Marnowanie czasu, lenistwo i chujnia

Witajcie Chujowicze. Jak zwykle trzeba się wyżalić, a jak nie tu to gdzie? Ale do rzeczy… Po pierwsze, mam ciągle wrażenie, że marnuję czas. Nawet jak coś zrobię, czuję, że mogę zrobić więcej. Ogólnie jednak marnotrawię czas, siedzę tutaj i zamiast wziąć się do pracy, to wylewam żale. I to jest właśnie druga chujnia – moje lenistwo. Nic mi się kompletnie nie chce, oprócz słuchania Blinka/ Green Day’a i jedzenia. Tragedia.

Kolejna sprawa to problem – a jakże – z dziewczyną. Poznałem jedną, to może za duże słowo, ale spotkałem i nie wiem co dalej. Wiem jak się nazywa, ale oprócz tego nic. Nawiązałbym jakiś kontakt, ale nie wiem jak. Zaznaczam już, że na nk patrzyłem i nie ma konta.
Na koniec dodam jeszcze chujnie – rzygam Smoleńskiem.

12
41

Komentarze do "Marnowanie czasu, lenistwo i chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to sprawdź na facebooku.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. alboi na red tube

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jeżeli o lenistwo chodzi to mam kurna tak samo. jak coś robię to mam wrażenie, że i tak nie przyniesie mi to efektów takie błędne koło… a co do dziewczyny wiesz jak się nazywa to może macie wspólnych znajomych? to również może być trop ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 5. szczególnie na red tube ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Poszukaj w GUSie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zapisz się na jakiś sport i tam nauczysz się, że trzeba się cieszyć z wolnego czasu, a nie jeszcze mieć gorszy z tego powodu humor. Zajmij się jakimś hobby, ale też wczesniej zrób lekcje/posprzątaj dom.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No to motywacji Ci chłopie potrzeba, pomyśl, że jak dupy nie ruszysz to tak do końca życia będziesz wegetował. A laskę idzie znaleźć tylko poszukaj po necie dobrze, każdego da rade tam znaleźć. Btw. ja też rzygam Smoleńskiem jakby się wszyscy rozjebali z tego rządu tam to byłby dopiero spokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Podejdź do laski i kopnij ją mocno w dupę, mówię Ci, one to uwielbiają…

  0

  0
  Odpowiedz