jego ekscelencja D.Trump to wzór cnot

Ludzie nie rozumieją ze D.Trump to najwyższy wzór cnot do którego wszyscy powinni dążyć. Chłop zarobił od chuja miliardów dolarów, ruchał kogo popadnie, próbowali go zniszczyć w sądach a ten 2 raz prezydentem został i co? Kurwa powiem wam to jest taka potęga ze aż mi kutanga drgnęła.

3
5

Komentarze do "jego ekscelencja D.Trump to wzór cnot"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jam Pan twój, Mesio, a więc uklęknij patałachu, czytając ten post. Pan twój, w łaskawości niezmierzonej swojej, powie ci, jaka jest prawda na temat pomarańczowego debila.

    Otóż… trump (celowo z małej) to skończony, literuj patałachu uważnie, D-E-B-I-L. DEBIL i tyle. Prawdziwym problemem jednak jest to, że 99% motłochu zwanego gatunkiem ludzkim jest jeszcze głupsza od niego (i to w zdecydowanej większości znacznie głupsza od niego). I tylko to, oraz ślepy los (w postaci tego, że na nieszczęście dla świata obrócił ten swój pierdolony szwabskiego pochodzenia łeb i zamachowiec trafił go jedynie w ucho), powoduje, że jest dziś na miejscu, na którym jest. /Mesio

    PS. Nikt w historii USA nigdy nie upokorzył Stanów Zjednoczonych tak bardzo jak ten pomarańczowy debil w zaledwie kilka tygodni swoich rządów, a czego szczytem było spotkanie z kacapską kurwą putinem na Alasce, gdzie, widząc nagranie stamtąd Pan twój, Mesio przysięga, że już był niemal święcie przekonany, że pomarańczowy debil uklęknie i zrobi kacapskiej kurwie, putinowi, publicznie, przed całym światem, laskę z połykiem. Pan twój jest jednak pewien, że pomarańczowy debil ssał wtedy pałę kacapskiej kurwie już bez kamer. I że pewnie nie był to jedyny raz. Tym jest pomarańczowy debil. I taka jest prawda i rzeczywistość.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Zamknij ryjaka imbecylu

      1

      1
      Odpowiedz
    2. „Pan twój jest jednak pewien, że pomarańczowy”
      Xdd
      Dla mnie to zbyt poważny temat żeby sobie tak żartować, ale gdyby to była prawda i zostało to nagrane to „świetny materiał na szantaż”, ale z drugiej strony pewnie pomogłoby wytłumaczenie, że to „wytwór AI”.

      0

      2
      Odpowiedz
    3. Mesiu, jesteś głupim chujem, ale tu akurat masz rację. Poza tym „ruchał kogo popadnie”, może oznaczać też faceta, więc Trump byłby pierdolonym pedałem. Jego sprawa, ale żadne osiągnięcie. Może też oznaczać, że krzywdził nieletnie dziewczynki. A to już nie jest jego sprawa. Jeśli to prawda, to jebał go pies (ruski razem z chińskim kurwa)

      1

      1
      Odpowiedz
  3. W końcu strona znów jest aktywna – czekałem na to ponad 1,5 roku.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. A zwykły człowiek za małą ilość marihuany prędzej zostanie zniszczony w sądzie niż Trump za swoje czyny.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. mniejsze gówno niż nikotyna, ale i tak nie jestem za, bo za bardzo miesza w głowie 😉

      0

      3
      Odpowiedz
      1. Nie zauważyłem, żeby jakoś bardzo mieszało, ale obserwuję pewną prawidłowość u każdego znajomego, który regularnie sobie „jom szczykuje”. Od takich osób dużo częściej słyszę „nie chce mi się”, „eee tam, po co ci to”. Dlatego nie polecam, a z używek zalecam jedynie jedno winko w skali miesiąca przyatakować etapami w okolicach posiłków, a jak się wyjdzie raz w miesiącu w porywach do dwóch z fajną ekipą lub potencjalną konkubiną na dwa browarki w zadbanym centrum jednego z miast wojewódzkich + muzyczka na żywo to nic się złego raczej nie stanie.

