Kobiety cd.

Tu autor chujni „Kobiety”. Dziękuję za komentarze – za „wal konia” też. Szczególnie cenne są dla mnie komentarze kobiet, ponieważ ta laska stwierdziła, że nie była świadoma, że ja się tak „zaangażowałem”. W czasie kiedy byłem przybity tym, że poderwał ją inny, podsłuchałem jak rozmawiała z koleżanką z pracy, że ona „może tak z każdym kogo lubi”. Koleżanka powiedziała, że przecież kiedyś ją ostrzegała, że ja się wkręcę. W tym dniu postanowiłem wyjaśnić z nią parę spraw, bo wiedziałem już, że ona wie, ale udawała, że nie wie o co mi chodzi. Potem zrobiła z siebie ofiarę, że ja ją prześladuję, bo próbowałem od niej wyciągnąć, dlaczego się tak zachowywała. Też się głupio zachowałem, wiadomo było, że mi nic nie powie, bo sama pewnie nie wie czemu się tak zachowywała. W każdym razie dostałem na fb od chłopaka jej nieznanej mi koleżanki wiadomość, że ona opowiada wszem i wobec, że ja ją nękam. I to ponoć ta jej koleżanka, prosiła by mnie ostrzec przed nią. W pracy zrobiła się wokół mnie nieciekawa atmosfera, a ja mimo, że ją wprowadziłem w procedury firmowe, wyszkoliłem i byłem na każde zawołanie, potem zostałem w tyle. Koniec końców wylądowałem w innym dziale firmy. Ona została szefem teamu. Ona miała wtedy 28 lat, a zachowywała się jak podlotka – dziewica. Wiem, że odznaczyłem się rasowym stulejarstwem, ale powiedzcie szczerze – którą pannę kręcą takie głupstwa jak ocieranie się kolanami, łokciem, zalotne spojrzenia, mówienie do współpracownika słoneczko, kochanie, itp.? Jak ją w końcu olałem po nieudanej próbie bliższego kontaktu, to strzelała fochy. Zresztą cały czas dawała sprzeczne sygnały. Trwało to pół roku. Potem spiknęła się z innym kolesiem, a ja jako stulejarz przeżywałem, że nie wykorzystałem okazji. Dodam jeszcze, że ona jest powszechnie lubiana i szanowana, ma opinię bezkonfliktowej.

27
14

Komentarze do "Kobiety cd."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal chuja śmieciu

  20

  4
  Odpowiedz
 3. Wniosek: bezdyskusyjnie ignorować przekazy podświadome.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. 100% stulejarz z ciebie. Tutaj sytuacja jest bardzo prosta. Moja rada zapomnij o całej sytuacji i żyj jakby nic nie było.

  9

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol Boba

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Rżnij kapucyna

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Tu ten od walenia konia. Wal dalej, prawdopodobnie nie wiele pomoże, ale chyba też nie zaszkodzi. 😉

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Na pewno nie zaszkodzi.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Mówiłem już. Konia wal, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  6

  2
  Odpowiedz
 9. Ona pakuje Cię do friendzony. Olej ją to jedyne wyjście. I tak jest spalona. Nie straciłeś okazji bo ona od początku tylko się bawiła. Nigdy nie miała być i nie będzie dla Ciebie. Odpuść i zapomnij. Szkoda zdrowia. Takich bladzi jest pełno, sam to przerobiłem. Niech idzie w pizdu a potem w lewo. Pozbądź się emocji w tej sprawie bo szkoda Twojego czasu. Nic tu się nie da zrobić ani nie dało od początku. Trafiłeś na typ friendzonowej pizdy.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Ja to odpuściłem szkoda mi obsuwy zawodowej

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Ja jebie typie weź się nie pogrążaj

  5

  2
  Odpowiedz
 11. Panie kolego, kobieta podrywająca mężczyznę powinna zawsze wzbudzić podejrzenie i ostrożność. Zazwyczaj to jakaś wywłoka, mniej lub bardziej wrachowana. A ty jeszcze płaczesz, że po pół roku od pamiętnego poszturchania cię łokciem ona obraca innego kolesia. Nie jesteś prawdziwym stulejarzem, nie zasługujesz na to miano. Stulejarz gardzi kobietami. Jesteś gimbusem w ciele dorosłego człowieka.

