Grube kapsko, cienki portfel

Mam wielką dupę jak szafa trzydrzwiowa i bardzo ciężko znaleźć mi spodnie na to wielkie kapsko. Poszłam dziś do galerii. Obeszłam wszystkie sklepy i nie znalazłam nic tak wielkiego, a przy okazji żeby mi się podobało. Ale oto nadeszło objawienie. W jednym sklepie znalazłam ZAJEBISTE spodnie leżące bardzo ładnie na dupie i w ogóle świetne były. Ucieszona udałam się do kasy. Gdy przyszło mi płacić, to mi oczy zbielały na widok ceny. Kazali mi zapłacić 550zł albo spierdalać. Cóż miałam zrobić… Spierdoliłam. Nie dość, że gruba dupa, to cienki portfel… Pozdro Chujowicze. Dbajcie o swe dupy, żebyście mieli gdzie kupić ładne i tanie spodnie.

39
59

Komentarze do "Grube kapsko, cienki portfel"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. he he może masz grube kapsko i cienki portfel, ale poczucie humoru pierwszorzędne 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. czekolada, którą jem, ugrzęzła mi w gardle 😉 nie miej kompleksów, to najważniejsze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja mam w drugą stronę – mam trochę ponad 1.60m a w pasie chyba nic. niby trochę ćwiczę i tak naprawdę to wyglądam proporcjonalnie (choć dupę też mam wielką 😀 – a przynajmniej tylko ja tak czasem myślę), ale portek to na mnie po prostu nie ma! bo to filozofia korporacji – wszystkie spodnie w gruncie są takie same w tych galerkach. ja kupuję często w małych sklepikach jak jakaś firma gdzieś na mieście otworzy – tam są spodnie w miarę dla każdego, ale i tak je muszę zawsze skracać bo konus jestem. jebać korporacyjny socjalizm.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Napisz na 5021696-ja tam lubię rubensowskie kształty:)Poza tym jak nie ma spodni to może lepiej się przerzucić na kiecki?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rozumiem cie kochana!! w zupełności!! nie przejmuj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. japa na bank będzie grana za takie kapsko

  0

  0
  Odpowiedz