Codzienna grzybnia

Mnie boli to jak głupim społeczeństwem stał się polski naród. Wpierdalają papkę medialną niczym beneficiarze w UK chleją cydr przed TV za państwowe – czyli nasze, ludzi pracujących pieniądze. Dla jasności – już dawno w UK nie mieszkam, brzydził mnie ten syf umysłowy, który tam panuje. Niestety w Polsce nie jest wcale lepiej. Tam syf umysłowy, tutaj śmieć ludzki. Ci wszyscy zasrani 500+ sowicze, co gówno robią tylko kolejne bękarty płodzą. My ich kurwa utrzymujemy. Ciekawe co będzie jak ich szczuny podrosną. Skończą na ulicy. I dobrze. Niech żrą gówno z chodników, bo i gównem dla mnie są. Oni i ich rodzice. Teraz też tarcze srarcze dla przedsiębiorców wybrańców z grup, które są na tyle wąskie, że i tak chuja to daje. Ja jestem przedsiębiorcą, którego ni chuja nic nie obejmie, bo niestety jestem VATowcem, a jak wiadomo po wystawieniu faktury nasze wspaniałe Państwo twierdzi, że osiągnąłem już przychód i trzeba mi dojebać podatkiem. Chuj, że klienci mi płacą często dużo mniej lub wcale, bo nie mają z czego, bo ich korona-idiotyzm dotknął i albo robią na pół gwizdka, albo są zamknięci. W świetle prawa, ja mam pieniądze w momencie wystawienia faktury. No to może kurwa pójdę jutro z ową fakturą do sklepu, położę ją pani w sklepie na ladzie i powiem, że płacę tym za zakupy, bo skoro podatek musiałem zapłacić od tego rzekomego przychodu, to tak, jakbym te pieniądze od klienta rzeczywiście otrzymał, no nie? No nie. Właśnie kurwa nie. Państwo w każdym razie tak uważa. Durny kraj, durne społeczeństwo i nie to nie wina naszych polityków. Dziwne, nie? Powinienem przecież mówić, że to ten taki i sraki, że to banda i w ogóle. A właśnie, że nie, bo co? Kurwa oni sami siebie nie wybrali. Głosowali imbecyle, śmieci ludzkie jak pojebane to teraz każdy musi cierpieć. Gorzej jak za socjalizmu jest. Jebać ten kraj i jego obywateli.

12
7

Komentarze do "Codzienna grzybnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ciebie ********* korwinisto…

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Nie bądźcie kretynami, nie głosujcie na takie partie jak np. PiS.

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Wal konia, ruchaj krokodyle, pij whisky i podpierdalaj kolegom z pracy papierosy,mleko z lodówki i kawę.Niech cię sponsorują… ale sam nic nie noś do roboty. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  3
  Odpowiedz
 5. Wal konia, pij jabole i bekaj, wycieraj gluty o lustro w windzie, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, niech sprzątaczki zapierdalają i czyszczą twoje odchody. Ja tak robię i zarabiam w Łódzkim Wydziale Fabrycznym u Byczywąsa 35 tysi miesięcznie i stać mnie na mesia, mielonkę,willę z basenem i na Johnego Walkera z lodem. Co, mi zazdrościta bo konia walita ? Elo stuleje, ja whisky chleje a później wchodzę w kobite jak już wypite.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem

  1

  1
  Odpowiedz
 7. 50% ludzi nie rozumie co piszesz.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. To zausz firme

  1

  0
  Odpowiedz