Chujnia w restauracji

Poznałem fajną dziewczynę w Internecie, pisało nam się ze sobą bardzo dobrze. Przyznam, że w wielu kwestiach się dogadywaliśmy. Pewnego razu postanowiliśmy wymienić się swoimi zdjęciami. Wszystko się układało, spodobaliśmy się sobie. Etap znajomości przeszedł na wyższy poziom i postanowiliśmy umówić się na randko-kolację. Spotkałem się z nią w umówionym przez nas miejscu i czasie. Rozmowa z początku była nieco sztywna, zresztą spodziewałem się tego, dlatego też żeby trochę rozluźnić atmosferę zamówiłem whisky. Szła kolejka za kolejką, do tego dochodziły liczne potrawy. Miło spędzaliśmy czas. A wiecie jakie jest sedno tej chujni? Takie, że wydałem z 300zł za kolację i nawet nie zamoczyłem, bo źle się poczuła i poszła sobie do domu. ;/

66
116

Komentarze do "Chujnia w restauracji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Według mnie dziewczyna która poszłaby do łóżka na pierwszej randce nie jest warta poważnego związku. A Ty mając takie oczekiwania nie jesteś wart jej.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Trzeba było wejść w czystą 🙂 jak dziewczyna lubi się napić parę kolejek czystej na randce to ciąg dalszy jest prawie zawsze udany (chyba że jest pijaczką i alkoholiczką:).
  Whisky to się możesz napić jak będziesz siedział w kapciach przy kominku i czytał Szekspira. Tylko nie wolno jej pić za dużo, bo po whisky często można się źle poczuć i żołądek odmawia posłuszeństwa 🙂 Powodzenia następnym razem !

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Bo jesteś tępy to dlatego tak wyszło…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. kolejny gość myślący tylko o jednym, poznałeś fajną dziewczynę i się dogadujesz, wchodzisz na kolejne etapy znajomości? Fajnie, więc staraj się o związek z nią, a nie o umoczeniu.. ciężki idiota..

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Baju, baju będziesz w raju! Puenta jest taka, że lacha okazała się zwykłą galerianką (akurat internetową) która lubi sobie za free popić i się nażreć a ty wyjebałeś 3 banie w rynsztok. Jesteś z siebie dumny?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Krótko mówiąc chciałeś wykorzystać ja a ona wykorzystała Ciebie, i kto tu został wyruchany ? heheh

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I Bogu dzięki, że się źle poczuła, inaczej dałaby się wydymać przez taką szmatę jak Ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spierdolila bo czuła ze być może ja pukniesz a nie chciała wyjść na dziwke.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. aaaa tyle kasy na laske wydałes hahahahah i ty sie dziwisz ze z tobą do wyra nie poszła człowieku tyle to mozesz wydac jak masz stałą partnerke a i tak wątpie ze któraś by chciała bys tyle wydał na nią ,jak by była mądra to by wolała inaczej spedzic czas za te 300zł człowieku opanuj sie bo jak trafisz na pijawe to nic ci do zycia nie zostanie ,a jak chciałes podupic to do burdelu mogłes isc lub do galeri a za 300 to bys miał z tydzień walenia ;PP

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jeżeli myślałeś, że na pierwszej randce „zamoczysz”, to znaczy że niezły z ciebie pajac. Niby chciałeś poznać dziewczynę i traktowałeś ją rzekomo poważnie, ale ostatnie zdanie twojego wpisu świadczy rzeczywiście o chujni, ale tej dziewczyny, że się umówiła z takim dnem!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ale z ciebie jeleń ona dostała co chciała i cię olała pogudz się z tym takie są kobiety niczego warte materialistki do wrzystkich kobiet pluję na was jesteście niczego warte.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. bo się schlała baranie i nie chciała puścić pawia w knajpie, a nie się źle poczuła

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Na dziwki bracie, na dziwki marsz!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Straszna historia, jak się trzymasz? 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Umów się z dziwką to na pewno zamoczysz. Wiesz co? pewnie dziewczyna stwierdziła, że jesteś frajerem, który chce ją wydymać (i miała rację) i ściemniła że źle się czuje. Na przyszłość: szukaj wśród tirówek

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Za 300zł to byś sobie nieźle podupił 😀 Palnik by tydzień bolał hehe Tak na serio albo będzie coś więcej albo najadła się za free 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A JA PO WHISKY MAM WYTRYSKI!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jesteś godzien pogardy.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. K3 KINO KOLACJA KOPULACJA – zaczynaj zawsze od tyłu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 21. O ty szmaciarzu! Ja myślałam że to herbata! I tak byś zamoczył tylko w dupe bo miałam okres!!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @20 W dupie nie zamoczysz, bo w dupie sucho jak pieprz. No chyba że posmarujesz trochę rozciętą wilczą brodawką jako lubrykant.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. może ją sraczka przycisnęła 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Trzeba było umówić się na spacer. Chodzenie puki co nic nie kosztuje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz