Nieświeży oddech

Szanowny Kolego, szanowna Koleżanko – jebie Ci z pyska! Może gumy do żucia? O nie, to obraza, że niby co sugerujesz, że mi jebie z ryja? Wkurwia mnie niemiłosiernie jak ktoś rozmawiając ze mną strasznie się przybliża i prawie chce wejść mi na moje stopy, a przy tym strasznie wali chuj wie skąd; może od trzustki, wątroby albo po prostu z ryja. I jeszcze jak się odsunę krok to ta osoba krok w moją stronę, jakby wiedziała, że wiem że jej jebie z ryja i złośliwie się przybliża i kieruje swój ryj w moją stronę. A jak człowiek sobie na dworze w towarzystwie jebnie bąka to od razu nietakt i brak kultury. Chujnia i chuj!

25
64

Komentarze do "Nieświeży oddech"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może tobie reż jebie z ryja, tylko tego nie czujesz? Swój ciągnie do swego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja tam głośno pierdzę,bekam i mam wyjebane.A walenie z kopary to niestety powszechne.Ale co zrobić,czasem naprawdę człowiek zęby wymyje,miętówke zażyje a i tak wali jak z dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. miałam takiego kolegę któremu zawsze śmierdziało z ryja nie do wytrzymania i się pytam jak jego laska z nim wytrzymała. Z kolei miałam też swego czasu znajomą która ewidentnie przekraczała moją granicę intymności (za blisko ) prawie stojąc na mnie i mówiąc mi coś pluła niemiłosiernie- miała do tego aparat na zębach, z którego wystawały resztki jedzenia. Więc zawsze byłam mega opluta ! fuj

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie też to niemiłosiernie wkurwia szczególnie że mam wyczulony węch. Zawsze mówie prosto że komuś jebie z ryja ale zwykle to nie daje efektów.
  Pamiętam że jeden kumpel tak się tym przejął że gadał do mnie zasłaniając usta ręką 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jak ja cie rozumiem 😉

  0

  0
  Odpowiedz