FIFA

Nie mogą, kurwa nie mogęeęę!!! Kto ma tak samo to palec w górę…
Otóż grywam sobie od dobrych 10 lat w kolejne wcielenia gry pod tytułem FIFA. Nie jestem mega zapaleńcem, powiedzmy parę godzin w tygodniu. Oklepałem już 5 różnych odcinków ale to co wyprawia FIFA 2008 to jest KURWA skandal!
Za każdym razem gdy znajdę się w sytuacji sam na sam z bramkarzem po prostu na 90% ten chuj obroni… i tak mecz kończy się statystyką 20 strzałów moich, a jego ze 2 ale wynik jest 2 do 2, bo SKURWYSYN jeden zawsze dostanie jakąś swoją szansę. I tak albo w kluczowym momencie piłka się tak poodbija od obrońców, że i tak wpadnie pod nogi jakiemuś kutasowi z drużyny przeciwnej albo nastąpi idealny strzał wolnego, który zawsze jest 20 metrów bliżej bramki niż był faul. W pierwszym przypadku koleś podbiega sobie do bramki i strzałem o sile pierdnięcia kulnie ją centymetry od bramkarza a ten to puszcza! ten CHUJ to puszcza prawie zawsze!!! A ja ładuje kurwa jego mać bomby w okno a wtedy mamy „niesamowitą interwencję bramkarza” i oczywiście gówno po mojej stronie i rzut rożny. Z powodu FIFY rozwaliłem już dwa monitory i jedną klawiaturę i jestem bliski rozjebania trzeciego. CO za CHUJNIA! Nie mogę kurwa!

43
65

Komentarze do "FIFA"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. FIFA 2008… ale wiesz, że mamy 2011 rok?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pozdro pocwicz, ale mi to chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jesteś chory

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wypierdol grę, a klawiatura i monitor się uchowają. …i zaoszczędzisz na zdrowiu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „Z powodu FIFY rozwaliłem już dwa monitory i jedną klawiaturę i jestem bliski rozjebania trzeciego.” = DEBIL

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nooo, faktycznie nie jesteś „zapaleńcem, powiedzmy parę godzin w tygodniu”. A te monitory i klawiatura to tak przypadkiem… 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie pierdol mi tu, tylko wyjdź na podwórko, pojeździj na rowerze, jakąś laskę wyrwij, a nie – później pierdolisz jakieś smuty o pryszczach i samotności.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Anglia sobie z tym poradziła raz, dwa, wjebać domiary takie, żeby się zesrali i egzekwować, a jak nie płaci bo nie ma z czego to do puszki. Obciążać też kluby same kluby. a jak nie, to zlikwidować wszystkie kluby w pizdu, stadiony zaorać…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zgadzam sie z kolegą wyżej. cyberświr!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. jesteś ciutkę pojebany ; p ale to bedzie mijac z wiekiem

  0

  0
  Odpowiedz
 12. zacznij grać dla drużyny przeciwnej

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ale chujnie masz! duszno mi…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja pierdolę!

  0

  0
  Odpowiedz