Ograniczeni ludzie w komunikacji miejskiej

Chodzi o pasażerów tramwajów i autobusów w Warszawie (pewnie nie tylko tu tacy są, ale mój temat dotyczy stolicy). Czy tak trudno zrozumieć, że za jeden bilet przysługuje jedno miejsce siedzące, a nie dwa? Niektórym najwidoczniej tak, bo sadzają swoje dupy na pierwszym miejscu od środka autobusu, a nie od okna blokując w ten sposób pozostałe wolne miejsce. A jak człowiek chce tam usiąść to od razu foch, że trzeba wstawać. To nie taksówka, kurwa jego mać. Laski, kolesie, o starych babach nie wspominając, czy was pojebało? A najlepiej było wczoraj, jakieś tłuste babsko usiadło właśnie na takim siedzeniu, a na drugim położyło torbę z zakupami. A na pytanie, czy mogłaby to zabrać wielce zdziwiona spytała: a gdzie mam je położyć. Aż się ciśnie na usta: w dupie, ale chuj, machnie człowiek ręką, bo po co się denerwować. Chyba trzeba zacząć być twardym i cisnąć chujami, kurwami itp., bo inaczej się z chamstwem nie wygra. Pies was jebał tępaki!

111
40

Komentarze do "Ograniczeni ludzie w komunikacji miejskiej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja loszka staje zawsze przy kasowniku i mizdrzy się do facetów. Zawsze jakiegoś uwiedzie. Przyprowadza go wtedy do domu i razem ją rypiemy, aż wrzeszczy z rozkoszy… Moja loszka ma już kilkunastu takich dochodzących ruchaczy, i jest doskonale zaspokojona. Ale zawsze powtarza, że to ja jestem królem jebania, ja i moja wielka faja.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A kto jeździ MPK, same cioty i pedały. Weź spierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam w dupie papaja, w dupie w dupie, PAPAJ

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Szwadron Śmierci wypala chwasty do ostatniego,do korzeni aż nie pozostanie po nich żaden ślad,to jest sposób na ludzkie odpady bo tylko drastyczne metody mogą cokolwiek ździałać bo żadne łagodne metody niczego nie ździałają a tylko spotęgują narastający problem

  1

  0
  Odpowiedz
 6. JESTEŚ KOSMITĄ KTÓRY BUDZI SIĘ Z HIPNOZY
  KONIEC ŚWIATA TRWA
  9/3-2015 Ludzie są kosmitami w stanie hipnozy,gdyż Ziemia jest iluzja i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistości.Dyskutują codziennie o problemach i śmierci które są ILUZJAMI stwarzanymi przez wibracje Ego. Struktury Ego działają na ich świadomość i każdemu wydaje się że to co się dzieje jest rzeczywistością.Nie można zakończyć konfliktów które są iluzjami,ale iluzje przestaną egzystować.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. bierz poranne gówno do woreczka i do komunikacji miejskiej zabieraj, jak trafisz na jakiegoś kutafonga to obsmaruj mu buty albo morde gównem 🙂
  inny pomysł, przy wysiadaniu rzuć na podłoge stinkbombke haha… będą wszyscy spierdalać z tramwaju za pare minut 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Przecież to jest najlepszy patent dla samotnego podróżnego. Połowa cebulaków nie umie powiedzieć przepraszam Pana/Panią i usiąść. Nie wiem, jak autora, ale ja mam zawsze olbrzymiego pecha w komunikacji miejskiej. Dosiadają się do mnie stare baby, mohery, menele, spaślaki, śmierdziele. Nie wiem, być może taki mój urok. Taktyka siedzenia od pierwszego miejsca od środka to sposób na całą wyżej wymienioną hołotę i ścierwo ludzkie nadające się do Szwadronu Śmierci. Oczywiście, żeby nie było, gdy tylko ktoś powie przepraszam, to przesuwam się w bok lub wstaję i udostępniam miejścówkę przy oknie (bez żadnej łaski, że wstaje, w końcu to mój obowiązek). Zazwyczaj hołota, brudna i śmierdząca nie zna podstawowych zasad kultury, więc próba wypowiedzenia słowa:”Przepraszam” kończy się na poplątaniu ich języka. Oczywiście karygodne jest kładzenie plecaka czy toreb na siedzenie, gdy jest tłok w autobusie lub ktoś chce usiąść. Takich ludzi również powinno się przerobić na odpad ludzki. Gdyby nie było jakiś ścierw ludzkich w autobusach, to wiele ludzi siadałoby od razu przy oknach, ale to nie frajda bycia ściśniętym przez grubą lochę lub menela. Ścierwo w komunikacji miejskiej powinno być raz na zawsze zlikwidowane. Obsrane mohery capiące ruskimi perfumami lub zdechłym kotem z szafy, menele, przy których rzygać się chce, spaślaki, co zajmują więcej niż 1 miejsce, ściskający do okna, osoby w jebanych kurtkach, które mało nie narzucą jej na Ciebie; bezzębne odpady biedoty, szczerzące zęby (co osobiście doprowadza mnie do wymiotów), powykrzywiane mordy; jakieś odpady w stylu hipsterstwo czy pedalstwo (mowa tu o ostrym pedalstwie i lezbach); robole capiący syfem i piwskiem, pierdolone Janusze z wąsem. Niestety ludzie nie mają szacunku do drugiego człowieka. Ja zazwyczaj jeżdżę długo autobusami, dlatego traktuje pasażera obok jako towarzysza, często rozmawiam z ludźmi. Ale weź tu siedź z hołotą. Hołota do gazu!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Polska normalność = patologia i debilizm. Przynajmniej nadaliby się na front na UA

