Nowoczesne pajace

Chodzi o płacących kartą. Do k*rwy nędzy! pojebało was polaczki? Nie widzicie ile trwa cała ta celebra zanim łaskawie skasujecie towar? Nie chodzi o to żebyście przejmowali się innymi bo w tym zasranym kraju każdy ma każdego w dupie ale wy sami płacąc kartą tracicie w pizdu własnego czasu! Obsłużenie jedego kartowca zajmuje tyle co dwóch/trzech ludzi płacących gotówką (przy niewielkiej ilości towaru). Do tego dochodzą sytuacje nieprzewidywalne typu czytnik się zjebał/zawiesił, źle wbity kod, puste konto itd.! A jak nie daj panie kasjer jest opieszały albo nie kumaty to kwitniesz cieciu w kolejce do usranej śmierci.
Albo niech wróci gotówka jako jedyne źródło płatności bezpośredniej, albo niech usprawnieniu ulegną płatności kartą+szkolenie personelu. Teraz już wiadomo dlaczego niektóre sklepy/dyskonty po dziś dzień nie honorują kart…Żeby nie wkurwiać klientów! W takiej np. biedronce kartą niestety nie zapłacisz. Ludzie bulą gotówką, kasjerki zapierdzielają jak beduinki a i tak kolejki po 10, 20 metrów. A co by było, gdyby przyjmowali karty?…czy jakiś Panicz pomyślał o tym? Posiadacze kart mogą mnie teraz zbluzgać ale przypomnicie sobie te słowa jak będziecie kwitnąć w ogonie kolejki i będzie was szlag trafiał – czego wam z tego miejsca serdecznie życzę. Tfu!

65
110

Komentarze do "Nowoczesne pajace"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Brawo brawo brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Cóż, żądaj obsługi gotówką w osobnej kasie, ja żądam kasy tylko dla płacących kartą. I gwarantuje ci, że przy mojej będzie mniejsza kolejka. A ty zatkasz się przy pierwszej 10-tce osób bo wszyscy będą akurat mieli 100 pln, bo są po „wypłacie”. Ale cieszę się, że nazywasz mnie Paniczem, to jest kolejna miła rzecz w dzisiejszym dniu – mała ale zawsze jednak miła.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego warto zainwestować w czytniki zbliżeniowe, wtedy płatność trwa o wiele krócej niż gotówką. Zresztą przesadzasz z tymi kartami… jak idę do supermarketu to kasjerka szybko kasuje zakupy, daję jej kartę, pakuję, wpisuję pin, pakuję dalej i jak skończę do odbieram kartę i wsio. Ile trwa płatność kartą? 15 sekund?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zamknij japę i wracaj do lekcji. Mnie wkurwiają „polaczki” niepotrafiące grzecznie poczekać w kolejce. Prędzej czy później będziesz miał tą kartę gnoju.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja jak płacę kartą w lidlu to wydaje mi się że pani kasjerce jest na ręke. Póki wczyta tranzakcja przejdzie to pani ma czas odetchnąć sie rozejrzeć a nie zapierdalać dalej jak głupia. pozdr

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A pierdolisz panie… Nie każdy ma przy sobie zawsze siano, nie każdy wie ile wyda idąc na większe zakupy np. do Tesco, gdzie na rodzinę pięcioosobową wydajesz co najmniej 300-400 zł i nie każdy chce chodzić z taką sumą w portfelu. Kolejna sprawa – wydawanie reszty… Ile to kurwa czasu zajmuje jak masz grube banknoty w kieszeni, a kupujesz jakąś pierdołę. Zawsze pani Grażynka wydziera mordę do koleżanki przy drugiej kasie, czy ma rozmienić i to też zazwyczaj trochę trwa. Na deser powiem jeszcze, że teraz są te – nazwijmy to – „systemy”, typu PayPass, PayWave, gdzie tylko przykładasz kartę, komputerek coś tam pierdnie i dalej możesz sobie iść w pizdu. I na kolacje powiem jeszcze: po chuj się tak spieszyć? Wrzućcie ludzie trochę na luz. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jakiś dzikus z ciebie jedz de do afryki

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie honorują kart, gdyż, albowiem, ponieważ płaci się za posiadanie terminala i od samej operacji 🙂 Tylko o to chodzi, Biedronkowcy nie są tacy głupi 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. a ja płace kartą i w d cie mam i mysle ze jest szybko ..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jarek, daj spokój

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja statnio w lidlu kupiłam ser za 2.99 i zapłaciłam kartą. poruszyła Was moja historia, prawda? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Biedra nie ma możliwości przyjmowania kart, bo tak jest taniej. Odpada im koszt utrzymania terminali i opłaty za transakcje (które w Polsce są oczywiście najwyższe z całej europy i wynoszą coś koło 1,5% od kwoty transakcji, nie pamiętam dokładnie). Natomiast jest jeszcze coś takiego jak karty zbliżeniowe, którymi płatność trwa krócej niż gotówkowa (kasjerka nie musi szukać klepaków na wydanie reszty).

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Moim zdaniem płatność kartą trwa tyle samo co wydanie reszty chociaż czasami
  trafiają się terminale długo wczytujące karty ale to żadkośc

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Co miesiąc 1% pieniędzy płaconych kartą wraca na konto więc na obsługę konta i karty spokojnie wystarcza za free.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. a co mam stac przed kazda polka i dodawac kase? czy mi 100 wystarczy, czy moze 2 grosze mi przy kasie braknie? zapewniam cie, ze karta idzie rownie szybko jak gotowka. wyobraz sobie babcie, ktora postanawia odliczac co do grosza i moja karte, ktora raz na jakis czas ma chwile zwiechy. taka babcia=moja karta.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Panie Jarku nie wypada!

  0

  0
  Odpowiedz