Kierunkowskazy

Częścią mojej pracy jest przemieszczanie się pomiędzy klientami. Są różni kierowcy, wolniejsi, szybsi, ale ostatnio strasznie mnie denerewuje głupia moda na nieużywanie kierunkowskazów.
Czy Ci ludzie myślą, że inni mają obowiązek domyślania się gdzie taki człowiek skręci? Co za problem użyć dźwigni kierunkowskazu. Może Ci ludzie są za głupi i nie wiedzą jak się jej używa? Stoi taki kierowca na jednokierunkowej, przy prawej krawędzi, bez kierunkowskazu i skręca w lewo. A ty człowieku hamuj, bo kierowca, który nie rozumie do czego ma kierunkowskazy ma innych w poważaniu. Powinno się takich osobników kierować na badania psychiatryczne.

52
1

Komentarze do "Kierunkowskazy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 100% racji autorze. Ja tam zawsze używam kierunkowskazu, jeżeli widzą mnie inni kierowcy. Masz plusa ode mnie. Pozdrawiam.

  6

  2
  Odpowiedz
 3. Ja zawsze byłem za tym aby na skrzyżowaniach umieszczać gniazdo CKM-u…

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Dziwisz się jak biedaczki po 15 razy zdawają praktykę w wioskach z jednym skrzyżowaniem a potem kozaczą wyjeżdżając w miasto ?
  Ten kto zdaje więcej niż raz to ciota, która nigdy nie powinna otrzymać uprawnień. Cieszycie się jak dałny w końcu zdając po 5000 tysiącach, wydanych na poprawki i egzaminator was przepuszcza z litości, a w głowie dalej macie gówno i mylicie lewą z prawą biedaczki.

  Wujo

  4

  8
  Odpowiedz
  1. Wujo nieudacznicy cie zminusowali bo nie zdali za pierwszym razem.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. No niestety, na autostradzie też są kretyni nie używający nawet lusterek ,ale przyszłość klaruje się jasnych barwach za 20-30lat ten problem zniknie bo nowe samochody nie będą pozwalać skręcić kierownicą dopóki nie wrzucisz kierunku. Miejmy nadzieje że nasi Janusze nie obejdą tego jak dpf-y ,PT itd.

  0

  3
  Odpowiedz
 6. Kierunkowskaz to jeszcze ok.

  W ogóle nie kumam po co włączać światła podczas jazdy samochodem w ciągu słonecznego dnia gdy jest dobra widoczność. Nie chodzi mi o światła kierunkowskazu.

  2

  6
  Odpowiedz
  1. Bo Twój mikro mózg nie umie tego ogarnąć.

   3

   1
   Odpowiedz
   1. No to mi wytłumacz z jakiego powodu włączać światła w ciągu słonecznego dnia gdy jest dobra widoczność. Mądralo.

    0

    3
    Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to nigdy nie używałbyś kierunkowskazów. Prezes Wielkiego Przedsiębiorstwa to Człowiek zajęty Wielkimi Rzeczami. Gdy ulicami Warszawy spieszy załatwiać Ważne Sprawy, omawia również Istotne Interesy przez telefon. Szybka i dynamiczna jazda, rozmowa i logiczne myślenie wymagają podzielności uwagi, a jedna ręka zajęta jest telefonem. Prezes nie będzie tłumaczył się patałachom na drogach, dokąd jedzie. Wystarczy się domyśleć, że jak luksusowy Mercedes, to czas to pieniądz. Mercedes to wasz Chlebodawca. Nie utrudniajcie na drogach, skoro już zostaliście na nie również dopuszczeni. Wódka w biedrze bardziej się nie zagrzeje, nie spieszy wam się. Zachowujcie się stosownie do waszego stanu społecznego, przestrzegajcie przepisów i ustępujcie tym, po których widać, że mogą mieć coś ważnego do załatwienia, co być może dotyczy też was.

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Zapomniałeś, że masz szofera? Ty cieciu z biedry ty.

   1

   1
   Odpowiedz
 8. Jest taki dowcip… Kiedyś nad Kubą zawisła wieka dupa. Skonsternowani Fidel z Raulem zachodzą w głowę o co chodzi, wezwali zaufanego zakonnika. Ten objaśnił im w czym rzecz: „Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie”.

  Zgodnie z tym przesłaniem, co pewien czas urządzam sobie tak zwany „Dzień Bez Kierunkowskazu” kiedy to serdecznie pierdolę w bambus wszystkich użytkowników dróg tak jak większość z nich mnie. Tego dnia moim szczególnie ulubionym manewrem jest włączanie kierunkowskazu dopiero jak się zapali zielone światło a z tego pasa to można jechać i prosto i w lewo przy czym, oczywiście, z przeciwka jedzie sznurek a ja akurat w lewo chcę. Pozdrawiam wszystkich skurwysynów którzy prawo jazdy kupili na stadionie.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Zebys zdechl kurwiu.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Dobre, ja codziennie do domu mam taki skręt, muszę zacząć stosować.

   0

   1
   Odpowiedz
 9. Najgorsi to są pijani kierowcy, tacy co mają przynajmniej pół promila i wsiadają za kierownicę. Takich to się powinno wysyłać na badania psychiatryczne. I lać po pustym łbie.

  Według mnie do 0,5 promila powinno można być legalnie jeździć, więcej ani rusz!

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Pincetplusy jeżdżą swoimi autami na raty.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Takie cioty tylko do utylizacji.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Takich co jeżdżą po pijanemu też powinno się wysyłać do psychiatry.

  0

  0
  Odpowiedz