Fałsz i nieszczerość

Prawie zawsze po wejściu na nk (robię to jakiś raz na 2 tygodnie) dodaję kolejny wpis na chujnię. Sorry, ale muszę gdzieś to wylać. Jak można być tak nieszczerym? Patrzę na ostatnio dodane zdjęcia brzydkiej koleżanki z klasy. I ofk wszystkie „znajome” piszą jej jak ładnie wyszła. Jak można innych karmić takimi farmazonami? W sumie przestaję się dziwić tym wszystkim samobójstwom nastolatków – są karmieni tym słit gównem na portalach społecznościowych, potem zderzają się z brutalną rzeczywistością. A najgorsze jest chyba to, że ci ludzie chcą żyć w takim zakłamaniu – no chyba, że są aż tak głupi, że nie zdają sobie sprawy z tego, w jakim błędnym kole się znajdują – ja napiszę komentarz do zdjęcia koleżanki, dodam swoje zdjęcie, ona też mi napisze, więc ja jej odpiszę… I tak dalej i tak dalej. Czy oni są aż tak niedowartościowaną szarą masą, żeby musieli ulepszać mniemanie o sobie poprzez czytanie komentarzowego gówna? Ja pierdolę. Jeśli mając pięćdziesiąt lat, przerost prostaty i własną firmę będę zatrudniać jakiegoś pracownika, to na początku poproszę o link do wszystkich kont do portali społecznościowych. Już mi wystarczy, że w dzieciństwie muszę otaczać się anty-inteligencją.

40
60

Komentarze do "Fałsz i nieszczerość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. NK jest właśnie po to aby się sztucznie dowartościować.Jest opanowana głównie przez durną młodzież,która myśli że jak zrobi sobie zdjęcie nowym telefonem przed lustrem i doda do tego jakąś „złotą mysl” z internetu to jest super.Druga część to nastoletnie dziewczyny które dają prawie gołe fotografie aby znaleźć sponsora.A że ten portal to jeden fałsz jest oczywiste.Każdy każdemu pisze pozytywne komentarze po to aby samemu taki dostać.W ogóle nie rozumiem jak można się tak jarać z umieszczania swojego zdjęcia.Ludzie się czują wtedy wartościowsi?Potem ktoś je rozpowszechni,przerobi i dopiero będzie.Ja osobiście nie korzystam z tego.Nie sztuką jest mieć zdjęcie na NK w dzisiejszych czasach-sztuką jest nie mieć 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. narobiłeś mi chęci żeby wejść na naszą klasę..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja usunąłem NK dawno temu. Przez ten właśnie debilizm i chociaż ja nie pałętałem się jak dziwka po profilach znajomych i nie komentowałem – to i tak nie chciałem być w grupie debili. Owszem, czasem żałuje, że nie mam – nie mam jak zobaczyć fot znajomych, ale to można załatwić robiąc fake konto i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie mam nk, pierdole to

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To nie jest tylko problem z nk. Na zagranicznych forach jest to samo. Uczęszczałem kiedyś na jedno i w pewnym momencie jakiś facet wrzucił na forum kilka zdjęć swojej żony z pytaniem „Co myślicie?”. Kobita była w bieliźnie, ale chyba po jakimś porodzie, czy coś, bo brzuch to miała cały w rozstępach i wyglądało to naprawdę paskudnie. A co ludzie wypisywali? O jaka to ona śliczna i seksowna. Ja sobie siedzę, patrzę i myślę, że albo na te zdjęcia nikt nie spojrzał i oni automatycznie chwalą, albo cały świat jest popierdolony i wszystkim ludziom o inteligencji rozgotowanej rzepy powinno się wlepić zakaz zbliżania się do komputera na odległość 100 km.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ja osobiście mam nk i mam zdjęcia, ale są to normalne zdjęcia. Nie komentuje innych fotek, nk mam po to żeby móc zobaczyć znajomych z którymi nie mogę się spotykać codziennie, lub takich którzy się wyprowadzili. Ale na pewno nie mam takiej mentalności, nie wystawiam miłych komentarzy żeby dostać taki sam, bo to moim zdaniem jest chore xD Aha jeszcze jedno nk sama w sobie nie jest zła, to właśnie tacy ludzi jak opisujesz ją taką stworzyli

  0

  0
  Odpowiedz