Głupie reklamy podczas kolacji

Witam. Czy zauważyliście, że w porze kolacji przeważnie są reklamy, przy których nie da się jeść? No wkurwia mnie to na maksa. Siadam sobie spokojnie z dzieciakami i żoną do kolacji, a tu sruuu… reklama podpasek i jaka to ona teraz pachnąca albo jak super, lekko się aplikuje tego tampona, no i z tymi tamponami na basen, to już w ogóle masakra. Fuj. Albo patrzą sobie dzieciaki, a tu reklama kremu durex i laska prawie naga. Bajki to puszczają ostatnio po 21. Patrzę sobie co dzisiaj za filmik se zobaczę jak maluchy już będą spać, a tu szrek albo bajka auta, albo opowieści z narni… No i jeszcze jeżeli chodzi o te reklamy to nawet jakbym był w innym pomieszczeniu to bym wiedział, że się zaczęły, bo nie wiem czy zauważyliście, że reklamy są tak głośne, że zaraz po pilota sięgam żeby ściszyć. Ostatnio miałem taki przypadek: jemy kolację i, tu normalka, jakaś nakładka wibracyjna na fiuta jest reklamowana. Przełączam na inny kanał, a tu „kanał”, bo też reklama tyle że kleju do protez, no to dalej jadę, a tu reklama tabletek na wzwód… no nie. A kolacja stygnie. Walę dalej i jak na złość… Reklama kremów na opryszczkę – wyłączyłem telewizor. Jeżeli już w takich porach te reklamy muszą być to nie fajnie byłoby popatrzeć na jakieś nowe auta, niech se lecą reklamy soków, batoników i innego żarcia, albo chociażby niech się banki i komóry reklamuje w tych godzinach, a takie nieapetyczne chujnie po 22. Basta.

32
39

Komentarze do "Głupie reklamy podczas kolacji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to nie jedz kolacji przy tv, tylko przy stole z rodziną i rozmawiaj z nimi, a oni z tobą, a nie gapcie się na kolejne super tampony itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie najbardziej wkurwiają reklamy skierowane do bab (podpaski, tampony itp) które lecą na kanałach dla facetów (tvn turbo czy polszmat play)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wyłącz telewizor 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co Ci przeszkadza, że dzieciaki widzą gołe dupy w TV? A ogólnie zgadzam się, że z reklamami chujnia na maxa – nic tylko o pierdzeniu, sraniu, spuszczaniu, krwawieniu – do kolacji paleta wszelkich wydzielin i wydalin. Dobrze, że telewizja oprócz obrazu i dźwięku nie oferuje jeszcze zapachu – bo jakbym miał wąchać pierdy jakiegoś starego dziada zanim zażyje Espumisan, to bym chyba rozpierdolił sprzęt.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zgadzam się z Tobą. Wypowiedziałeś chyba wszystkie moje myśli.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dobrze piszesz. Mnie to też strasznie wkurwia że jak tylko zacznę jeść to słyszę o podpaskach, tabletkach na sraczkę i innych tego typu pierdołach. Od jakiegoś czasu nie używam już telewizora bo po co, jak mi reklamy przerywają jakimś filmem

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mam dla Ciebie proste rozwiązanie. Zamiast oglądać „PUDŁO” w czasie posiłku zajmij się rozmową z rodziną!! Wkurwia mnie jak ktoś używa telewizora jako „tło” życia. Od rana do wieczora włączony i nieważne co leci, byleby „coś grało”. Fuj

  0

  0
  Odpowiedz
 9. to sobie wyłącz telewizor, do jedzenia kolacji on ci chyba niepotrzebny 😐

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja już bardzo mało oglądam tv odkąd pobiłem rekord 7 reklam pod rząd jak przeskakiwałem po kanałach. Lepiej sobie film wypożyczyć ewentualnie ściągnąć od czasu do czasu niż karmić się tym gównem. Czuje się jak zombie oglądając reklamy..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zrezygnuj z telewizji bo masz to wszystko w necie! Telewizor zostaw na Xboxa czy PS3. Ja bez TV żyję od 6 lat bo szczerze mówiąc sam spam puszczają, jak nie reklamy to reklamy albo reklamy!

  0

  0
  Odpowiedz