Nauka

Ja pierdolę, pojutrze kolokwium, od trzech godzin siedzę nad notatkami i nie umiem nic, NIC ABSOLUTNIE! Ciągle próbuję się uczyć i nie mogę, trzeba obczaić facebook’a, demotywatory, pocztę itp. Teraz współlokator u mnie siedzi i pierdoli. Ja naprawdę chcę się czegoś nauczyć, ale NI CHUJA nie mogę, nie da się, no po prostu nie da się! I co ja kurwa, jego mać mam teraz zrobić?!

15
47

Komentarze do "Nauka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam to samo w robocie, właśnie przypomniałeś mi o demotywatorach 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Po pierwsze jakbyś chciał to byś nie zerkał ciągle na fejsbuka, demoty, czy pisał na chujni. Po prostu weź się do roboty. Zrozumiałbym jakbyś napisał, że za 2 dni kolokwium , a ty nic nie umiesz i ci się uczyć nie chce, a nie, że mówisz, że chcę się czego nauczyć 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „trzeba obczaić facebook’a, demotywatory, pocztę itp. Teraz współlokator u mnie siedzi i pierdoli. Ja naprawdę chcę się czegoś nauczyć, ale NI CHUJA” – to ma być jakaś prowokacja, czy upośledzenie umysłowe?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ja mam rade, weź siekierkę i pierdolnij w modem. problem z głowy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No tak to już bywa jak się ma jakieś gówniane koło, od którego na samą myśl odrzuca. Część z komentujących chyba nigdy tak nie miała. Zazdroszczę im, że nigdy nie mają problemów z motywacją. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No co do zmotywowania siędo nauki to demotywatory ani facebook nie są dobre. A co do współlokatora to mam ten sam problem tylko że gdy chce siewyspać ten przychodzi o 3 w nocy. Jedyna rada co do współlokatora to mu wpierdolić jak przyjdzie i pokazać mu jego miejsce !

  0

  0
  Odpowiedz