Czy ktoś z was jest inny?

Całe kurwa to społeczeństwo to hipokryci,
oto 3 najlepsze dowody co ludzie mówią a co robią:

1. Mówicie, że „Pieniądze szczęścia nie dają” – ale jakoś każdy z was zapierdala za pieniędzmi; i znajomemu który choćby otrzymał premię to ludzie od razu życzą kurewsko źle i go oczerniają np. „jak taki nierób mógł otrzymać premię”.
2. Mówicie, żę „Wygląd się nie liczy, lecz charakter” – a i tak każdy kieruje się wyglądem.
3. Nie pamiętam co miałem napisać XD.

9
1

Komentarze do "Czy ktoś z was jest inny?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja nie mam kasy ani wyksztalcenia bo dla mnie obie te rzeczy sa bezwartosciowe. Cwicze ale nie dla wygladu tylko zeby byc na tyle strong żeby rozjebać patusom mordy którzy mnie wkurwili.
  -Testo x3

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Znak zapytania stawiamy po spacji.
  Grammarnazi

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ja nie zapierdalam za pieniędzmi, prawie ich nie używam. Jeśli już potrzebuję pieniędzy, to znajduję jakiegoś cherlawego studenta informatyki i z niego wyjmuję. Kieruję się wyglądem – im bardziej cherlawy student, tym większe szanse że obskoczy wpierdol i będzie kasa. Nie mam problemów z pamięcią – „zawsze nie zapominam”, żeby napierdolić tutaj dziesięć komentarzy pod rząd i nigdy nie zapominam, żeby nie brać mineralnej od Zdziśka (wiecie czemu), hłe hłe hłe.
  Pozdrawiam
  Menel spod mostu na drodze krajowej 50 w Wyszogrodzie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. mocnyś tylko w ryju,
   obiłbym ci ten jebany ryj i byś śpiewał jak należy

   1

   0
   Odpowiedz
   1. „No i frajer leży tam gdzie się należy”

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Dla mnie informatyka nie ma problemu by cię namierzyć gnoju
   i wjebie ci tak bardzo, że sam wylądujesz pod mostem, bo zapomnisz kurwa kim jesteś!

   0

   1
   Odpowiedz
  3. rodzice cię nie kochają i dlatego napierdalasz same toksyczne komentarze
   a weźże wypierdalaj z forum, bo tutaj też nikt ci nie okaże sympatii – a ja mogłem być jedynym człowiekiem, który mógł tu być życzliwy dla takiego bachora i bękarta jak ty; ale nie pierdolony smarku

   0

   0
   Odpowiedz
  4. gościu w końcu mnie tak wkurwisz, że pożałujesz

   0

   0
   Odpowiedz
  5. to pierwsze ostrzeżenia – ale i ostatnie

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Uuuuu, jaki ból dupy! Punkt dla mnie, hłe hłe hłe.

    A propos komentarza z 6:12:
    Taki z ciebie informatyk jak z koziej dupy puzon. Zejdź na ziemię, jesteś tylko zapyziałym serwisantem. Definicja informatyka jest np. na Wiki.

    1

    0
    Odpowiedz
 5. Brawo, chociaż jeden wpis z poprawną gramatyką.
  Pan Grammarnazi

  0

  1
  Odpowiedz
 6. 1. Przy awansie znajomego biję mu pionę, cieszę się praktycznie tak samo jak on i mówię mu prosto w ślicznych ryjek „tak ma kurwa być” i cytuję biblię, że ten co ma dodane mieć będzie… 😉 Po prostu im więcej ludzi ma kasę tym więcej w nich zadowolenia, radości, spokoju i otwartości na ostro pojebane (w pozytywnym sensie) akcje, a w takim środowisku czuję się wybornie, więc to też taki jakby mój egoizm bo podświadomie mam na uwadze moje kizi-mizi w brzusiu, ale pomimo tego wychodzi lepiej niż jakbym działał bez egoizmu tylko stricte dla kogoś. Adam Smith o tym napisał w 1776 roku w bogactwie narodów.

  2. Sam mam fajną buźkę i 184 cm wzrostu i nie ukrywam, że wygląd u Łani jest dla mnie potwornie ważny. Zawsze mówię, że charakter i wnętrze są dla mnie najważniejsze, ale u osoby, która swoim zajebistym wyglądem sprowokuje, żebym się o tym sam chciał przekonać haha 😉

  3. Chciałeś napisać, o ogólnopolskiej akcji tzw. „Polska sjesta”, w której wszyscy w okolicach południa będą robili sobie pół godziny przerwy i wspólnie razem w pracy/centrum miasta/z sąsiadami będą śpiewali na cały jebany regulator dwie piosenki na zmianę: Dezerter – Tchórze i Sztyl od kilofa – KSU. „Polska sjesta” miałaby na celu polepszenie stosunków sąsiedzkich/zawodowych oraz zwiększenie solidarności społecznej co docelowo mogłoby doprowadzić do zaprzestania pierdolenia się w tańcu i wzięcia wreszcie sprawy w swoje ręce. Z Panem Bogiem

  0

  1
  Odpowiedz