        „Vrisko vzrmoźna leć z ostroźna” – Vladimir Putin 2014

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Nie mam zdrowia do alkoholu, nawet małej ilości, a jak ktoś mi to zaproponuje odpowiem coś typu „to trzeba było kiedyś z tym do mnie podchodzić”.
          Cieszyłbym się gdyby przyszłe pokolenie nie chlało jak jakieś debile

          1

          0
          Odpowiedz
          1. Właśnie takie rozwiązanie zaproponowałem w moim komentarzu. Jedna butla wina na miesiąc co czwarty dzień lampka do kolacji i dwa razy w miesiącu skoczyć na dwa piwka fajną zgrają na starówkę stolicy naszego regionu pogadać o czymś ciekawym przy muzyczce na żywo zamiast o robocie to rozwiązanie niedebilowe in maj wiu.

            0

            0
            Odpowiedz
      2. Chuja się znasz, ryżojadzie.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Pewne rzeczy mogą się utrwalić, np. lęk, omamy słuchowe, stany spowodowane przez używkę, dlatego nie jestem za.
          Zadanie dla chętnych:
          Wymień używki które nie są uzależniające jak nikotyna a jednocześnie nie mieszają w głowie.
          Pomiń kofeinę (bo ta jest w porządku) i środki psychotropowe jakie można dostać u psychiatry.
          Pomiń także alkohol (zakazanie go by mogło wiele złego przynieść, ale alkohol to takie g…o, że powinno być piętnowane, w reklamach, w edukacji, nazywane powinno być wprost: debilizmem, PRL’em, staroświeckim czymś, to może by się coś w tym kierunku jeszcze zmieniło).

          1

          0
          Odpowiedz
      3. ty masz najebane we łbie nawet bez marihuany

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Aha.
          Ćpuny, lumpy to ciekawy widok?
          Już wystarczy gdy widzę niektórych alkoholików.
          Nie ma się z czego cieszyć, a tu się cieszy, bo się alkoholu napije.
          Czy wygląda to poważnie?
          Rozumek dziecka.
          Mieć wyjebane można nauczyć się w inny sposób

          1

          0
          Odpowiedz
        2. Zamknij mordę idź ssać kutangę szefa

          0

          1
          Odpowiedz
          1. No właśnie, wracaj do swojej roboty, bo w niej nie masz internetu, chyba, że w szatni w czasie przerwy.

            1

            0
            Odpowiedz
  5. A ja sam jeden jestem wzorem NICNIEROBIENIA hehehe.
    ~Nicnierobiacz.

    1

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Biedaki mnie drażnią | Brzydkie i co za tym idzie niezachęcające do poznawania systemy. Mniej intuicyjne też. Nieciekawy trend | Litewka | To na inną okazję. NetBSD | Wzajemna niechęć, prowokacje, nie będę pisał z jakiej strony | Czy mnie boli to nie powiem, ale | Ostatni raz formatuję pendrajwa "windowsowym" systemem plików | Tu na razie jest ściernisko | Pojebany sen | Dziewczyna | Pies cię jebał mamo. | Dlaczego ludzie nie chcą płacić informatykom?! | Moja indolencja matematyczna osiągnęła wyższy poziom | Win 10 to kurestwo | Złoto z Sudanu i afrykańska bieda | Moje życie | Co było pierwsze, jajko czy kura ? | Kocham mojego syna, ale... | Nie mieszczę się w waszej jebanej bankowej tabelce | Problem z instalacja | Prace naukowe a realia jej pisania | Buta lekarzy. Pieprzenie jacy to oni są ważni i potrzebni. | Wierszyk | Co za deb*l wymyślił krojony żółty ser? | Pokemon | Powód braku aktualizacji na chujni, jaki może być (wg mnie) | Niekoniecznie | Ruchałem matke panterixa | Jebać Matematyke | rozczarownaie miłosne | wredna babka w ZUS-ie | Zapach cipeczki mmmmm | pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach | Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer | Jebane gebelsy