Nudne życie

Im bliżej do 30stki tym bardziej człowiek zdaje sobie sprawę, że jego życie nie jest takie jakie by chciał. Moje też nie jest. Kiedyś inaczej na to „patrzyłem”, teraz gdy w tym roku stuknie mi 30stka – czuje że w życiu chodzi tylko by pracowac, żreć, ruchać (jak masz kogo), i spłodzić dzieci by one za X lat robiły to samo. Chyba że pójdą swoją drogą i odnajdą sens życia w czymś pasjonującym. Taaa jasne…
Dla mnie póki co życie nie ma większego sensu samo w sobie. Gdzieś w tej gównianej doroslości zgubiłem swoje „różowe okulary”. Pewnie masa ludzi czuje podobnie. Stąd uzależnienia od alkoholu, seksu czy narkotyków. Pozwala to przetrwać w tej chujowej rzeczywistości. A może wystarczy to wszystko JEBAĆ i mieć gdzieś? Żyć jak sie chce i nie przejmować się zdaniem innych? Może stąd biorą się frustracje? Z braku kontroli nad życiem? Tyle że bez kasy to sobie możesz przejąć kontrolę nad swoim strumieniem moczu a nie życiem. KURWA, jak przestać się tak tym przejmować. I to jest chujnia

94
3

Komentarze do "Nudne życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 100% racji. Życie w tym padole za mniej niż 10 tys.z gówniakami i starą na głowie to piekło. Ja u progu dorosłości staram się żeby uniknąć takiego dna.

  18

  1
  Odpowiedz
 3. Xd ja tam jestem w 1% i my nie mamy takich problemów jak wy robaczki

  3

  12
  Odpowiedz
 4. Wyprowadź się do Wyszogrodu. Ta miejscowość słynie z rozrywkowości. Będzie ciekawie. Będziesz też miał Biedronkę przy ul. Mickiewicza 16.

  7

  5
  Odpowiedz
 5. Moim zdaniem tylko bogaci mają życie.

  21

  3
  Odpowiedz
 6. Kiedyś tego nie było… Dzisiaj wszyscy kurwa w depresji albo z długami i chorobami… Jebane stracone 10 lat nierzadów zniszczyły ten kraj doszczętnie… Tutaj by przeżyć trzeba mieć psyche ze stali , a jaja ze spiżu by po prostu nie zwariować!

  41

  0
  Odpowiedz
 7. Leć na dwór na goło, a będzie wesoło.

  9

  1
  Odpowiedz
 8. Zostań kierowcą autobusu miejskiego.

  10

  0
  Odpowiedz
 9. Pij siku od osła, może pójdziesz na posła.

  7

  1
  Odpowiedz
 10. Nigdy coś nie jest w punkt jak to sobie człowiek wymarzy i zawsze pójdzie coś niezgodnie z planem. Marzenia nie mają sensu w takim razie no chyba, że materialne ale wizje eh nie. Zawsze czegoś tam brak. I tak zaprogramowany genetycznie człowiek płynie przez życie na nurcie okoliczności. Nie wyrwiesz się. Ja mam swoją prawdziwą rzeczywistość w głowie, a tu tylko odwalam obowiązki i jak najdłużej śpię i marzę. Życie jest tak rozczarowujące…

  8

  0
  Odpowiedz
 11. Znajdź jakieś hobby, pasję albo cokolwiek co sprawia Ci przyjemność. Mówię serio. Nie ma określone kiedy znajdziesz, moja mama np znalazła to w wieku czterdziestu kilku lat.

  3

  1
  Odpowiedz
 12. Będziesz miał kasę tez nie będziesz szczęśliwy…

  1

  1
  Odpowiedz
 13. co jest jeszcze gorsze, że masa ludu w naszym wieku, nigdy nie dochodzi do podobnych oczywistych wniosków. Jak ktoś nie jest zdolny do refleksji, to kim taki ktoś jest?

  8

  0
  Odpowiedz
 14. Powinieneś się cieszyć, bo coraz bliżej 30 lvl, kiedy to będziesz mógł grać rankedy i grać potężną postacią – Mordekaiserem. Będziesz się delektował każdą chwilą, gdy na czacie będą ci pisać „report mordekaiser op cheats”.

  3

  1
  Odpowiedz