  14

  3
  Odpowiedz
  1. Stulejarz – Człowiek popadły w stan pewnego marazmu i totalnego nihilizmu. Ludzie nim dotknięci mówią o sobie, iż przegrali życie. Szukają oni wirtualnych miejsc spotkań, takich jak fora internetowe, gdzie spodziewają się spotkać innych, podobnych sobie stulejarzy. Życie stulejarza to pasmo ciągłych porażek, począwszy od kupowania rzeczy codziennego użytku i ubrań w tanich dyskontach (typu Biedronka), a skończywszy na zupełnych niepowodzeniach w kontaktach z kobietami

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Konformiści, dziwki i złodzieje maja opinie bezkonfliktowych.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. I Kaczyński

   2

   0
   Odpowiedz
 13. Dlatego ja nie bratam się z kobietami. Co najwyżej przywitam się, pożegnam. Żadnych bliższych kontaktów, bo szmata zawsze albo się oskubie, albo będzie starała się ciebie ośmieszyć.
  Poza tym, kurwa, mamy XXI wiek!!! Kogo jeszcze obchodzą kobiety? Do zaspokajania prymitywnych potrzeb seksualnych posiadam sztuczną pizdę, a zamiast kochania kobiety kocham mojego psa. Pies cię nie zdradzi i zawsze cię będzie kochał, nie jest fałszywy. Pies jest prosty i dobry. Kobiety są głupie i okrutne.

  Pozdrawiam.

  32

  5
  Odpowiedz
  1. A Ty jesteś cienki Bolek, że sobie z babami nie radzisz.

   0

   5
   Odpowiedz
 14. Miałem w pracy bardzo podobną „koleżankę”. Mówienie zdrobniale, ocierani się o każdego, kładzenie dłoni na nogach. Na szczęście ma dziecko z człowiekiem, który woził(frajer) ją do pracy i przez to już nie pracuje :). Mam nadzieję, że już nigdy już nie wróci. To już taki typ człowieka, tylko pytanie co takie osoby mają w głowie. Jeżeli spotkacie w życiu takie gówno to od razu trzeba bym stanowczym.

  14

  0
  Odpowiedz
 15. aaach te baby są wredne i podstępne sucze

  6

  1
  Odpowiedz
 16. Znajdźcie sobie chłopaków albo kupcie gumowe lalki i wasze problemy z kobietami na zawsze się skończą. Przecież wam kobiety są potrzebne tylko do seksu. Jeść możecie w restauracji, zatrudnić sprzątaczkę, pranie zanosić do pralni, zamiast dzieci możecie mieć pieski. Kobiety wam niepotrzebne. Dajcie sobie spokój. I tak z takimi jak wy żadna mądra kobieta nie będzie. Dajcie sobie spokój i nie niszcie życia normalnym kobietom. Płaćcie kurwom za seks a jak was nie stać to macie filmiki porno w internecie i rękę. Tacy nieudacznicy jak wy tylko niszczą życie kobietom. Ale pamiętajcie że facet który nie zbudował domu, nie posadził drzewa i nie spłodził syna nie ma prawa nazywać się mężczyzną. Bo nim nie jest. Od jedzenia kurczaków i soi zmieniacie się w baby. Matki i ojcowie też nie nauczyli was jak być mężczyznami. Nie nauczyli was szacunku do kobiet (chodzi o normalne kobiety których jest coraz mniej), do rodziny ani wogóle do nikogo. Szanujecie tylko swoje mamusie które przez nadopiekuńczość nie nauczyły was życia. I ojców którzy są pizdami a nie mężczyznami.

