Nowe kompetencje zawodowe

Nie mogę spać po nocach!
Mam poprzestawiany tryb pracy.
Jednakże nie w tym problem, że mam nadmiar wolnego czasu.
Kurde problem polega na tym, że jestem zbyt zmęczony by coś robić pożytecznego… nie chce o ja pierdolę grać cały czas na PC, lecz chciałbym jakieś książki poczytać i blogi a nawet posłuchać jakieś wartościowe materiały YT.
I to jest moja męka… niby mogę coś porobić by zdobyć nowe kompetencje zawodowe, ale nic i tak nie robię, bo mam nadmiar wolnego czasu, ale choć jestem nocnym markiem, to albo zapominam (najczęściej) albo jest półprzytomny a i tak zasnąć nie mogę…

2
1

Komentarze do "Nowe kompetencje zawodowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak cię kopnę w dupę to od razu zaczniesz zapierdalać jak trzeba, stuleju co ci srakę mamusia nadal podciera

  2

  1
  Odpowiedz
  1. hahaha

   a ty z kim mieszkasz nieudaczniku?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Z Misiem Gogo charającym do zlewu.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. kopnij siebie pustaku pierdolony

   0

   0
   Odpowiedz
 3. co to PC?
  grasz na pompie ciepła?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pięć stów w łapę, CV w zęby, dupsko w pociąg, bilet do Łodzi i jutro pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko, gdzie będziesz zapierdalać od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walić z resztą patałachów od do głównego zbiornika i utwierdzał potencjalnych klientów w przekonaniu, że to aromatyczny sos ”od siebie”. Niewykluczone, że będziesz miał też zaszczyt przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy w Multicarze M25. Musisz być jednak bardzo ostrożny, gdyż w wywrotce znajdują się krokodyle różańcowe. Jeśli któryś z nich się poruszy, wówczas egzaminator, czyli Byczywąs, wybiegnie z pojazdu i opuści siłownikiem wywrotkę a wtedy patałachu marny twój los.

  0

  0
  Odpowiedz