ją olać. Skąd się takie męskie szmaty biorą to nie wiem. Jak może ci zależeć na kimś kto cię nie chce? Lecz się!

  1

  2
  Odpowiedz
 10. Spierdalaj jebac w kopalni za dukata

  1

  0
  Odpowiedz
 11. @8 – ma rację, olej z uśmiechem na ustach byłą dziewczynę i nowego fagasa, to się oboje zdziwią, a ich związek może stać się przez to nawet mniej ekscytujący dla nich obojga… twoja zazdrość może być tylko wodą na młyn i mechanizmem, który daje im powera, odetnij im to paliwo, pierdol ich…

  1

  0
  Odpowiedz
 12. zrob se kabanosy z musztarda i zimne piwko

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ktokolwiek czyta dziś to świadectwo, powinien świętować ze mną i moją rodziną, ponieważ wszystko zaczęło się jako żart dla niektórych ludzi, a inni powiedzieli, że to niemożliwe. Nazywam się Łukasz Skalikow i jestem z Polski, ale przeprowadzam się z żoną do Chicago. Jestem szczęśliwie żonaty z dwójką dzieci i uroczą żoną. Coś strasznego stało się z moją rodziną, straciłem pracę i moja żona opuściła mój dom, ponieważ nie mogłem dbać o siebie i potrzeby rodziny. jej i moich dzieci w tym konkretnym momencie. Przez dziewięć lat nie miałem żony, która wspierałaby mnie w opiece nad dziećmi. próbuję wysłać wiadomość testową do mojej żony, ale ona blokuje mi rozmowę z nią próbuję porozmawiać z jej przyjacielem i członkami jej rodziny, ale wciąż wiem, że ktoś może mi pomóc, a później złożyłem wniosek do tak wielu firm, ale nadal tak nie dzwoń do mnie, dopóki nie nadejdzie wierny dzień, w którym nigdy nie zapomnę w swoim życiu. Kiedy spotkałem starego przyjaciela, którego wyjaśniłem wszystkim moim trudnościom i powiedział mi o wspaniałym człowieku, który pomaga mu w dobrej pracy w Coca Cola Company i powiedział mi, że jest czarodziejem zaklęć, ale jestem osobą, która nigdy nie wierzy w rzucającego zaklęcia, ale postanowiłem spróbować, a Drosagiede pouczył mnie i pokazał mi, co zrobić w ciągu tych trzech dni lunchu. Przestrzegam wszystkich instrukcji i robię to, o co mnie prosił. Drosagiede upewnij się, że wszystko poszło dobrze i moja żona zobaczy mnie ponownie po Drosagiede wspaniałej pracy. Moja żona zadzwoniła do mnie z nieznanym numerem i przeprosiła, a ona powiedziała mi, że naprawdę za mną tęskni, a nasze dzieci i moja żona wracają do domu. Po dwóch dniach firma, którą przesłałem list z uznaniem, teraz jestem kierownikiem firma paragon tutaj w USA. Radzę, jeśli masz jakieś problemy, wyślij wiadomość na ten adres e-mail: doctorosagiede75@gmail.com, a uzyskasz najlepszy wynik. Weź rzeczy za pewnik i zostanie ci odebrane. Życzę ci wszystkiego najlepszego.

  0

  1
  Odpowiedz