Już nie mogę.

Mam już dość roboty. Jakiejkolwiek. Mam swoje lata i chujnią jest to, że muszę zarabiać, a nie mieć. Chujnią jest jeszcze to, może nawet większą, że jeszcze zostało mi do emerytury głodowej 17 lat pracy (choć pewnie Kopacz wprowadzi dożywocie). Nic nie chce mi się robić.

147
94

Komentarze do "Już nie mogę."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powieś się, to se skrócisz wyrok. 😉 I naprawdę pamiętaj o przysłowiu: głupich robota lubi.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. To chodź na bzykanie ze mną jeśli jesteś facetem. /Gej Roman

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ty przynajmniej masz swoje lata i Ci się nie chce,a ja mam dopiero 30 i już mi się nie chce.To jest dopiero chujnia.Nie wiem jak ja wytrzymam do emerytury… Życie nie jest przecież po to,żeby pracować do cholery,są inne,ciekawsze zajęcia!

  2

  0
  Odpowiedz
 5. To przejebane z leksza.Może pomyśl nad jaka rentą albo zapierdalaj dalej(raczej to).Niestety tzreba pracować żeby żyć bo na zasiłek raczej lipa iść jak ma się pracę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chciałbyś zarobić 163200 zł (-300 zł) brutto? Moje 17 tysi netto nawet w ułamku nie zbliża się do tej pokaźnej kwoty. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim zakładzie fabrycznym. Jeśli dostaniesz tę tyrę, to przez najbliższe 17 lat będziesz miał szansę zarobić właśnie sumę, którą wymieniłem na początku postu. Brzmi ciekawie?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Nie jesteś sam. Robota to głupota!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To nie rób kogo to obchodzi !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mój Bóg Liroy śmiejąc ci się prosto w ryj tak by ci zaśpiewał: „nie lubimy robić, lubimy się wozić”. Do roboty robolu etatowy, nabijaj kiermanke takim, jak ja. Mnie wspiera mój najukochańszy Bóg Liroy i dzięki temu zawsze będę miał szmalu pełne kieszenie

  0

  1
  Odpowiedz
 10. jak nie mogie to przez nogie i znowu mogie

  1

  0
  Odpowiedz
 11. od Pani Kopacz odwal się tępy robolu, to bardzo piękna kobieta a ty składaj czym prędzej papiery do ŁWF o trzech stówach w zębach na wpisowe nawet nie wspominam.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Masz swoje lata a zachowujesz się jak dziecko, wstyd i hańba typowy polaczek-cebulaczek, robol spod budki z piwem. nie pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rób doktorat.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Też mam dość ale jebać muszę niestety.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Bez sensu jest to życie. Jebać za psi pieniądz, żyć oby do weekendu i oby do 1. Po chuj się tak męczyć? Trzeba zrobić tyle dobrego ile się da, kupić klamkę i przestrzelić sobie tył głowy. Dopiero zaczęłam żyć dorosłym życiem, ale kurwa już mam dość. Jeśli tak ma być do usranej śmierci to nara, podziękuję. Trzymaj się, stary.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Teztak mam a jestem w USA.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Znaczy się, jesteś Pan nierób i wrzód na odbytnicy społeczeństwa. Ja co prawda nie jestem Rafałem otaku, ale mieszkam w żółtlandii parę lat i tutaj ludzie pracują do ósranej śmierci, coby z głodu pod płotem nie zdychać, bo w tym kraju, mimo że rozwiniętym nad wyraz, o emeryturach nikt nie słyszał. I dobrze, bo przynajmniej się starają ludzie. To Pan też rób, a nie chcij pasożytować na społeczeństwie, bo to niegodne.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Autor „Już nie mogę”
  Ludziska, i tu zwracam się do tych, co mi napisali, że jestem nierób i pasożyt. Dlaczego tak mi dowalacie? Dlaczego uważacie żem nierób i pasożyt? Czy ja powiedziałem, że nic nie robię? Czy napisałem, że od was czegoś chcę czy od społeczeństwa? Napisałem tylko, że nie chce mi się robić. Chyba nie rozumiecie tego co czytacie i musicie jakoś tę „nierozumność” odreagować pisząc niejako nie na temat i obrzucając piszącego błotem. Jeden to nawet napisał, że moje niechciejstwo go nie obchodzi. Pewnie to taki, który codziennie lajkuje na fejsie: Lobię to! Fajne! Super! Ekstra! itp. Czyli taki co to nie ma nic do powiedzenia poza tym, że przeczytał coś co go nie obchodzi i dał temu wyraz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Rób tak jak ja. Sprzedaj wszystko i zainwestuj na NASDAQ. Zostaniesz milionerem i nie będziesz musiał pracować.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @16, @17. Ale co tam robisz, zapierdalasz jako murzyn? Czornuchu jebany

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Jak nie możesz, to może oznaczać, że jesteś zwykły nieudacznik i pizda.

  0

  1
  Odpowiedz
 23. @22 nie baranie dmuchany. Pracuje w office z kontrahentami na calym swiecie. A teraz beat it cebularzu.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. to co wy kurwa chcecie robić może kobiety mają was utrzymywać
  chłop bez roboty jest jak kutas bez spermy

  0

  0
  Odpowiedz