Mój świat

Równo 34 lata temu mój świat runął. Odeszła na zawsze osoba stanowiąca fundament mojego życia. Miałem wtedy tylko 13 lat i zostałem w położeniu z jakim niejeden dorosły obsrałby się. Dziecko zdane tylko na siebie przeżyło to, ale wysokim kosztem. To wydarzenie, jak również jego reminiscencje zmieniły mnie na zawsze i zdeterminowały całą moją przyszłość.
Dziś jestem przed pięćdziesiątką i nadal wspominam tamten dzień. Dziś pogoda rano była dokładnie taka jak wtedy i nawet było tak samo zimno, mimo że słonecznie… Napisałem to sam nie wiem dlaczego… taka moja mała, prywatna chujnia. Nieważne. Ku przestrodze wszystkim – wasze czyny nie wpływają tylko na was… możecie zniszczyć komuś życie, więc zanim zrobicie coś głupiego dwa razy pomyślcie.

62
6

Komentarze do "Mój świat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie mylcie gejów i pedałów. Nie każdy pedał to gej ale każdy gej to pedał.

  4

  11
  Odpowiedz
 3. Tinky-Winky to nie gej TYLKO pedał. Pedał bo nosi damską torebkę. A gejem nie jest bo nie ma chłopaka.

  2

  8
  Odpowiedz
 4. Idź na terapię.

  2

  4
  Odpowiedz
 5. pij siku kozy

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Widzę, że masz traumę, której nie możesz się pozbyć. Smutne są niektóre komentarze niedorozwiniętej gimbazy – pierdolnijcie się w sam środek mózgu to może klepki nastawią się wam na właściwe miejsce wy pojeby.

  19

  3
  Odpowiedz
 7. To prawda-wszystko co robimy i inni robią wpływa na nas wszystkich. Taki „efekt motyla”. Jeśli ktoś popełnia samobójstwo to piętnuje całą jego rodzinę. w takich sytuacjach pomagają leki, terapia. Nie uzdrawiają, ale pomagają przetrwać, aby móc doczekać z kolei swojego końca i się uwolnić.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Wiele lat temu pewna kobieta powiesiła się w mieszkaniu. Znalazła ją 9cio letnia córka po powrocie ze szkoły. Znałam tę dziewczynkę z widzenia. Nawet nie próbuję postawić się w jej sytuacji. Jak można zrobić coś takiego dziecku? Ta kobieta była chyba mocno zdeterminowana i zadziałała pod wpływem impulsu. Gdyby się chwilę zastanowiła pewnie by do tego nie doszło. Przeszedłeś straszną traumę. Dobrze, że o tym napisałeś. Może dzięki temu, że ktoś to teraz przeczyta, nie zafunduje takiego koszmaru swoim bliskim.

   3

   0
   Odpowiedz
 8. ale czemu, że pedał?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Na tapczanie siedzi miś,
  Miś nam bajkę powie dziś.
  Co? Nie powie?! Kwaśna mina?
  W mordę misia, skurwysyna!

  3

  1
  Odpowiedz
 10. współczuje

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rob doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Kurwa any questions about queer , gay , androgyny , transwestite , strait , gay -Prosze stosowac do mnie , bo mnie to ja moge pomoc .

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak sie twoj rodzic chcial zabic to sie zabil, ja bym wolal zeby moj stary nie zyl akurat. Druga sprawa to ze faktycznie jak sie zaklada rodzine to powinno sie wziac za nia odpowiedzialnosc albo za wczasu pomyslec i nie zakladac wogole jak sie nie radzi sobie ze soba i zyciem

  2

  0
  Odpowiedz
 14. kto był tą osobą kolega koleżanka jeśli można wiedzieć

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Że stronka pełna imbecyli, wiem nie od dziś, ale, żeby aż tak promować pustotę psychiczną i emocjonalną? Może chodzi o pokazanie jak wrażliwi są dziś młodzi ludzie (głównie chłopcy), że nie wytrzymują trudnych tematów i muszą się wydurniać? Niezbadane są ścieżki i decyzje admina …

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Widać że masz waleczne i wrażliwe serce, więc sobie poradzisz.

  0

  0
  Odpowiedz