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zaraz ci mesiu pojedzie, żebyś zapierdalał do niego to może i na starą c klasę zarobisz i porzucisz komunikację miejską. ALE daję ci 5/5, bo kiedyś przerabiałem te tematy. A szkoda, że nie zripostowałeś jej odnośnie tych zakupów. Wiesz co, ogólnie ludzie są pojebani. Pewnie ty i ja też, bo mamy swoje nawyki, których niejeden nie strawi, ale wydaje mi się, że pewne zasady mamy wpojone dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dlatego właśnie ja zawsze wpycham się na to miejsce przy oknie i niech taka tępa pizda albo lamus podniesie swoje dupsko. Warszawa to już jedna wielka wiocha, tu nie masz prawie w ogóle ludzi miastowych, tylko napływ z jakiegoś Pierdziszewa albo Wysranówka. W środkach komunikacji miejskiej zachowuje się jak w PKSie do Łukowa. Trzeba się pchać, rozpychać, deptać, walić z bara bo bydło wsiowe z krowami chowane inaczej nie zrozumie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. kup se auto pajacu

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A gdzie pisze, ze 1 miejsce przysluguje? A gdzie ma polozyc? W gownie i petach na podlodze?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A ja bym wyciągnął kutasa i naszczał im na buty w tym tramwaju, po wcześniejszym wypiciu 2 litry wody.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. po prostu śmierdzi ci dupa rozjebana przez geja Romana. Z luźnego odbytu wypływa żółta cuchnąca ciecz i zraża do Ciebie ludzi. Weź prysznic i przestań się pierdolić z gejami.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Będzie ta wojna w końcu czy nie bo nie wiem co robic do chuja Pana zwalniać się z roboty i gwalcic co popadnie czy ki chuj?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ze swojej strony dodał bym masę pojebanych melomanów którzy „umilają” podróż swoimi jebanymi MP3kami. Chuj że za parę lat będzie taki jeden z drugim zapierdalał do laryngologa bo baniak wiecznie napierdala i szum w uszach za to niech wszyscy słyszą króla Ikarusa.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kurwy nie ludzie

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Dokładnie….pies ich jebał !

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Najedz się grochu i możesz pierdzieć w komunikacji, najlepiej puszczać mocno śmierdzące cichacze !!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 21. @ 8 Brawa dla tego pana 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Identycznie jest w Krakowie.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @4 keep calm and jp2gmd!

  0

  0
  Odpowiedz
 24. zamknij dupe warszawsiokuuu!!!!

  0

  0
  Odpowiedz