Kiedy bajka zamienia się w koszmar

Od zawsze ciągnęło mnie do starszych facetów, nie widziałam w tym nic złego. Odkąd pamiętam (jako 5 latka kochałam się z koledze siostry o 13 lat starszym ode mnie) ZAWSZE byli to starsi faceci. Obecnie jestem z marzeniem mojego życia. O 18 lat starszy, rozwodnik, majętny handlowiec.
Jako jeszcze nastolatka pisząc sobie niewinnie na jednym z czatów, zobaczyłam go. Ostrzyżony na krótko, z bródką, z widoczną na twarzy okrągłością (taki fetysz do otyłości). Minęło kilka lat i poznałam go osobiście.. Od tamtej pory nieustannie myślałam, co mogę zrobić żeby go zdobyć. Na dobrą sprawę ja wciąż próbuję, bo jak się okazuje mój książę jest socjopatą.
Nie ma uczuć, nie czuje kompletnie niczego. Jest przekonany o swojej boskości i wyższości nad innymi istotami, a co za tym idzie, nie zauważa w tym wszystkim mnie. Beznadziejnie zakochanej od wielu lat idiotce. Co jest śmieszne? Mimo wszystkich upokorzeń i świadomości, że facet mnie nie kocha i w sumie nie miałby nic przeciwko gdybym po prostu znikła, ja dalej brnę w to gówno.
Mam depresję, chodzę do psychiatry, biorę leki… Jednocześnie dzień w dzień wmawiając sobie, że wszystko będzie dobrze i on się kiedyś zmieni. Nie zmieni się, bo sam mi to powtarza przy każdej rozmowie. Czy to już masochizm?

7
107

Komentarze do "Kiedy bajka zamienia się w koszmar"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozpychaj cipsko

  10

  0
  Odpowiedz
 3. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. głupia cipa tyle w temacie

  10

  0
  Odpowiedz
 6. Prezes EURO Mebel Ci powie, że jeżeli jesteś zgrabna, trzeba było przyjść w szpilkach i kiecką odsłaniającą pół tyłka. Ostry makijaż, żeby się aż zaślinił. Koleś poruchać musi. Jesteś kobietą i nie wiesz takich rzeczy? Przecież masa z Was tak robi. Nachyla się i gotowe. Trzeba się wyzbyć co prawda godności, ale co tam, cel osiągnięty. Twoja sytuacja z pewnością nie jest rozwojowa i jeżeli tego nie przerwiesz, źle się skończy. Jeżeli potrzebujesz izolacji od niego -zapraszam. Tyrka niewąska (oczywiście bezpłatna w ramach izolacji) pozwoli zapomnieć Ci o nim. Leon i Roman zadbają o to. Może Ci się któryś spodoba…..

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Uciekaj, mój mąż jest socjopatą, a ja jestem kłębkiem nerwów czującym się często jak ostatni śmieć

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Opierdalaj mu kiełbachę zawzięcie i z lubością.
  Wy kobiety lubicie takich socjopatów, a jednocześnie na nich narzekacie – taka natura. To silny samiec. Zapewnia emocje. Na pewno masz z nim silne orgazmy. Twój książę na pewno też dobrze zarabia i nie daje się jebać w dupę byle komu.
  Zwykłego, porządnego chłopaka kopnęłabyś w dupę lub zfriendzonowała.
  Więc nie narzekaj na swojego badboya, tylko go dobrze ujeżdzaj. Tak, żeby co noc był suchy i nie szukał innej.

  22

  0
  Odpowiedz
 9. A, i jeszcze jedno. Gdyby on się zmienił i zaczął być kochliwy i czuły, kopnęłabyś go w dupę. Tak to działa. Czytaj Kotońskiego i olej głupich psychiatrów.

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Marek Kotonski to najlepsze co mogło mnie spotkać. Gdyby nie on, już dawno bym sie powiesił albo zapił n a mnie z powodu kobiet, jebanej pracy pierdolonej i 35 lat do połowy zmarnowanych, bo byłem przez te już świadome lat (od 17-go roku życia) pojebanym debilem. Tak mnie ukształtowała rodzina, religia, środowisko, szkoła i koleżeństwo. Już doszedlem do siebie. Doszedłem dzięki Markowi do siebie, uratował mnie przed totalnym upadkiem. Tak, przed upadkiem duchowym, fizycznym, przed śmiercią. pracowałem nad sobą 3 lata. Teraz już wiedzie mi się dobrze. Wspieram Marka Kotońskiego i jego misję, pracę, uświadomienie zagubionych, ogłupionych i ogłuszonych facetów jak tylko mogę.

   2

   2
   Odpowiedz
 10. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Wtedy bajka zamienia się w koszmar, kiedy Arktos podbija zieloną dolinę. Dla Tabalugi i mieszkańców zielonej doliny to koszmar. Jednak dla mnie to już kupa szczęścia. Tabaluga nie jest taki bardzo silny tylko sprytny. I to tym sprytem mnie powstrzymuje, bym nie podbił jego krainy.
  Chwała Lodolandii 😀

  1

  1
  Odpowiedz
 11. A kiedy wreszcie nadejdzie prawdziwa Wiosna i będą legalne małżeństwa homoseksualne z adopcją dzieci?

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Dla mnie wiosna nadeszla 5 lat temu.mamy z moja locha dwoje chlopcow i ja mam
   mojego kochanego pedala ktory mieszka z nami.czasami jebiemi sie w trojke ale to tylko by zonia nie narzekala na brak seksu.Dolce Vita dla nas……

