Lepszy Huj niż Chuj

Boli mnie to, że ostatnimi laty wszyscy jak jeden mąż twierdzą, że poprawnie huj pisze się przez „ch”, a przecież słownik j. polskiego dopuszcza obie formy. Kiedyś zawsze pisało się huj aż nagle jakiś patałach chciał zabłysnąć i rozpropagował chuja. Ale do czego zmierzam. Chciałbym zamanifestowac swoją niechęć do milicji i założyć koszulkę z napisem hwdp, ale dostępne są tylko chwdp, jak taką założę i dojdzie do jakiejś konfrontacji z milicjantami to mogą mnie wyśmiać, że niby Chcę Wstąpić Do Policji zamiast Huj W Dupę Policji.

31
59

Komentarze do "Lepszy Huj niż Chuj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Albo też możesz być upośledzony i „Hcesz wstąpić do policji”. No offence!

  7

  1
  Odpowiedz
 3. W tej chujni mamy problem gimnazjalisty Seby…

  19

  0
  Odpowiedz
 4. Po pierwsze primo, chwdp = Chuj W Dupę Patałachom. Takim jak ty, bo niechęć do milicji manifestuj sobie skrótem chwdm. I to było po drugie primo. Mhm 😉

  11

  1
  Odpowiedz
 5. Skoro Fredro, Kochanowski, Podolski pisali przez „ch”, to jednak chyba jest tak poprawnie. Poza tym niektórzy rozróżniają „ch” dźwięczne od „h” bezdźwięczn ego (nie piszę o „beżowych”, bo oni znają w swoich kilkudziesięciu arabskich narzeczach kilkanaście sposobów wypowiadania i pisani „ch”). Ja np. SŁYSZĘ różnicę między „h” w „huśtawka”, albo „hamulec” (krótsze, ledwie zaznaczone i to raczej jako przydech przed samogłoską) od „ch” w „groch” „cholera” i „chuj” – odrębna głoska, twarda, wyraźnie dźwięcząca wypowiadana z odp. ułożeniem warg i języka (u śpiewaków operowych ze wsparciem przepony). Gdyby było „huj”, to słyszelibyśmy „.uj”, a przecież jest na twardo CHUJ. Przez porządne słuszne i wyraźne „ch”. „CH’ twarde, bo chuj też ma być twardy. W przeciwieństwie do dyndasa-kutasa…

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Kochanowski pisał też przydziesz zamiast przyjdziesz, myślemy zamias myślimy, pokój zamiast spokój, więc to jak pisał nie powinno być wykładnią poprawności języka polskiego, który swoją drogą najzwyczajniej w świecie ewoluuje. Huj i chuj to obydwie poprawne formy, a gdy jakiś Miodek czy Bralczyk uzna, że hój też jest ładnie i umieści to w jakimś slowniku, będzie można pisać hój.

   4

   1
   Odpowiedz
   1. No i chój …

    0

    2
    Odpowiedz
  2. Jak się tak zastanowić to faktycznie słychać różnicę pomiędzy „ch” i „h”, wcześniej nie zwracałem na to uwagi nawet.

   3

   1
   Odpowiedz
   1. Nie słychać żadnej różnicy w wymowie 99% Polaków, bo to cecha dawnej wymowy kresowej. W niektórych gwarach rozróżniano rz i ż albo ó i u, i co z tego? Udźwięcznienie h zależy wyłącznie od pozycji tej głoski, bez względu na pisownię. Klechda, Bohdan – dźwięczne h, Chełm, hełm -bezdźwięczne.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Słychać jak chuj

     0

     1
     Odpowiedz
 6. Policja powinna mieć większe prawa czyli pałować łyse dresiarskie bydło do krwi. I tyle. Jak w średniowieczu milicja miejska pałowała niepokorną hołote a hołota znała swe miejsce. Oczywiście „Pod TYM krzyżem pod TYM znakiem” pętaku.

