Gwiazdy

Przeglądam właśnie social media, w tym proponowane filmiki na youtubie i powoli zaczynam się załamywać. Wszędzie promowanie kurestwa, debilizmu i wulgaryzmów. Zastanawiam się gdzie się podziały te wszystkie edukacyjne kanały podróżnicze, o nauce języków bądź z różnymi ciekawostkami. Ahaa no tak zapomniałam, zostały wyparte przez reklamy z gadającą kupą, „zjedz gówno czelendż”, „bieganie nago po galerii prank”. Aż ciężko mi uwierzyć,że ludzi śmieszy takie coś.
Do jakich my czasów doszliśmy?
Żeby zarabiać grube tysiące i podpisywać kontrakty z największymi firmami w kraju, wystarczy publicznie ogłosić,iż dało się doopy, zastosować przemoc fizyczną wobec swojej partnerki, pobluzgać, bądź zarzygać się na streamie. Serio? Mam tu oczywiście na myśli niejakich Cypisów, Linkiewicz, Rafatusów i innych tego typu degeneratów i pasożytów społecznych. Jak niewiele trzeba zrobić by osiągnąć aż tak wiele. I tak, boli mnie dupa o ich hajs. Bo uczciwy, wykształcony człowiek, który codziennie idzie tyrać na 8-12h do roboty, nigdy nie dorobi się takiej kasy jak taki Rafatus, któremu debile na jednym streamie wysyłają po 200zł byle tylko pokazał pałę albo zarypał gonga swojej lasce. Gdzie my żyjemy? W lesie? Jakieś 10 lat temu, takie zachowania byłyby nie do przyjęcia a wszelacy patostreamerzy odesłani do Tworek. Kiedyś chciałam prowadzić vloga podróżniczego…ale kogo to będzie obchodziło jeśli nie będę tam przeklinać, puszczać się z murzynami i srać pod siebie? Eh dno i wodorosty.

110
4

Komentarze do "Gwiazdy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A o Danielu Magicalu to się zapomniało co? GOHA GOHA 3zł

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ach jprdl masz racje wyjebać w pizdu tycch wzyskicj jutuberow i stresmerow jedna z patologii dziesiejisch czsow

  3

  0
  Odpowiedz
 4. sory wpierdolił bym im ale policja ich chroni.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Rafatusy i ich fani to ścierwo i materiał odpadowy.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. sie kurwa wrażliwy znalazł… a od Rafatusa sie odpierdol bo to spoko ziomek, bardzo inteligentny wbrew pozorom

  1

  8
  Odpowiedz
 8. wez NIE PIERDOL i zyj a po za tym zacznij ogladac discovery chanel jak ci nie pasuje UTuB

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Problemem jest chciwość i skurwienie ludzi. Prezes EURO Mebel powie Ci, że taki Rafatus zrobi wszystko dla kasy. A że debile płacą…..Owi debile mają z takich pokazów zabawę, płacą mu i tak w kółko. Tacy „twórcy” nie patrzą na to, że się skurwili mentalnie. Liczy się kasa. Tak dziewczyno, żyjemy w lesie. Lesie pełnym gówien i wnyków. Trzeba patrzeć pod nogi. Powiem Ci, że dzisiejsi ludzie nie mają żadnych zasad. Społeczeństwo debilnieje. TV i tacy jak Cypis mają w tym znaczny udział. Idiotyzm jest dzisiaj w cenie….

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Wal chuja po patolsku

  7

  0
  Odpowiedz
 11. Bonus BGC
  Bonus Grunwald Cariera
  Wolność jedna i druga
  Kręcę mopa w chuj
  Wyjebałem się w w chuj
  Na Łazarskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapijacie smutki bywa chilloutowo, na Łazarskim rejonie bieda tutaj piszczy nie ma co narzekać czas podnieść się ze zgliszczy

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja sie nie zgadzam. Mnostwo ludzi mega inteligentnych i wyksztalconych zarabia naprawde spore pieniadze (i jest to staly dochod – zabezpieczenie na przyszlosc). Ty chyba na YT zyjesz i wydaje ci sie ze jak czegos/kogos tam nie ma to znaczy ze nie istnieje …

  2

  1
  Odpowiedz