Dziewczyna ekshibicjonistka

Moja dziewczyna zawsze w lato dosłownie głupieje i bez przerwy po mieszkaniu lata na golasa. Twierdzi, że jest jej gorąco i dlatego paraduje z rozklapiochą na wierzchu. Najbardziej irytuje mnie to, że nie dba za bardzo o to, aby rolety w oknach były zasłonięte. Boję się, iż może zostać obiektem podglądania sąsiadów z bloku naprzeciwko. Nieraz widziałem, jak niektórzy lokatorzy ślinili się na jej widok, kiedy szliśmy osiedlem. Kurwa jak jej wytłumaczyć, żeby latem wkładała majty na dupsko? Ja nie mam już do niej argumentów. W tej kwestii nic do niej nie trafia. Chujnia i śrut.

44
72

Komentarze do "Dziewczyna ekshibicjonistka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zbanować tego jebanego Mesia od loszki.Masz jebańcu zryty beret i potrzebny ci psychiatra.Drugi w kolejce jest ten debil pseudo-znawca od Japonii.Czy wiesz wieśniaku co to jest Akihabara,Ginza,Shibuya,Shinjuku.Teraz już pewnie wyguglowałeś i wiesz,że to ciole największe dzielnice w Tokio,doucz się!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przynajmniej dziewczyna. a u mnie tak matka z swoim fagasem lataja.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wyślij ją do mnie. zagwarantuję że nikt jej nie podejrzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak loszkę zachwalałeś, że w końcu w to uwierzyła. Musisz coś zrobić (nie wiem co) żeby nago na ulicę nie zaczęła wychodzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. MArna prowokacja

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moze chce zebys ja wyruchal

  0

  0
  Odpowiedz
 8. WYRUCHAJ JĄ PORZĄDNIE !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Na pewno chce skusić jakichś chuji żeby jej bolca wciśli do jej pizdy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Twoja loszka szuka bolca.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zacznij latac z kutasem na wierzchu .Na pewno przestana sie sasiedzi gapic (z wyjatkiem jednego pedala z lornetka co bedzie czekal w oknie na twoj show – usadowiony w fotelu z herbatka i slojem wazeliny ).Moze sie twej kobicie rozjasni w glowie jak ci okoliczny pedal zacznie sie klaniac z usmieszkiem wymownym i tesknym okiem rozbieganym od twego rozporka do okna…..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pan się ciesz, że masz co podziwiać, po prostu przysłoń te rolety i po problemie.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Każdy ma prawo spędzać wolny czas według własnego uznania

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Niech się wstydzi ten kto widzi, a tak poza to korzystaj z okazjii i tłumacz że nie mogłeś sie opanować. Szybko przejdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Gdybym miał atrakcyjną dziewczynę, nie ukrywam chciałbym aby chodziła nago po mieszkaniu. Ale oczywiście zasłaniałbym rolety i lizał jej cipkę przez większą część dnia

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Dziewczyny prawie wszystkie lubią chodzić nago po domu. Na pewno już nie jeden sąsiad wali konia pod twoją dziewczyne widząc ją nago

  0

  0
  Odpowiedz
 17. jebany bajkopisarz i chuj ci w dupe

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Do 2@ Spierdalaj głupi tępy chuju, jeśli byś się uważał za prawdziwego otaku i fana tego Pięknego Kraju jakim jest Japonia to byś mnie nie przezywał patałachu jebany, tak wiedziałem to wszystko i nie musiałeś pisać a moim ulubionym miejscem jest Akihabara bo tam jest w chuj ludzi podobnych do mnie. Pozdrawiam, Rafał prawdziwy mentalny Japończyk.

  1

  1
  Odpowiedz
 19. Ciesz sie. Ja mam stulejke i nigdy nie porucham.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Do autora 17. Ty cwelu jebany, ja tu sie kurwa żale, a tu zero zrozumienia.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. @11 uśmiałem sie xD

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Gdyby to była locha z pizdą jak samica goryla to nie ale fajna laska moze latać z gołym kapiskiem grosza bym za to nie wziął

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Do 19. Buhahahaha co za pizda impotent i chuj wie co jeszcze. Jak sam nie dymasz, to może zacznij uchylać dupnej szparki spragnionym miłości kolegą bez stulejki

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ja to bym chętnie zawalił konia pod twoją dziewczyne

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Nr. 19. Chlopie drogi, stulejka to nie problem. Udajesz sie na nieskomplikowany zabieg do dobrego chirurga i po pewnym czasie mozesz ruchac dzien i noc. Wiem, co mowie, bo mialem podobny problem. Teraz po obrzezaniu (bylo to konieczne z medycznego punktu widzenia)wszystko jest ok.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. a ja mam stulejke i rucham

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Co się kurwa przypierdalasz. Jest u siebie w domu to niech lada z gołą dupą ku twojej uciesze a inni mogą się tylko ślinić za to ty możesz więcej, Pozdro.

  1

  0
  Odpowiedz