   0

   1
   Odpowiedz
 12. To nie jest forum od wyrzaleń Won!!!!

  0

  2
  Odpowiedz
  1. On się nie żali tylko chwali. Robi typ za wtyczkę dapter…

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Nie wiem co to, ale idź lepiej do psychiatry, to żaden wstyd

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie Autorko, on się nie zmieni. On napewno przeżył już chyba wszystko, może na wczesnym etapie swego życia, do dnia dzisiejszego i to bardzoczęsto i b. intensywnie. Myślę tu oczywiście o tak istotnych rzeczach jak sukces osobisty, prywatny, zawodowy, finansowy, towarzyski, jak partner seksualny, który o kobiety zabiegać nie musiał, bo to one goniły za nim albo leżały mu u stóp. A jako majątny facet mógł sobie pozwolic absolutnie na wszystko. Wiesz przecież, że dzisiaj dla b. wielu ludzi tylko pieniądze się liczą i są dla nich jedynym wskaźnikiem sukcesu. Tak, jedynym. Jeśli chodzi o kobiety na krócej czy dłużej, czy akurat tylko w hotelu na jedną noc czy dłużej, bo wielu mężczyzn bez kobiety obok siebie nie umie zasnąć, znam to z własnego doświadczenia. W dobrym hotelu, w którym jesteś znany jako częsty gość, wielki boss czy menadżer, personel załatwi Ci wszystko i posyłal Ci sprawdzone, uczciwe kobiety, a nie jakieś skończone zdziry, narkomanki, oszustki, pijaczki czy brudasy. Nie nie, masz eleganckie dziewczyny do dyspozycji, które Cię zadowolą w każdym stopniu. Jeżeli ten Twój handlowiec mial to wszystko tysiące razy na wysokim poziomie – a to przecież jest możliwe, z kobietami, do których np. w ogóle się nie umywasz pod żadnym względem, bo są to nieraz kobiety b. aktrakcyjne, wykształcone, wyrobione towarzysko itd., to możesz zapomnieć, że coś się w Twoim życiu kiedykolwiek zmieni. W mojej rodzinie jest czlowiek podobny chyba trochę do tego Twojego handlowca. On jest rzeczywiście bardzo bogaty, ma udziały w wielu firmach, spekuluje na giełdzie na wielką skalę i wszystko mu jakoś wychodzi. ma obecnie 54 lata. On uważa się wręczy za śmiertelnego Boga, człowieka górującego nad wszystkimi, mającego na wielu tematów coś do powiedzenia i mającego w rozmowach prawie zawsze ostatnie słowo. Jest faktem, że skonczył studia w Warszawie i w Londynie, to trzeba mu przyznać. I co też muszę koniecznie powiedzieć, że wielu członkom mojej dość dużej rodziny pomógł nieraz w wielu sprawach, również finansowo. Woli się otaczać swoimi ludźmi, jak to mówi, ze swojego klanu, bo krew to krew. W jego dużym warszawskim biurze pracują tylko bliźsi lub dalsi krewni. Lubi kobiety, żona już dawno mu się znudziła, w W-wie ma swoją stałą kobietę, której opłaca wszystko. Autorko, daj sobie spokój z tym facetem. Terazy moje sakramentalne pytanie: Czy pracujesz, czy też jesteś jego utrzymanką? Czy w ogóle masz jakiś zawód? Czy maszy jakieś ambicje w tym życiu? O co Ci w ogóle chodzi? Znajdz sobie partnera mniej więcej w swoim wieku, który jest w miarę świeży i ktory pragnie miłej, zadbanej, w miarę atrakcyjnej kobiety. Podaj np. tu na tym portalu możliwość kontaktu, to napewno zglosi się paru normalnych mężczyzn. Poznasz na kawie w dobrej kawiarni 10 czy 15 aspirantow, to może będzie wśród nich ten właściwy.

  5

  5
  Odpowiedz
 15. nadejdą wielokrotnie większe tragedie w przyszłości więc polecam umacniać się duchowo czytając biblię, mieć żywą relację z Panem Jezusem i przestrzegać Jego nauk, przykazań miłości. Możliwe że od uderzenia na Iran rozpocznie się wielka wojna na świecie która powali światowy system ekonomiczny ale pózniej powstanie inny i nadejdzie ZNAMIĘ BESTII bez którego nic sie nie kupi – nie jestem Świadkiem Jehowy _GOOGLE : FORUM WIECZNE ŻYCIE NA ODNOWIONEJ PLANECIE ,– znamię bestii

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Do tego od znamienia bestii. Nie kłam, nie jesteś zadnym świadkiem.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ty pewnie miałeś żywe relacje z Panem Księdziem jako ministrant. Nie strasz nie strasz bo się ….

   0

   0
   Odpowiedz
 16. zrób mu loda, to może chociaż dżinsy ci kupi

  5

  0
  Odpowiedz
 17. Jestem za tym żeby chujnia dla płci żeńskiej była osobno.

  12

  1
  Odpowiedz
 18. Tak, to masochizm.

  3

  0
  Odpowiedz
 19. Ten co kocha jest słabszy, ale masz wystarczajaco dużo siły, by to zmienić. Kiedy się uwolnisz, będziesz jeszcze silniejsza i tego Tobie życzę.

  0

  0
  Odpowiedz