  2

  8
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj ale to w podskokach

   7

   0
   Odpowiedz
  2. Widzę że baby mają coraz większy ból dupy, że coraz mniej jeleni do żeniaczki.

   8

   1
   Odpowiedz
  3. A ile to tych mądrych i normalnych kobiet spotkałeś w swoim życiu szanowny Komentatorze? Sam piszesz zresztą, że takich właśnie kobiet jest mało czy też coraz mniej.
   Nie ma recepty na to, co robić, aby moje życie optymalnie przebiegło i pozytywnie się zakończylo. Nasze życie, mimo że to już XXI wiek, nadal jest dżunglą, pełną dzikiego zwierza, podstępu i zasadzek, gdzie ślepy los jak olbrzym z wielką maczugą w mocarnym ręku wali gdzie popadnie, szlachetnego, rzetelnego, prawego człowieka trafi 100 razy tą swoją pałą, a przypadek może natomiast sprawić, że ostatni łajdak, zbój, bandyta, wywłoka może przejść przez życie bez jednego draśnięcia, w zdrowiu, szczęściu, zadowoleniu, z kasą, oblegany wręcz przez ciekawe kobiety itd. A jeszcze w tym życiu trzeba odrobiny szczęścia, bez której jak wiadomo wszystko nagle może być po prostu niczym. Znałem takich, co cały las posadzili a nie tylko jedno drzewo, a domów to chyba kilka zbudowali – już nie mowiąc o splodzeniu gromadki dzieciaków. no i jak to się skończyło? Mając lat 45 odszedl pewnego dnia z tego świata, zostawiając swoją ślubną małzonkę i swoje dwie stale oblubienice ( mial z tymi kobietami w sumie 4 synów i 3 córki), które na swój sposób kochał i one go zapewne także. Zostawil te domy, gotówkę, samochody, mają teraz spore zabezpieczenie. A że on się po prostu, moim zdaniem, wypalił w wirze swego aktywnego życia dla swoich kobiet i dzieci, to już zupełnie inna sprawa. Jego rodzice byli na pogrzebie, jeszcze nie tacy bardzo starzy, bo trochę po sześćdziesiątce, opłakiwali go bardzo, bo był dobrym synem. Zmarł w tamtym roku, 16.6.2017. Bardzo go nam będzie brakować. Jedno jest pewne, szanowny KOmentatorze: on napewno nie byl żadną męską pizdą.

   0

   0
   Odpowiedz
 17. Autor: w sumie słusznie prawisz. Teraz ja to wiem. Wkurwia mnie tylko, że czuję się upokorzony.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kobieta jest jak drzwi, jak nie pierdolniesz to się nie zamknie.

  2

  1
  Odpowiedz
 19. Masuj pałę

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Poderwij Renatę Grabowską

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Męcz prącie

  1

  0
  Odpowiedz
  1. tak, to prawda. Męcz to prącie, dopóki twarde i gorące.

   0

   0
   Odpowiedz
 22. Nie zesraj się

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Kurwa stary. Ona nigdy by ci nie dała. Miałeś gonić króliczka w nieskończoność i żyć nadzieją że może już jutro nadstawi ci dupy. Dzięki temu mogła tobą kierować jak chciała. Plan był taki żeby cie wyjebać z posadki i zająć twoje miejsce. a teraz uważaj bo każda próba kontaktu z nią będzie będzie rozgłaszana jako nachodzenie, molestowanie lub stalking zależnie co sobie ubzdura. Unikaj jej bo jak coś jej odpierdoli to sprowokuje taka sytuacje że i próba gwałtu może z tego wyjść. I to nie jest żart bo już kiedyś coś takiego widziałem. To wyrachowana kurwa i szkoda że dałeś się nabrać. Tak czy siak uważaj bo to chyba jeszcze nie koniec

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Tak też bywa, że kobieta sprowokuje i oskarży jeśli już nie o gwałt to przynajmniej o seksualne molestowanie, dotykanie, przyciskanie do ściany, całowanie na siłę itd. takie sytuacje się zdarzały i zdarzać się będą zawsze. Tylko że teraz jest to kurewsko nagłaśniane, bo kobiety często oczekują niebotycznych odszkodowań, nawet jeżeli np. molestowanie miało miejsce przed 40 laty i nikogo przy tym nie było. Pracowałem w swoim życiu, dość długim zresztą (niedługo idę na emeryturę), w wielu firmach, mniejszych i większych, w kraju i poza nim. Niedawno wróciłem na dobre do Polski, bo tu mimo wszystko czuję się najlepiej, i mogę powiedzieć z perspektywy lat, że niemal w każdej firmie pracowały kobiety tego pokroju. tak jak to trafnie określasz szanowny KOmentatorze: wyrachowane, niebezpieczne pod wieloma względami kurwy, bez skrupułów i gotowe pójść na całość, jeśli gra warta była świeczki. Oczywiście faceci też potrafią być ostatnimi skurwysynami, zasługującymi tylko na kulę w łeb, ale moim zdaniem są to rzadkie przypadki.

