O ‚znawcach kina’

Najłagodniej mówiąc Barany. Kilku kumpli poleciło mi serial Wikingowie. Jestem po 8 odcinkach. Serial ma takie logiczne braki w fabule, że w szoku jestem jakie partacze to robiły. Główny aktor Ragnar (nawet nie zamierzam zapamiętywać nazwiska tego cioty który się w tą rolę wciela) gra tak żenująco tragicznie. Dosłownie aktor 3 min. Wiem, że ludzie opisując i wypowiadając się lubią używać kolokwializmów typu… jestem w szoku, najlepsze że itd. ale ja szczerze po prostu nie wydolę. Aktor gra scene w (8 odcinku 1 sezon) gdzie rozmawia z królem i składa mu hołd a minę ma jakby w największym stopniu z niego szydził ewentualnie chciał mu włożyć nóż w szyje. Coś takiego zostało wyemitowane. Wiem, że zostane zjechany od Mesiów ale piszę to bo ciekaw jestem czy w tym gąszczu znajdzie się jakaś osoba, która się ze mną zgodzi bo jestem w szoku ten serial uchodzi za topowy a ja tu opisałem tylko przykład. Przykład kolejny: W nie wiem śmieszy mnie to powiedzmy 7 epizodzie wikingowie pojmali brata jakiegoś króla Angli po czym zostają przez niego przyjęci a on urządza im ucztę ( okej spoko pominę fakt, że mógł kazać potajemnie dodać trucizne do posiłków dla swoich ‚gości ale dziwnym trafem Ci Chrześcijanie walczący z tą dziczą są przedstawieni jak kompletni idioci ale to przecież szczegół więc przejdę do meritum. Jest uczta Wikingowie od razu łapczywie rzucają się na jedzenie (dziwne, że jak jedzą u siebie na spokojnie to nie jedzą tak łapczywie prawda scena ni chuja nie jest przerysowana oni po prostu byli bardzo głodni) Za to Wikingowie są w wielkim szoku gdy tamci biskupi zaczynają śpiewać prawda, ciężki szok ale w ósmym odcinku gdy Wikingowie poswięcają życie swoich w religijnym obrządku dziwnym trafem znajduję się jedna śpiewaczka Pani Wikintka która też pięknie śpiewa a przy tym kurde jakoś szoku nie ma. Chuj z fabułą. Chuj ze armie Chrześcijanie są kompletnymi downami (a przynajmniej w kwesti strategii wojennej) ale, że główny – GŁÓWNY aktor dysponuje w swoim arsenale 3,4 minami jest dla mnie szokiem. A teraz możecie mnie pojechać. Pozdrawiam. Ja jebie.

18
35

Komentarze do "O ‚znawcach kina’"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli jakimś cudem dotrwasz do 3 sezonu to wydłubiesz sobie oczy, żeby odzobaczyć tą chałę, jaka tam jest pokazywana.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Co prawda to prawda, jednak należy zwrócić uwagę, że ten serial stał się topowy dzięki temu, że oglądają go masy zwykłych ludzi. A delikatnie rzecz ujmując większość jest ździebko mniej inteligentna. Co dowodzi stare przyszłowie ‚Mniejsza o większość’

   5

   0
   Odpowiedz
 3. Kiedyś,, kiedy jeszcze nie byłem Mesiem też nie rozumiałem tak kultowych produkcji. Ale teraz, patałachy jebane, dojrzałem i nie tylko oglądam tego typu serie ale i nadobnie w nich uczestniczę. W drugim sezonie, kiedy król trzepie kapucyna do pięknej księżniczki jebiącej się z księciem na sianie, to właśnie ja podkładam moje berło wielkiemu aktorowi. A w sezonie trzecik, kiedy sławetny książę jedzie na koniu wymachując swoim wielkim mieczem to właśnie ja jestem tym koniem, którego dosiada i rżę periodycznie posrywając wielkie kule w czasie cwału. Lata wprawy i TALENT, patałachy… To mówiłem ja, Meś Panwasz.

  5

  4
  Odpowiedz
 4. A weźże przestań pierdolić. Z ciebie też jest pieroński znafca kina – skoroś dał się namówić na oglądanie jakiegoś gównianego serialu…, a potem jeszcze pierdolić o tym ze 20 cm monitora. Jebnij sie w łep.

  4

  3
  Odpowiedz
 5. Tak mnie urzekła twoja historia, że otrząsnę się ze oczarowania pewnie dopiero za sto lat.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nie wiem gościu czy jeszcze obserwujesz post ale jak dla mnie serial jest i tak „w miare” dobry w porównaniu z innymi zachodnimi produkcjami mi w serialu osobiście najbardziej podobało sie podejście głównego bohatera do ogólnie pojętego życia (generalnie miał na wszystko wyjebane i robił swoje).Fakt jest kilka niedociągnięć ale jak dla mnie serial ten jakoś tak podnosi na duchu ale to tylko moje przekonanie o gustach sie nie dyskutuje.

   0

   0
   Odpowiedz