Ludzkie bydło

Z opisaną sytuacją można się często spotkać na pętlach autobusowych, przy autobusach linii dwu strefowych. Zawsze gdy dojeżdżam na ostatni przystanek, i ja, oraz inni pasażerowie chcemy wysiąść, to jakieś pierdolone stado bawołów ustawia się przed samymi drzwiami, tak że do przejścia zostaje chyba tylko 30 cm na osobę. Czy te kurwy nie mogą zrozumieć, że jak wpierdalają się tuż przed drzwi, to Ci którzy wychodzą robią to dłużej, bo nie mogą się normalnie przedostać przez ten zator co go zrobiliście. Po za tym jak by kurwa było mało, to w każdym autobusie jest regulamin, w którym można znaleźć stwierdzenie, że pierwszeństwo mają osoby opuszczające pojazd.

64
94

Komentarze do "Ludzkie bydło"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. poprzedni komentarz jest chujowy

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja też tak robię, w japonii to normalne. A przynajmniej na pornograficznych kreskówkach japońskich zawsze tak jest. //RAfał SUPER_OTAKU mentalny programista

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zaopatrz się w maczetę, najlepiej polskiej produkcji, podczas wysiadania napierdalaj na lewo i prawo. Czysto, droga wolna, można wysiadac w spokoju.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Następnym razem wpierdol się prosto na nich.Ja tak kiedyś zrobiłem.Trzy baby na glebie,kupa wrzasku,ale racja po mojej stronie.Taka rada.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Może tak trochę kultury bo słownictwo masz straszne

  0

  0
  Odpowiedz
 7. W tym masz pełną rację.Też niezmiernie mnie to wkurwia jak stado mocherów się wpierdala jak ty nawet nie wyszedłeś.Jebane chuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Też mnie to strasznie irytuje… a powiedz coś, to wielkie oburzenie moherów. A ponoć to młodzież niekulturalna 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bardzo dobrze Ciebie rozumiem. To samo SKM w 3mieście albo ogólnie autobusy na pomorzu. Ale ludzie to bydło a Polacy chyba szczególnie na tle Europy.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Z bydłem masz rację, ale powiem ci, że też do niego należysz. Tylko chamy i prostaki ze wsi są w stanie nazwać innego człowieka per „kurwa”. Świadczy to tylko o twoim braku wrażliwości społecznej i braku wychowania, którego pewnie nie zapewnili ci twoi rodzice – potomkowie chłopów pańszczyźnianych wywyższeni nieadekwatnie do ich ludzkiego potencjału przez system socjalistyczny.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Ty nie jeździj tyle, tylko rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie. W każdym autobusie jest taka informacja takze nie pierdol farmazonów a pozatym kup se auto jak ci się tak niepodoba w autobusie, ja tak zrobilem i nie narzekam 3 razy na wakacje do pracy szedłem i kupiłem se punto z 2006 roku. A jak jesteś gimbusem to kup se hulajnoge albo jeździj taksówką. Chyba że cie niestac ale to wtedy nie narzekaj na autobusy bo kurwa czego ty wymagasz za 2 zl?

  0

  0
  Odpowiedz