Klasa technikum

Wkurza mnie nieziemnsko moja klasa w technikum. Jest nas w klasie 21 sztuk sami faceci wszyscy mamy po 18 lat, więc niby wiek w którym powinno się coś reprezentować, a jak jest na prawdę? Co jest? Gówno jest. Pięciu otwarcie przyznało, że mogą szkoły nie skończyć i prześlizgują się z klasy do klasy na szczęściu, jeden jest przewodniczącym wchodzi w dupę każdemu nauczycielowi i dyrekcji po czym beszczelnie ich obraża i donosi na wszystko co się dzieję w klasie, po czym udaje najlepszego przyjaciela większości osób. Kolejny typ jest człowiekiem przechwałką który chwali się, ile to jego ojciec nie zarabia i gdzie to on nie był. Reszta w klasy jest w mniejszym/większym stopniu spierdolona każdy udaje kolegę każdego po czym, kiedy nie ma jednej osoby wszyscy obgadują tę konkretną, a nazajutrz z tą osobą obgadują inną której akurat nie ma. Szczyt przyszedł niedawno kiedy dowiedziałem się, że moje posty które wrzucam na fb są obserwowane i wrzucane na jakąś grupę. Zrozumiałbym to gdyby to było, coś głupiego a to w głównej części są komentarze gratulujące innym ludziom złowionych ryb (grupy wędkarskie), lub moje zdjęcia z koncertów, lub jakichś wyścigów. Najbardziej wkurza mnie, jednak że z tymi ludźmi muszę przebywać jeszcze dwa lata w tym samym pomieszczeniu i mimo iż w szkole mam towarzystwo prawdziwych kumpli których znam od zawsze, oraz mojej dziewczyny tę osoby wiedzą o moim życiu więcej niż ja sam.

28
6

Komentarze do "Klasa technikum"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wyszogród – miejscowość położona w zachodniej części województwa mazowieckiego, przy samej Wiśle. Jego największymi atrakcjami są: fontanna i Biedronka przy ul. Mickiewicza 16.

  4

  2
  Odpowiedz
 3. Pierdol ich. Etap Technikum/liceum to gówno i tego już nic nie zmieni. Z rok na rok granica dojrzałości idzie w górę. Kiedyś 18latki potrafili utrzymać dom rodzine, zapierdalali w pocie czoła a teraz? To nadal dzieci

  13

  1
  Odpowiedz
 4. Mam praktycznie taką samą sytuację, 22 chłopaków w klasie którym w głowie jedynie wygłupy. Wytrzymasz jakoś, mi na szczęście został tylko rok.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Na studiach u mnie nie jest lepiej, na 29 osób 27 osób to banany

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Rozumiem Cię. Ja jestem w klasie maturalnej ale mam to szczęście że moja klasa jest bardzo ok, szczególnie moja grupa bo klasa jest podzielona na 2 grupy. Jest nas 28 w klasie a moja grupa liczy 11 osób, było nas na początku 19 w grupie a w klasie 38 ale dużo osób nie pozdawało z klasy do klasy i teraz jest nas mniej. Czasami jest na prawdę ciężko więc z 9 osób które nie zdały połowa miała po prostu niefart. Grupa jest mała ale wszyscy wszystkich dobrze znają i jest ogólnie ok. Po prostu miałem potężnego farta i trafiłem fajną klasę bo jak patrzę to inne już nie są takie spoko jak nasza. Ale za to w gimnazjum i w podstawówce to miałem tak chujowe klasy że praktycznie 70% tych klas to były jebane ameby umysłowe a z pozostałymi 30% też nie było za bardzo o czym pogadać bo byli to nudni ludzie żyjący jakby za karę. W podstawówce byłem outsiderem, jak się z kimś zakolegowałem to przeważnie długo nie trwało. Dopiero w gimbazie jak przyszli ludzie z innej miejscowości to poznałem mojego przyjaciela z którym się przyjaźnię do dziś ale gadałem tylko z nim a reszta klasy nadal była zjebana jak w podstawówce. Dopiero w technikum trafiła mi się fajna klasa po 9 latach użerania się z idiotami i całe szczęście bo w technikum już bym tego nie wytrzymał.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja uwielbiałem czasy technikum, lata 90-te. Nikt siebie nie obgadywał, za to śmiechów była co niemiara. Wszyscy mieli jeden cel: BEKA! Zgrana ekipa, rewelacyjne czasy.

  0

  0
  Odpowiedz