Maluch bez tłumika

Jakieś 2 tygodnie temu jakiś chujek na osiedlu kupił sobie fiata 126p. Malucha ,zardzewiałego od progu po dach (nie rost) ,zglebionego i kurwa ujebał tłumik ,jakby było mało sportowo. Chujnia polega na tym ,że odkąd spadł śnieg moja ulica jest oblegana przez tego amatora driftu. Mieszam na zakręcie ,jak mi nie przypierdoli kiedyś w ogrodzenie to mnie wkurwia ten jebany hałas.W dzień i w nocy ,no kurwa normalny użytkownik golfa 3 jedzie na parking próbować swoich sił w jeździe na ręcznym ,ale ten kurwa kretyn będzie napierdalał nie sprawnym gruzem na ślepym zakręcie.
I stąd pytanie do was. Jak upierdolić tego pajączka ?

22
5

Komentarze do "Maluch bez tłumika"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cierpliwości. Sam się rozjebie…

  12

  0
  Odpowiedz
 3. I to jest chujnia!

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Żal dupę ściska że rowerem tak nie zrobisz?

  2

  6
  Odpowiedz
  1. Mam malczana ale ten malczan wyposażony jest w sprawny tłumik i driftuję za miastem/na opuszczonych placach. Takie rzeczy trzeba robić z głową i nikomu nie chodzi o zazdrość

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Pięciolitrową bańkę elektrolitu do akumulatorów (tj. roztworu kwasu siarkowego) kupisz za niecałe dwie dyszki. Potrzebujesz kilka sztuk. Opis dalszej „procedury” znajdziesz w necie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Cieciu maluch ma tylny napęd, nie potrzebny mu ręczny, na parkingu gówno jebcy z golfa mogą na ręcznym szmirować, ale wyższej klasie tylno napędowców nie wypada nie rozumiesz jak to jest wchodzić w zakręt, dodać trochę gazu i tył zaczyna latać, nie rozumiesz bo jesteś typem gościa co wziął rower na raty, i strój do startu w kosmos z Lidla, do tego masz pierwszy wąsik, i poważną minę i nikt Cie nie lubi, a pornole się same zacinają jak próbujesz się sklepać.
  Pozdro

  3

  6
  Odpowiedz
 7. zgłoś na mendy, że niesprawnym autem ktoś jeździ i zagraża to bezpieczeństwu w ruchu drogowym. O ile mówisz prawdę i że tłumika nie ma, to dają mu kwit na przymusowy przegląd i tyle. Jak nie zrobi to zawijają na parking strzeżony na koszt właściciela, chyba 50zł/24h, który nie ulega przedawnieniu. A jeśli koleś furmanki nie odbierze to leci do utylizacji na jego koszt:-). Podejrzewam, że zgłoszenie na pewniaka to przyjmą anonimowo 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 8. To na pewno Spejson z Blok Ekipy maluchem napierdala

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Polej zakręt wodą. Cisza wymaga ofiar, przypadkowych też. 😀

  0

  0
  Odpowiedz