Chujowy facebook

Nie mam facebooka, naszej klasy ani żadnego portalu społecznościowego, za to moja dziewczyna ma. I z jakiś niewyjaśnionych przyczyn „musi” sprawdzać to kurestwo kilka razy dziennie!
Wygląda to tak kładziemy się wieczorem, a ona bierze do łóżka laptopa i się zaczyna: a widziałeś jak ona się ubiera? Patrz gdzie oni byli na wczasach! Jak można zrobić sobie takie zdjęcie?
Najgorsze jest jednak to jak pokazuje mi zdjęcia nowej dziewczyny swojego byłego chłopaka!
Co ją to wszystko obchodzi! Jesteśmy razem i rozmawiajmy o sobie, a nie o jakiś frajerach, którzy nie mają co robić w wolnym czasie i siedzą całe dnie przed kompem.
Chuj jasny chce człowieka chce człowieka strzelić!
Ostatnio wróciliśmy z urlopu i zamiast się rozpakować i odpocząć po podróży bierze laptopa i mówi: O, a oni byli tam gdzie my tylko w lepszym hotelu, o popatrz jaki mieli basen… ręcę opadają.
Chujnia w chuj i śrut!

42
66

Komentarze do "Chujowy facebook"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po pierwsze rzuć babę, bo… (wybacz), ale głupia jest jak but. Po drugie (ale to pewnie już wiesz), narodowym sportem Polaków nie jest piłka nożna. Jest nim wieczne porównywanie się. Już nawet nie zrzędzenie, ale porównywanie się. I wiesz co? Zazwyczaj w porównaniach wypada się gorzej. Unikaj płytkich bananowych istot, które się porównują, ścigają na lajki, gadżety, metki, długość paragonu przy kasie, felgi, buty, zegarki, ciuchy, samochody, czy nawet rowery, kosiarki, baseny, telewizory. Unikaj jak ognia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zmień dziewczynę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zmień laske stary

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też nie mam konta na żadnym portalu typu nk czy Facebook, i jestem szczęśliwa. Naprawdę, dobijają mnie ci ludzie uzależnieni od tego gówna. Doskonale Cię więc rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. poj*ebaną masz laskę, szczerze współczuję. Ja bym pierdzielca dostała i już dawno zostawiła.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co zrobisz Start? Masz głupia babe i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Masz babę, która bez plotek, ciekawostek o życiu innych nie wyżyję, a spróbuj jej odciąć internet to dopiero zobaczysz akt agresji i rozpaczy z jej strony. Ja jestem kobietą ale nigdy nie miałam ani nk, ani fb, ani fotki, żadnych kont społecznościowych, nic i nie, nie dlatego, że jestem brzydka, wstrętna, nie mam przyjaciół, po prostu nie chce tego mieć. I co? i jestem szczęśliwa, że nie wiem co tam u reszty. Co do twojej dziewczyny – oducz ją codziennego sprawdzania co tam u ludzi słychać, jak się ubiera ktoś inny, gdzie inni byli na wczasach, itp. W przeciwnym wypadku u twojej dziewczyny wejdzie w nawyk wścibstwo, chamstwo, itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Powiem tak: tez nie mam konta na facebooku i nie zamierzam miec, wkurwia mnie on niemiłosiernie, jak wchodze na kwejka czy mistrzow, a tam 50% nieśmiesznych i ćwierć inteligentnych „ripost” napisanych niby przez znajomych tylko po to aby dostać jak najwiecej lubie to, a ci fejsbukowi onaniści, to już jest temat na nową chujnię, ile to oni kurwa nie wypili i nie ruchali i gdzie nie byli, a większość z nich browara w gębie nie miała nawet, cycka to widzieli jedynie na redtube, o ich dymaniu panienek to nawet nie wspomne, i tylko marszczą freda jak dostają lubie to, tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mam tak samo ze swoją dziewczyna … . Ja też nie mam żadnego konta na takich portalach nie mam zjebanego ryja itp. ale po chuj mam się całemu światu chwalić w co się ubieram gdzie bylem z kim teraz aktualnie jestem. Mam problem potrzebuje pomocy dzwonie na chuj mi te bzy ?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Fajną masz dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. moja też przegląda czasami fjeba czy enka, ale się tym nie jara, bo wie, że dostałaby zjebkę 🙂 /s

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Na tych wszystkich portalach społecznościowych to siedzą przewaznie rozpieszczone,puste małolaty i nastoletni kolesie którzy myślą że jak zrobią sobie zdjęcie z niby „marychą” w gębie to od razu git i spox i wogóle.Ja się niebawię w takie głupoty i też mnie wkuriwają te portale.A pozatym też mam zjabany ryj i po chuj mam go całemu swiatu pokazywać?

  0

  0
  Odpowiedz