  9

  0
  Odpowiedz
  1. I co ty byś biedny zrobił? Jako przedstawiciel hołoty byś był ciągle pałowany.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Ja tępy luju w przeciwieństwie do ciebie nie należe do hołoty. Jestem klasą średnią, która jest dla ciebie nieosiągalna ciuro miejska za pare stówek na miesiąc. Tak więc pomyliłeś adres szukający zaczepki matole. Na kolana i przeproś! Odnośnie pałowania. Straż miejska nie pałowała bez powodu tylko jak hołota wysuwała jakieś tam pretensje czy pospolitych lujów odpowiednich naszym prostaczkom w dresach. O żadnym „jebaniu straży” nie było mowy bo taki knypek jedyne co mówił to „Jaśnie panocku miłościwy nie bijoj!”choć strażnik miejski często nawet szlachcicem nie był a jak był to daleko mu było do jaśniepana. I tak powinno być w naszym katolandzie dzisiaj że biedota zna swe miejsce tak dopomóż „buk”!

    3

    2
    Odpowiedz
 7. Chcesz udowodnić koniecznie jakim jesteś debilem? Jak dojdzie do konfrontacji z policjantami (teraz w katowolsce jest policja)na sam dźwięk uderzeń pałą o tarcze i tupania podkutymi butami o asfalt popuścisz nastoletni dresiurku w galoty.Do lekcji niedorozwoju lepiej bo może choć zawodówe zaliczysz i nie skończysz jako niewykwalifikowany robol za 1100 zł.

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Cierpienia młodego Gimbusa…

  8

  0
  Odpowiedz
 9. Pisze się przez CH ,po to aby „chuj” był dłuższy.

  5

  0
  Odpowiedz
 10. Jaki ty jesteś durny….policjanci ci przeszkadzają w karierze zawodowej? …weź się za siebie , bo skończysz w hotelu pięciogwiazdkowym ze szkocką firanką w oknie i jak Cię będą dymać współlokatorzy, to to czy masz w doopie chuja na h czy na ch będzie twoim najmniejszym zmartwieniem.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. Tu Rozgłośnia Radiowo-Propagandowa Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Niech żyją dżdżownice kalifornijskie Mesia, Pana naszego.

  1. Z radością zawiadamiamy, że sprzedaż naszego nowego artykułu spożywczego -„Luftwaffelków” osiągnęła wyznaczony pułap. W związku z tym informujemy konsumentów, że do waszych Biedronek trafi wkrótce limitowana edycja „Luftwaffelków” na dopalaczach, oznaczona logiem: „Belzebub Power”.

  2. Teatrzyk Zielona Cebula skończył tournee po Gabonie. Droga do domu jest jednak daleka… Z braku środków transportu, Trupa zastanawia się właśnie, czy zapierdalać najkrótszą trasą przez Kamerun, Nigerię, Niger, Libię, a potem wpław przez Morze Śródziemne (bo łódki do Jewropy zapchane na maksa ubogacającymi nas kulturowo), czy też może dać czadu do Czadu a potem gdzie oczy poniosą…, bijąc w ten sposób rekord pieszej postnej pielgrzymki (gdziekolwiek się ona skończy).

  3. Idąc z duchem niespokojnych czasów pod coraz większą władzą drobiu, Jego Ekscelencja, Wieczny Prezes Byczywąs nakazał stworzenie pierwszego Lotnego Patrolu do Walki z Ateizmem. Wikary naszego ŁWF -Onaniusz Napletiusz -przesłał już odpowiednie podanie do Kościelnego Urzędu Rzucania Wiary na Ateistów, oraz przy okazji drugie, od Pana waszego, Mesia, z prośbą o przydział do ochotniczej służby w Departamencie Umacniania Cnoty, oddział Łódź Śródmieście. Pozytywnej odpowiedzi od „KURWA” na pierwsze pismo spodziewamy się na dniach. W przypadku drugiego, Panu waszemu pozostaje liczyć na cud…

  4. Jak podaje Centralna Stacja Sanitarno Epidemiologiczna, w związku ze zbliżającą się epidemią ptasiej grypy od jutra aż do odwołania obowiązuje zakaz brania ptaszka do buzi.

