L-ki w dupie.

Witam chujowników i chujowniczki. Będzie o L-kach. Odkąd moje miasto otrzymało możliwość stania się Wojewódzkim Ośrodkiem Egzaminacyjnym jest w nim niesamowita, kurewska chujnia. Początek to radość bo nie trzeba jeździć na egzaminy gdzieś dalej. Teraz wielka chujnia z zapchanym miastem czerwonymi samochodzikami z literą L na dachu. Ja pierdolę – oni uczą się chyba cała dobę. 5 rano a na mieście tłok. O 6 nie lepiej a między 7 a 9 lepiej nie wyjeżdżać wogóle. Wracasz z pracy – tłok eL-komniaków. Wieczór – czerwone wozy na każdym skrzyżowaniu. Czy ci ludzie w ogóle śpią. Chujnia i już. Osobiście sam wkurwiam się na nich z powodu totalnej masakry z prędkością. Wiem że każdy kutas i pizda kiedyś się uczyli. Ja też. Tylko dlaczego na mnie kurwa nikt nie klnie, nie psioczy i nie trąbi. Bo są ludzie którzy do jazdy mają talent. Naprawdę ich mało i mamy na drodze coraz więcej jeżdżących pizd. Znosiłem to zamulanie miasta z ciężkim sercem. Do czasu kurwa – do czasu. Pewnego popołudnia widze jak czerwony wozik wjeżdża pod mój blok. Widzę lukę obok mojego wozidła. Nauka parkowania. Raz chujnia – drugi raz – chujnia – trzeci także i tak do …. kurwa jeb w moje auto. Schodzę i widzę że ta ucząca sie kurwa z instruktorem spierdala na koniec bloku do wyjazdu. No to w brykę i za nimi. Wyjechali na drogę a ja HALT przed ich maską. Wysiadam i pytam. Kolego zrobiłeś na moim aucie „kuku”. Mówi kurwa – ależ skąd. Ja mu mówię stąd dotąd. 4 razy się wypierał razem z tą pizdą. Proszę go żeby otworzył mocniej okno bo go słabo słyszę. Otwarł – lampa, lampa, lampa i pytam – jest rysa? Przyznał się. Pytam – ty kurwo też się przyznajesz? Tak. No to brać papier i skrobać mi tu oświadczenie o winie i wypierdalać do lasu miedzy drzewa uczyć się parkowania jebane pizdy.
Dziękuje za uwagę i życzę pizd eL-kowych tylko w lesie.

40
52

Komentarze do "L-ki w dupie."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zajebisty wpis! sama teraz jestem Lkowiczką, więc nie będę ci się narażać

  0

  0
  Odpowiedz
 3. hahaha..padnę…styl extra, choć szczerze współczuję

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No, przejebane z L-kami. Jak widzę, to zawsze trąbię lub jadę tak, żeby nie wiedziała, czy czekać i przepuścić, czy jechać. Niezłe jaja, jak widzę, że instruktor daje po hamulcach lub drze ryja na kursanta. Niech mają nauczkę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. podstawą jest instruktor. należy ich kurwóf zmieniać. a najlepiej przed samym egzaminem zapodać sobie najgorszego chuja w mieście, niech przećwiczy/ niech zgani za wszystko co niedobrze robione/ niech opierdoli! tylko- to oczywiście kosztuje, bo jest poza kursem. ale polecam- „źle skręcone- skręcamy jeszcze raz”. „jeszcze raz źle skręcone- skręcamy jeszcze raz.” -„kurwa źle! źle skrrrręcone w lewo- zawracamy i skręcamy jeszcze raz”. „jeszcze raz”. „nie gadać, skręcać w lewo po zawróceniu jeszcze raz!”. MASZ TAKIEGO TYPA POWYŻEJ, ale mu płacisz za to, że uczy cię tego, czego instruktorzy na kursie cię nie nauczyli. zdajesz (zdajesz?) i zaczynasz uczyć się jeździć wśród skurwysynów jak autor tej chujni. potem zostajesz takim samym piździelcem jak on. pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @4 – masz trochę racji ale ogólnie jesteś jebnięty. Taka metoda raz, dwa i tak do bólu jest skuteczna. Tylko niech ten jebnięty instruktor nie robi tego miedzy autami. Miech taką cipę weźmie na swój plac między swoje auta i trenuje. Zrobi to?
  A chuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Wiem że każdy kutas i pizda kiedyś się uczyli.”…
  hahahahaahh!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @6 …Cyt.””Wiem że każdy kutas i pizda kiedyś się uczyli.”…”
  Każdy kutas nauczy się jak kutas a każda pizda nauczy jak pizda. Jedno i drugie zostaje kutasem i pizdą. Kierowcy z umiejętnościami zrozumieją o czym piszę. Do pewnych rzeczy trzeba mieć talent – chuj i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Współczuję autorowi. Ale fakt faktem jest, że niektórzy powinni dać sobie spokój z prawkiem, skoro podchodzili do egzaminu już wiele razy i nie zdawali. Potem jeżdżą takie cipy po drodze i wkurwiają normalnych kierowców.

  0

  0
  Odpowiedz