Kupiłem czopakul

Tak jak w temacie, kupiłem na allegro czopakul. Takie urządzenie z obrotowymi ostrzami do siekania cebuli, reklamowali dawno temu w telezakupach mango. Niestety, średnio sieka cebulę, za to wspaniale pęka plastikowa obudowa przy pierwszym użyciu. Co do samych ostrzy- cebula klinuje się między nimi, więc obrót nic nie daje, gdyż na dnie urządzenia nie ma nic. Wszysko zostaje pomiędzy ostrzami i przesuwa się wokół osi razem z nimi. Nie polecam tego produktu. Eh, wyjebałem 12 zł (z przesyłką!) w błoto, chujnia i srut.

18
30

Komentarze do "Kupiłem czopakul"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jaka kurwa chujnia równowartość 6 piw w dupie i 0 profitu, na twoim miejscu pociąłbym się liniką albo połknął mydło że się tak dałem zfrajerować

  9

  1
  Odpowiedz
 3. 12zł… hahaha

  8

  0
  Odpowiedz
 4. A miał byś za to ze dwa porządne bulbulatory

  16

  0
  Odpowiedz
 5. Takie rzeczy się zdarzają w Cebullandii.

  5

  3
  Odpowiedz
 6. Nawet śmiechłem XD luźna chujnia

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Rozumiem twoj wkurw . Mam doswiadczenie . Z gadgetami tak niestety bywa … Niektore dzialaja , niekore o kant chuja stluc . Zabawna nazwa ” czopakul”. Moze tylko jajka albo jarzyny na salatke z majonezem tym ciapac ?

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Zacznij zdrowo myśleć a nie kupujesz pierdoły od Mango.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. 12 zł może zabić miłość w człowieku.

  5

  0
  Odpowiedz
 10. Cebulaki nie czuja fejku

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Ten wpis to nie jest fejk. Wpisz w wyszukiwarce „urządzenie do siekania cebuli” – chodzi o to coś z „grzybkiem” u góry. Oczywiście posegreguj wyniki od najtańszego i sam zobaczysz, że można już za 12 zł kupić czopakul. To znaczy „urządzenie do siekania cebuli”, prawdziwe czopakul było dostępne tylko w TV Mango.

   Autor
   PS. Sam jesteś cebulak.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. pojebany typ z ciebie XD

  1

  1
  Odpowiedz