Ludzka agresja

Niesamowicie drażni mnie agresja u ludzi. Nie rozumiem tego. Ludzie na każde słowo spinają się i zamiast jakoś naturalnie zareagować – po ludzku – to zaraz strzelają z pizdy i bezpodstawnie obrażają. Ludzie, to naprawdę boli. Ja rozumiem – jakieś gorsze dni – każdy to ma – ale jednak podstawy kultury trzeba zachować. Denerwuje mnie też agresja ludzi, a raczej dzieciaków w Internecie. Tutaj na chujni może tego tak nie widać (pewnie za sprawą moderacji – chwała Wam za to, drodzy Moderatorzy), ale inne stronki są tym przesiąknięte! Mam wrażenie, że ci ludzie siedzą tylko przed komputerem, odświeżają co chwilkę kolejne portale, żeby tylko komuś dowalić, wbić szpilkę, a niech go boli! Jakie są pobudki – nie wiem. Mój pogląd jest taki, że żaden człowiek nie urodził się zły. Może jestem naiwna. Ale cóż. Kiedy coś napiszę na jakiekolwiek stronie – nawet coś neutralnego – ZAWSZE znajdzie się jakiś człowiek, który walnie tekstem, aby tylko zranić, upokorzyć… Zastanawia mnie to, czy taki człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy, że nie pisze do maszyny, komputera, tylko żywego człowieka po jego drugiej stronie??? mam nadzieję, że to trafi do chociaż jednego takiego człowieka. Żeby zrozumiał, że to naprawdę boli. ps wiem, jestem naiwna.

17
30

Komentarze do "Ludzka agresja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Internet jest takim forum,gdzie każdy może napisać co chce zgodnie z przekonaniami.Komentarze typu „pierdol się chuju”olewam ciepłym moczem.ale do krytyki moich poglądów każdy ma niestety prawo.Ale ja się tym nie przejmuję i Ty też nie powinnać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wiesz, zgodzę się z Tobą. Też denerwuje mnie agresja u ludzi, nie tylko w necie ale i w realu. Nie wiem skąd się to bierze.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. U facetów bierze się to z testosteronu 🙂 a u dzieciaczków i niedorozwiniętej młodzieży komentującej w necie z kompleksów i frustracji życia codziennego. Kompletnie się tym dziewczyno nie przejmuj, po prostu ignoruj, bo to najlepsza taktyka na takich debili. Nigdy tego nie bierz do siebie, bo opinia takich ludzi na każdym polu jest gówno warta.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jak skończysz liceum to się powinno to troche zmienić na plus. a w internecie na wymienionych przez Ciebie stronach piszą dzieci. a dzieci to nie ludzie. dzieci to dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie będą agresywni zawsze. Chociażby z powodów biologicznych. Biologia wręcz nakazuje być agresywnym. Poza tym uważam, że człowiek jest neutralny i to przerośnięte ambicje sprawiają, że staje się zły. Pozdrawiam wszystkich ambitnych 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mam pytanie do autorki, słuchasz Pih’a?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. od autorki: Pih’a słyszałam, ale nie słucham. generalnie lubuję się w innym rodzaju muzyki – troszkę „cięższe” brzmienia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz