Mam ochotę strzelać do meneli

No do chuja wafla! Wstaje człowiek rano, idzie do roboty na 9 i już tak wcześnie rano widzi, jak w okolicach sklepu/śmietnika/klatki gromadzą się nasze lokalne, blokowe menele. Czerwone nosy, trzęsące się rączki, na pewno macie takich w swojej okolicy. Mężczyźni i kobiety. I nie, nie jest to typ meneli pracujących, którzy codziennie robią kilometry na nogach czy rowerem oczyszczając miasto z puszek czy innego złomu, bo ci przynajmniej w pewien sposób pracują i najczęściej piją za swoje. O 9 rano gromadzą się menele, którzy palcem nie kiwną, a środki na picie zapewnia im renta ich własna lub kogoś z rodziny. Do tego jakiś zasiłek, dopłata do mieszkania i na parę nalewek dziennie co miesiąc kaska jest. Otóż za każdym razem, widząc takiego menela, mam ochotę go posprzątać jak Leon Zawodowiec, ukrócić męki jego i jego otoczenia, a państwu naszemu zaoszczędzić wypłacanych rent i zasiłków, które po prostu przepadając w bezdennym przełyku pasożytniczego menelstwa. Nie są oni ani starzy, ani ułomni – spokojnie mogliby pracować, gdyby chcieli. Ale kto by się tam przemęczał – łatwiej i przyjemniej wstać rano i z kolegami obciągnąć wiśnióweczkę, de facto na koszt państwa. Czyli na koszt mój i Twój, ludzi pracujących i płacących podatki. I ja, będąc patriotą, mam ochotę do takich meneli po prostu strzelać. W obronie budżetu państwa. Ktoś się przyłączy?

64
69

Komentarze do "Mam ochotę strzelać do meneli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja się przyłączam! Mam zabrać wiatrówkę?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Wstąp do Hitlerjungen

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Strzelaj do polityków cymbole jebany , oni przynajmniej płacą vat w nalewce a te kutonie mają wszystko wliczone w koszty chuju

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Alkoholizm to jedna z najczęstszych przypadłości naszych czasów.
  Dotyka ludzi bez względu na wykształcenie czy urodzenie.
  A kto bedzie następny ? Chorzy psychicznie? Ludzie kalecy?
  Wstyd ze Polak myśli o zabijaniu jakiejś grupy ludzi. O nie taki kraj walczyli Twoi dziadkowie !!

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Moja loszka nie lubi meneli, za to uwielbia gdy jej strzelam do buzi z mojej wielkiej pały, spija co do kropelki amunicję z plemników. Czasem sam strzelę loszce minetkę gdy jest zmęczone biedactwo obciąganiem, pomagamy sobie wzajemnie, i to jest kurwa miłość.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Nie mówi się menele, tylko smakosze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Moja loszka też nie lubi meneli. To chyba jedyna grupa, jakiej nie chciałaby obciągać. Za to mi uwielbia to robić, tak jak trzeba, często i pokornie na klęczkach.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Menel polski to twór uosabiający Wszechchujnię Państwa o nazwie IIIRP. Czy w Niemczech widać meneli? NIE! Bundesrepublik Deutschland chce mieć czyste ulice i ma,chce mieć Obywateli,ludzi nieodartych z GODNOŚCI.I ma. A III RP ma wyjebane,że padł kolejny zakład pracy i 100 roboli na bruk.Mieli kredyty i jep – spierdalaj,you’re fired :).Rachunki,raty,odsetki,komornik,eksmisja…. bo robota jest – po studiach,dwa języki,portfolio,cv i…zmywak.
  Patrioto.Polska to megachujnia mająca wyjebane na swych podatnikow (bo obywatelami nie jesteśmy/obywatel ma jakieś prawa poza wyborczym/).Toteż życzę Ci pokory.Dziś chcesz strzelać do meneli,jutro może powinąć Ci się noga.Państwo nie pomoże,staniesz się menelem.Może zawczasu zamiast strzelać do ludzi,którzy zostali sami sobie,pierdolnij sobie w ten pełen pogardy i wyższości zjebany własny łeb.Nie męcz się.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Ja wlasnie za to Polski nienawidze calym sercem. Owszem, menele sa w kazdym kraju. Ale w takim brudnym, obszczanym wydaniu tylko w Polsce.Chlanie wody w tym kraju jest tzw. wybrykiem kawalerskim. bylam ostatnio na polskim weselu. O 2 w nocy wszyscy najebani, nie ma z kim ani potanczyc ani pogadac. Nawet na komunii sie chleje, na chrzcinach tez. Polska ginie przez alkohol. Szkoda, ze tego nie dostrzegacie.Nie ma kultury picia dobrego wina. Ostatnio odwiedzila mnie kuzynka z Polski (po studiach). Podalam do kolacji bardzo dobre wino czerwone wytrawne.20 euro flaszka. a ona? nasypala sobie cukru do kieliszka. CUKRU!!! nie lubie wina wytrawnego (a jakie mialam podac do kolacji???). nie pije i prosze o inny napoj. Niech was chuj strzeli polskie pijaki.

  0

  2
  Odpowiedz
 12. @2) Ssij ogóra !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. zarob wiecej a nie zydz innym ich pieniedzy

  0

  0
  Odpowiedz
 14. POlaczek biedaczek będzie strzelał do było nie było bezdomnych i bezbronnych nieraz bo wycieńczonych z niedojedzienie i przepicia pijaczków. Mogłeś coś dodać o bogu i wierze. na pana ręki nie podniesie bo sie boi bo od pana w mercedesie za 100000 dostnie w ryja albo naśle chłopaków na ciebie. Masz racje polaczku. Ulżyj swej nędznej frustracji.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. To posprzątaj jebany ciulu! Idź i wyskocz z którymś na solo a ząbki będziesz zbierał parówczaku. Masz gnoju jakieś problemy i faszystowskie zapatrywania na świat, pewnie jesteś bogobojnym katolem jak Goebels czy Mussolini śmieciu. Ja ci źle nie życze ale uważaj żeby tobie nie powinęła sie kiedyś noga i nie został takim menelem, którego zakiś dres zechce posprzątać. Pamiętaj że żyjesz w POlsce.

  2

  1
  Odpowiedz
 16. Pieniądze się na tych meneli nie marnują bo wracają do budżetu państwa w postaci akcyzy.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Przyłączam się, zero litości dla wałkoni udających niewiniątka. Będzie coraz gorzej, ale do kurwy nędzy – jak się chce to można przeżywać biedę a nie NĘDZĘ. Jak menel może żądać jałmużny od jeszcze pracującego biedaka? WON POD KOSCIÓŁ, no tak, chyba że wam czarni nie dadzą…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @14 jak można jechać na takich stereotypach, ty tępy idoto?! złe kibole faszysty leją niewinnych żuli, którzy są tacy niewinni, że z tej niewinności sami rzucają się na przechodniów, no tak holokaust

  0

  1
  Odpowiedz
 19. @3 nawet napisać tego nie umiesz trąbo jerychońska

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @5 już dawno zabija się większość „grup”, tego nie widzisz psi kutangu, bo nikt tego wprost nie mówi. Jedynie pijących cwaniaczków ci żal, adwokacie po siedmiu romansach

  0

  0
  Odpowiedz
 21. lepiej dać polakom na wódkę,niż niemcom i żydom,tuskom na pałace cwelu rządowy.Boss,Mława,ha

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Do 4 popieram w calej rozciaglosci.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. do 10 Nie zesraj sie chociaż tym cerwonym a,nie pomyslałas sobie ze moze kolezanka lubi wytrawne z cukrem ty samolubie jeden.Nagle wielka pani się zrobiła,w kraju jabole pownie chlała,a tu kolezanke krytykuje.Tak to jest z tymi granatem oderwanymi od pługa.Ps.Zła jesteś że na weselu nikt cie nie przelomotał damulko ze słomą wystającą z butów.

  1

  0
  Odpowiedz