Zastanawiam się czy Facebook powinien być wyłącznie dla osób z rozumem – bo jak debil go używa to może komuś niesłusznie zepsuć reputację – policja powinna takich ścigać.
3
4
Zastanawiam się czy Facebook powinien być wyłącznie dla osób z rozumem – bo jak debil go używa to może komuś niesłusznie zepsuć reputację – policja powinna takich ścigać.
Zgadzam się debilu tłuku jebany nie powinieneś mieć dostępu.
Popieram. Zjebany internetowy pisarz taki jak autor wpisu nie powinien mieć w ogóle dostępu do internetu.
Przychodzi mądrzejszy do głupszego, a ten głupszy mądrzejszego zatrudnia.
A JA NICNIEROBIE, WIĘC JESTEM NAJMĄDRZEJSZY HEHE.
~Nicnierobiacz.
Alkoholicy budzą we mnie takie samo współczucie co hazardziści,
czyli żadne, null.
FejsZbuk doskonale narzędzie do plot.Dla mnie w tym siedzą znudzeni plotkarze i babcie od pozdrowien.