Czarne BMW

Cze Śrutowicze. Ja się zastanawiam po jaką cholerę w samochodach marki BMW montuje się migacze. Ich użytkownicy, przepraszam, królowie szybkiego pasa i mistrzowie slalomu i tak ich nie używają. Niech ich jasna chujnia pochłonie, bo są tak zapatrzeni w swą motoryzacyjność, że aż mnie zalewa. Z ulicy każdej jednej zrobią tor wyścigowy, ale na zestaw głośnomówiący do telefonu to już przyoszczędzili. Czy to nie ma oznak zorganizowanej przestępczości, skoro 75% użytkowników aut tej marki nie stosuje się do podstawowych przepisów i norm? Powinni mieć kryzy na gaźnikach pozakładane za takie wybryki, Śrut i drut, idę spać.

33
60

Komentarze do "Czarne BMW"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja najbardziej lubię takich szpanerków BMWowiczów na wyjeżdżonych, zimowych oponach w sierpniu. Tankują do siódemki za 30 PLN, a drugie 30 wydają na colę, Hot-doga i puszkę piwa na wynos w BP. Musi być jakaś pojebana magia w tym samochodzie. Znam kolesia, ale nie podaję mu ręki, który wziął kredyt hipoteczny na kupno nowego BMW, bo ja mawiał, to jego największe marzenie w życiu, choć raz mieć nowe BMW. Kupił. Auto po trzech latach rozbił o słup betonowy. Poniosło go na zakręcie. Fury nie ma, dług pozostał.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie za bardzo jesteś uprzedzony do ludzi którzy posiadają BMW? ja posiadam BMW i nie jestem jakimś dresiarzem który jest przekonany o swojej zajebistości. Nigdy nie dostałem mandatu ani punktów karnych a prawko mam od 6 lat, a kierunkowskazy potrafię włączać bo to ułatwia sprawę. Też widzę coraz więcej pacanów za kierownicą i nie ważne jaka to marka (wszędzie znajdzie się jakiś buc), większość młodych nie potrafi jeździć. Co jeszcze mnie wkurza? Kobiety za kierownicą. Z jakieś 70 % na oko nie powinna mieć prawa jazdy. Nie mam nic do prędkości jazdy, bo większość jeździ za przepisowo, ale większość niestety nie wie co się dzieje na drodze, nie ma wyobraźni, a przykłady wjeżdżania na krawężnik, zgaśnięcia auta na zielonym, czy choćby wjeżdżania na drugi pas żeby skręcić – to przechodzi ludzkie pojęcie.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Mieścisz się w 20% normalnych użytkownikow tej marki.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. ehh stary, właśnie widziałam wypadek w mojej miejscowości…bmw owinęło się wokół słupa, 3 osoby nie żyją. nadmierna prędkość, pusta droga – nie dźwignął kolein na drodze. masakra

  0

  0
  Odpowiedz
 5. C**j w dupę nażelowanym pajacom w czarnych BMW!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ci z BMW przesiedli się już do Audi 🙂 Jeszcze nie wszędzie jak widzę…

  1

  0
  Odpowiedz
 7. ja mam juz drugie bmw i jezdze normalnie

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie Audi:) , to fajne samochody na A, wystarczą do długich naprawdę wojaży po tym małym kontynencie. I może to być niezbyt drogie.

  0

  0
  Odpowiedz