  5. Ogłoszenia drobne. „Sprzedam Panzerkampfwagen VI Tiger. Drugi właściciel. Prawie nówka. Niemiec płakał jak sprzedawał, toż to nawet 100 tysięcy nie zrobiło… W środku jak nowy. Poprzedni właściciel, niepalący, tylko w niedzielę na defilady jeździł. Działo, funkel… Nówka. Kaliber jak średnica odbytu byczka Andrzeja -88mm. Silnik chodzi jak złoto. Maybach, panie szanowny. 23 litry. Takiego to Rydzyk nawet ni ma. Pełny bak i 4 podkalibrowe w gratisie! Kapeć jak nowy, jeszcze trochę pojeździ.”

  9

  1
  Odpowiedz
 12. Już niedługo w jewrouni będzie się zwalczać mowę nienawiści w ramach wyimaginowanej walki z terroryzmem,już nasze korporacje w postaci google,microsoftu,twittera i fejsbuka o to zadbają np.kasując nieprzychylne nam wyniki wyszukiwania żeby przypadkiem goje na nie natrafiły,oczywiście mową nienawiści jest też nienawiśc do policji a więc nasze służby cię dopadną już niedługo za szerzenie mowy nienawiści,za szerzenie nienawiści do narodu wybranego również czeka cię surowa kara

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Dżedżowenice, powiadasz…
  Ad.1 Ad. 2. Sranie w banie. Jednak co do Teatrzyku… poproszę o mniej sucharów.
  Ad 3. Bo trzeba było wysłać podanie do Ministerstwa Egzaltacji Szczytowaniem I Onanizmem – spieprzyłeś sprawę :P.
  Ad 4. Wytłumacz to kobietom, które świata poza tym nie widzą.
  Ad.5 . Może nabyłbym, ale nie podałeś ceny, gamoniu nieuważny.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. „Dżedżowenice, powiadasz…”

   Nie „dżedżownice”, sepleniący tłumoku, tylko: „dżdżownice”. I to prima sort gatunek: Eisenia fetida. Jak ci trudno wymówić to piękne słowo, to możesz mówić: „kompostowiec różowy” (tylko dobrze przeczytaj, żebyś ni wyjechał z jakimś „kompotem z owiec, różowym”, bo niechcący zrobisz z siebie debila).

   „Jednak co do Teatrzyku… poproszę o mniej sucharów.”

   Eeee, no patałachu… Suchar być musi. W końcu to tradycja.

   A jak ładnie uklękniesz i Pana twojego, Mesia, poprosisz, to on z kolei uklęknie i ładnie poprosi Jego Ekscelencję, Wiecznego Prezesa Byczywąsa, by zatelefonował do Jacka K. (dla jednych „Jacek”, dla Pana twojego byłaby „k…”, gdyby nie to, że to uczciwie zarabiające na życie kurwy by to obrażało) i on wypieprzy na pysk Strasburgera z „Familiady”, to go zatrudnimy w naszym Teatrzyku do opowiadania sucharów.

   „Bo trzeba było wysłać podanie do Ministerstwa Egzaltacji Szczytowaniem I Onanizmem – spieprzyłeś sprawę :P.”

   Zapamiętaj, patałachu: Pan twój niczego w życiu nie spieprzył.

   Co najwyżej zdarzało się, że któraś z dam nie doszła z przyczyn niezależnych od Pana twojego… (Ale wiadomo kto był i tak winien, bo one wszystkie, kurwa, takie są…)

   „Ad 4. Wytłumacz to kobietom, które świata poza tym nie widzą.”

   Nie mów rzeczy oczywistych Panu twojemu. A w sprawie cudów skontaktuj się z naszym wikarym Onaniaszem Napletiuszem, lub z najbliższą parafią. No możesz spróbować u imama Al Zayoba z Sieradza, ale dla wyjątkowych desperatów, bo oni tam zaraz domagają się aktywnego (i rozrywkowego) udziału w dżihadzie.

   Poza tym nie oszukuj, ty i tak nie uświadczysz, nawet jak już będą tak zdesperowane, że będzie im wszystko jedno, byle ciepłe było w ustach. 😛

   „Może nabyłbym, ale nie podałeś ceny, gamoniu nieuważny.”

   Nasza Rozgłośnia-Radiowo Propagandowa uprzejmie informuje, że nie odpowiada za treść ogłoszeń. 😉

   3

   0
   Odpowiedz
 14. kup sobie jp.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. I jeszcze przy komendzie grafiti każdy pies to faja

   0

   0
   Odpowiedz