Niechęć do brody

Witajcie, irytują mnie ludzie, którzy uważają, że jak się ma brodę to jest się zaniedbanym. Czasami broda faktycznie jest brzydka i obrzydza kogoś, ale nie zawsze tak jest.

Można mieć też ładną brodę, taką około 1cm – ja taką brodę określam określeniem „na jeża”, bo przypomina mi kolce jeża – taki rodzaj brody według mnie jest OK.

A są osoby, którym każda broda przeszkadza, nawet ładny zarost na twarzy ich zdaniem jest brzydki i należy go golić – tacy mnie wkurwiają. Przykładem osoby z ładną brodą jest aktor Konrad Pondo – on ma taką brodę, która jest OK w mojej opinii.

Dlaczego niektórzy tacy są, że fajny zarost im nie pasuje i tym, co mają fajną brodę pierdolą głupie teksty w stylu „kiedy się ogolisz?”, „wyglądasz jak wieśniak/menel”, itp.

Pamiętajcie: Nie każdy rodzaj zarostu jest wieśniacki. Pozdrawiam tych, co popierają moje zdanie na ten temat.

3
7

Komentarze do "Niechęć do brody"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zlewałbyś totalnie temat brody i zarosut , gdybyś jebał u Mesia na taśmie, zarabiał kilkadziesiąt tysi miesięcznie i jeździł Aventador, patałachu. Zapraszam pod bramę ŁWF z CV i trzema stówami w łapie. Prezez Euromebel przydzieli ci stanowisko, gdzie będziesz zapierdalał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach będziesz walił konia do głównego zbiornika i wmawiał klientom, że to aromatyczna wanilia.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ja jebie jak mi brakowało tego typu komentarzy pod postami jak dobrze ze hujnia wrocila au

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Spuszczaj się do farszu na pierogi,tarmoś wora, wąchaj kostki rosołowe, chlej najtańsze piwa i bekaj, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu i tyraj u prezesa Euromebel to może za 10 lat będziesz miał willę, sączył najdroższe whisky i jeździł Mesiem, patałachu. Trzy stówy w łapy, CV i pod bramę do ŁWF. Zostanie ci przydzielone stanowisko i będziesz jebał od świtu do nocy.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Posiadanie brody jest takie modne , a każdy posiadacz brody jest taki oryginalny i wyjątkowy i w ogóle jedyny w swoim rodzaju . Normalnie autsajder . Tylko że to wszystko to zwykłe pierdolenie bzdur

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Tu Autor chujni: Broda u mężczyzn taka jaką ma np. Konrad Pondo jest OK. Pierdolenie bzdur to jest, że każda broda to oznaka zaniedbania.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Chłop z brodą dwie korzyści, jedną dziure liże a drugą czyści.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. „By być na czasie daliby się obrzezać”

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Sam Pan pierdolisz. Broda około 1 cm jest ładna, a już 2 cm nie? Ja nie mam brody, ale wkurwiają mnie ludzie, którzy mówią: ogól się, ostrzyż się itd. To nie ich zasrany interes. Jeśli się myjesz, nie śmierdzisz i nie latasz z gołym chujem, dupą czy jajami na wierzchu, to możesz mieć nawet 50 centymetrową brodę. A jak komuś to nie pasuje, to pierdnij jak nagłośniej możesz w jego kierunku. Tylko potrenuj wcześniej na kiblu, żebyś się nie zesrał.

  0

  0
  Odpowiedz