(D)amage (P)er (S)econd

Witam.
Moją chujnią jest to, że zostałem „zinstytucjonalizowany” Nie, nie siedzę w więzieniu, choć często czuję się jak skazany. Otóż od kilku lat przebywam w domu pomocy społecznej. Zdiagnozowano u mnie chorobę psychiczną i pan doktor psychiatra skierował mnie do tego przybytku. Nie chcę się tutaj wdawać w szczegóły w jakich okolicznościach trafiłem do dps-u. Właściwie od samego początku chcę opuścić to miejsce, ale nie mogę, bo jestem podobno niezdolny do samodzielnej egzystencji (przynajmniej tak jest w papierach, a jak wiadomo papier wszystko zniesie), co jest bzdurą, gdyż doskonale sobie radzę w codziennych czynnościach. Najbardziej chujowe jest to, że przebywając tam muszę przyjmować leki, które mnie otumaniają w znacznym stopniu. Poza tym życie w takim zakładzie ciężko uznać za normalne. Chciałbym w najbliższej przyszłości opuścić ten dom i żyć w miarę normalnie, ale nie wiem czy będzie mi to dane. Póki co męczę się jak chuj będąc tam, a trwa to już jak wspomniałem ładnych kilka lat. Wkurwia mnie niemiłosiernie, że nie mogę nic z tym zrobić!

65
4

Komentarze do "(D)amage (P)er (S)econd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spierdalaj stamtąd. Napierdol jakiemuś lekarzowi i przebierz sie w jego strój albo nie wiem wyjdź przez okno. Ja bym spierdalał.

  36

  0
  Odpowiedz
 3. Zostań ninja!

  1

  4
  Odpowiedz
 4. I gdzie tutej chujnia?

  1

  6
  Odpowiedz
  1. wczorej była ale se poszłeś

   1

   0
   Odpowiedz
  2. tutej to ty jesteś 🙂

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Nie masz rodziny? Kogoś, kto by zaświadczył, że wszystko z Tobą ok? W sumie nie wiem jak to się odbywa, ale współczuję.

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Wkrecaj krzywe wkrety innym pacientom I smiej sie z downow

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Spierdalaj stad czlowieniu! Wez zacznij zyc, jak nie teraz to kiedy?

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Sorry, kolego, ale chociaż z jednej strony współczuję, to jesteś tam z jakiegoś powodu. Lekarze nie wymyślają sobie schorzeń psychicznych znikąd, musi być jakiś powód dla którego się tam znalazłeś – musisz być albo niebezpieczny dla siebie albo dla innych.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Zesrałem się z tego i komentarzy xDDDD a jak uciekniesz będą cię ścigać? I tak nie masz nic do stracenia to przekrocz granicę najwyżej cię zastrzelą jak zwierzaka

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Sprawdź w internecie co Ci podają.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie dość, że jesteś niewolnikiem swojego ciała, systemu, to jeszcze samego siebie. Potrójna incepcja koleś.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak wyjdzie to odstawi leki, bo narzeka że musi je brać i znowu mu odpierdoli. Lekarze go tam za darmo nie wsadzili.

  0

  0
  Odpowiedz