   0

   0
   Odpowiedz
 24. Cipa niemożebnie śmierdzi

  3

  0
  Odpowiedz
 25. Siorbaj pisiora

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Ales ty głupi jest. Kompletnie nie rozumiesz kobiet i takie są efekty. Trudno, mniejsza konkurencja.

  0

  2
  Odpowiedz
 27. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  0
  Odpowiedz
 28. Syp do betoniary

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Kręć beton

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Zasada nr jeden. NIGDY BABY NIE BIERZ Z ROBOTY! Związek czy seks przyjazn czy chuj wie co. Jak nie ma sie doświadczenia czy pewności siebie, czy ogolnie jak sie ma wątpliwości, to kontakty z kobietami w robocie są bezsensowne. Tylko cześć i nara. Bo szmaty poważne nie są. Bierz spoza środkowiska babe, i niżej statusem od ciebie, niech jebie w biedrze czy żabce czy na produkcji. Tu masz pewność że ją przytrzymasz. Nie ma sensu szukać ekskluzywnej suki w biurowych ciuchach służbowych… Tu nie chodzi że kobiety z równym lub wyższym statusem są lepsze od Ciebie. Tylko że takie mają bardziej nasrane we łbie. Tyle w temacie.

  3

  1
  Odpowiedz
 31. Rżnij chabetę

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Porzućcie te myśli.Często bezsensowne, że tylko je o dupę rozbić. Skąd w ogóle się one wzięły? Za dużo TV i netu. „W dupach wam się poprzewracało od tego dobrobytu”. A tak na serio to: Czy to jest ważne w życiu? Szukacie problemów, których i tak nie rozwiążecie, a nawet jak rozwiążecie to stwierdzicie, że inni myślą inaczej, mają to gdzieś i koło się zamknie, bo za cholerę im tego nie wytłumaczycie, albo co gorsza oni wam wytłumaczą. Nie macie o czym myśleć? Kurwa. A gdzie w tych wypowiedzi podziała się rodzina? Co będzie z nowymi pokoleniami jeżeli emocjonalnie i intelektualnie „dzieci” mają dzieci. Za dużo Hollywood, TV, nie samym pudelkiem człowiek żyje… Moja matka kiedyś
  Pracowała w szkolnictwie i opowiada mi jakie dzisiaj są dzieci. Jak słucham to myślę: Kurwa, no poprostu ja to bym nie pomyślał, żeby coś takiego robić… No, ale co tam. Gdzie wzrasta nasza przyszłość, bo chyba nie w Polsce… A później narzekacie na kurwa wszystko: polityków, religie, sąsiadów, dziury w drodze i szkoły.no syf jebany. No, ale jak tu kurwa nie narzekać jak się kurwa nic nie robi. Do kobiet emancypantek: Zacznijcie od siebie i pomyślcie w jakich rodzinach chcecie aby wasze dzieci żyły i jakie zasady przekażecie swoim dzieciom, jak wychowacie wasze pociechy i jakich będziecie szukać mężów? A może kurwa nie będziecie szukać bo będziecie żyli w otwartych związkach, 6tka dzieci z 6cioma innymi facetami. Przecież w takich układach wy i wasze dzieci dostaniecie totalnie na głowę. Chaos totalny, brak zasad. Większość waszych dzieci pójdzie w wasze ślady i gdzie to wszystko będzie dążyć. Stracą chęć życia i później rodzą się kolejne problemy – że nie ma po co żyć, jaki ten świat jest pojebany. A chuj nic nie robię – zabijamy się. I po co? Jak ludzie sobie komplikują własne życie… Dlaczego nie rozumieją, że życie należy do nas, jest jedyne, piękne i niepowtarzalne, powinniśmy się nim cieszyć i robić wszystko abyśmy byli w nim szczęśliwi, nie niszczcie go. Zastanówcie się, Dokąd dążycie? Nie narzekajcie na globalizm, kapitalizm i kryzysy gospodarcze, wykorzystajcie to do własnego sukcesu. Żyjcie. Dzielcie się życiem z innymi.

  1

  2
  Odpowiedz