Dziewczyny z zawodówki

Witam. Jestem tutaj przypadkiem i pomyślałam, że i ja dołączę swoje wkurwienie do grona innych. Otóż wkurwiają mnie jebane lafiryndy z zawodówki. Zawsze miałam najgorsze zdanie o ludziach, którzy chodzą do zawodówki (chodzi mi tutaj głównie o dziewczyny) wiem, że są wyjątki, absolutnie nie piszę tutaj o wszystkich uczniach zety. W moich oczach to po prostu głupie kurwiszcze, w dodatku brudasy. Idąc dalej. Jestem kobietą, więc jak wiadomo do łazienki do lusterka pójść czasem muszę. Nie wspominając o korzystaniu z toalety. I tu się zaczyna cały ambaras… wchodzę do łazienki, na podłodze kurwa czarny dywan z włosów, lusterko ujebane gównem, dosłownie, kran też upierdolony jak stół Durczoka, że nawet w rękawiczce dotknąć nie idzie. Przejdźmy do toalety. Papieru jak wiadomo nigdy nie ma, bo wejdzie taki snorlaks na godzinę i całej rolki nie ma. Sedes to jedna wielka hodowla bakterii, zalany na około bo wejdzie krzywa pizda i trzyma dupę pod samym sufitem, nie wiem jak one to robią. I jak tu kurwa skorzystać z toalety? dalej. Obok owej toalety stoi mały śmietnik, nie żebym zaglądała, ale był tak upchany papierem toaletowym, że aż go z siebie wyrzucał. No kurwa. Ktoś chce mi powiedzieć, że osrany papier wrzuca się do śmietnika? jakby tego było mało to leżała tam jeszcze sterta ujebanych ciotą podpasek i kilka tamponów. Rzygam kurwa. Z całego serca współczuję sprzątaczkom.

105
57

Komentarze do "Dziewczyny z zawodówki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na chujni jesteś przypadkiem, a do tej zawodówki też tylko przypadkiem chodzisz się wysrać?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. a ja myślałem, że tylko w męskich taki syf :)no ale dużo zależy od miejsca. W takim Londonie np. miejska toaleta pod katedra św. Pawła jest czystsza niż niejedna w domu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po pierwsze dziewczyno skąd wiesz że to dupy z zawodówek. Ja temat zakrwawionych podpasek poupychanych w kiblu między szczebelki kaloryfera, walające się tampony, zakrwawione i obspermione majty, obsrane deski sedesowe, gówna na podłodze itd itp znam z akademika, tam nie ma raczej dup po zawodówkach a syfiary takie że masakra. Prawda jest taka że współczesne dupy to syfiary i nie dbają o higienę, z małymi wyjątkami. Niektóre to myślą że jak sobie cipkę wydepilują to wystarczy ją raz na tydzień przemyć.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Polska to kraj ujebanych toalet. Nwet w dobrych restauracjach toalety sa zaszczane i smierdzace.Miarka kultury narodu jest stan ubikacji. A Polasy to brudasy!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Co za dzidy pierdolone.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „leżała tam jeszcze sterta ujebanych ciotą podpasek” – leżę ze śmiechu

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A myślisz że te z liceum są leprze ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A Tobie się wydaje ,że wiesz kto i z jakimi papierami ten kibel tak pobrudził ? Jako facet poznałem jak to określiłaś „lafiryndy”po studiach. Chamstwo nie zależy od tego jakie ma sie wykształcenie,tylko od tego kto Cię chował i co z domu wynosisz. Ty… jestes tępą chamską lafiryndą i nic więcej. (Kobiety to istoty wrażliwe i mające dużo empatii [trudne słowo])

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „Otóż wkurwiają mnie jebane lafiryndy z zawodówki. Zawsze miałam najgorsze zdanie o ludziach, którzy chodzą do zawodówki” – Kurwa odezwała sie bogini sexu i czystości. To, ze ktoś chodzi do zawodówki to nie znaczy, ze jest gorszy. A, ze ty tak masz takie zdanie to popatrz na siebie dziewczynko, haha idzie sie tu troche zesrac ze śmiechu z takich ludzi jak pisza takie coś a sami są nie lepsi. PS – mogłaś isc do prywatnej szkoły – tak napweno by był czysty kibel i lusterko, hahahahahahahahha

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pojsc w Polsce do jakiejkolwiek wspolnej ubikacji to czyn bohaterski. Stan toalet swiadczy o kulturze narodu.Narzekacie na Niemcow- a tam klopy jak wylizane (chyba, ze Polacy z nich korzystali). Wstydzcie sie, Rodacy!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Obrzydliwe to wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Gdzie to jest? Wylizałbym taką damską toaletę i wszystkie cipki, które tam leją

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 9 – wypierdalaj ze swoim bólem dupy do zety nieuku.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kurwiszcza z liceum i technikum nie są lepsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @1 zawodówka, liceum i technikum mają zajęcia w JEDNYM budynku, a Ty co myślałeś, że kibel dla trzech klas stoi kurwa osobno?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kurwa matoły, gdybym nie wiedziała, że to zawodówka to bym nie pisała, ja pierdolę. Dziewczyny z zety wchodzą do kibla dosłownie co 10 minut, wszystkie prawie ciężarne, nie raz mijałam się z nimi i widziałam jaki burdel po sobie zostawiają, bo przed ich wejściem tego nie było, więc łaskawie stulcie mordy kretyni.

  0

  1
  Odpowiedz