Pęknięty grill

Dzisiaj wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na główną zatrzymałem się za jakimś idiotą, który stanął na przejściu dla pieszych. Zanim zdążyłem cokolwiek zrobić ten pacan zaczął cofać prosto na mnie, bo chciał kurwa przepuścić pieszego. Zajebał mi w zderzak, wysiadłem z auta, wyglądało, jakby nic się nie stało. Zajeżdżam do domu, otwieram maskę, a tu kurwa grill pęknięty. Wkurwiłem się, bo byłem pewien, że nic nie jebło i puściłem tego idiotę wolno. Kurwa!

19
17

Komentarze do "Pęknięty grill"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba było od huja wyciągnąć parę stawek, ja bym hujowi nie podarował, znalazł bym coś rybkę,(nie ważne czy świeża) i by hej płacił,. Zjebales !!!.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. lepszy pękniety kondom bo może za 9-mcy będzie 500+ 🙂

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Gdybyś jeździł Panzerkampfwagen VI Tiger (albo chociaż jakimś T34 ze złomowiska pod Nowosybirskiem), to nie miałbyś takich problemów… 😉 Po pierwsze, nie miałbyś grilla (to się chyba prawidłowo nazywa „atrapa chłodnicy”; po tytule to sądziłem, że sobie chciałeś jakieś kiełbaski upiec i się okazało, że grill masz rozwalony). Po drugie, miałbyś czym wprasować gościa w asfalt. A tak, to wleczesz się jakimś gównem na gazie, które trzech Niemców wypierdziało, Turek rozmienił na drobne, a paru cebulaków zajumało resztki ze szrotu i poskładało w stodole, żeby zarobić na takich jak ty… I po co ci to było?

  17

  2
  Odpowiedz
  1. ale zdolny przymuł się narodził…

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Poczekaj tydzień i policja przyjedzie. Facet zezna, że wjechałeś mu w doopę, jak stanął przepuścić pieszego i uciekłeś 😀 ps. ten który pisał komentarz o Panzerkampfwagen ma chyba 10lat, albo musi być niedorozwinięty

  5

  4
  Odpowiedz
  1. co ty pierdolisz za farmazony. Co myslisz ze niewytsraczajaco kamer na ulicach, ktore rejestruja tego typu zdarzenia? Do Autora- rozejrzyj sie w okolicy w ktorej mialo miejsce to zdarzenie, czy sa kamery. Nawet jesli nie ma- zapytaj. W miastach wiele kamer jest ukrytych. To jedyna opcja na odzyskanie kasy. Poza tym znasz przyslowie – w zyciu widzi sie dwa razy.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. „ps. ten który pisał komentarz o Panzerkampfwagen ma chyba 10lat, albo musi być niedorozwinięty”

   1. Nie 10 tylko 12. I pół.
   2. A właśnie, że jestem rozwinięty. 😛 Posłuchałem rady z komentarzy pod chujniami i teraz moja pani od wu-efu mi mówi z zachwytem, że pięknie w masę idę. Jeszcze zrobię doktorat i poćwiczę język i wszystkie loszki będą moje, a ty nadal będziesz bezmyślnie walił do rozkładówki, bo ci szkoda będzie pięciu dyszek dla leśnego ssaka (w końcu cała twoja tygodniówka, nie?).

   11

   1
   Odpowiedz
   1. dostajesz punkt ode mnie za „leśnego ssaka”:)

    4

    0
    Odpowiedz
    1. „dostajesz punkt ode mnie za „leśnego ssaka”:)”

     Łeee… Myślałem, że za ćwiczenia języka… 🙂

     0

     0
     Odpowiedz
   2. ten od pancerfauswagen 12 i pół – ja pierdolę ale kretyn. Można jebnąć idiotyczny koment ale żeby jeszcze odpowiadać i dopisywać następne w stylu ja gimbus to trzeba kompletnie mieć zryty beret. Szczylu poczytaj trochę, cokolwiek, łeb ci się rozszerzy, łatwiej będzie słowem władać…

    0

    2
    Odpowiedz
 5. Zmieniam zdanie. Stara chujnia była lepsza! Chociaż były numerki komentatorów

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Mi na początku stara chujnia bardziej się podobała, ale teraz dochodzę do wniosku, że właściwie jedyną rzeczą, której brakuje nowej, są właśnie te numerki.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Kamerka by Ci dupę ocalila, miałbyś tablice i zapis zdarzenia a tak jak tu ktoś wspomniał równie dobrze gość poda Cie na psy ze mu wjechałeś w dupsko i uciekłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ale masz gówniane auto, wstydziłbyś się pisać…

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Nie pierdol, tylko zapierdalaj do Castoramy i kup sobie nowego grilla za 15 zł. Wiadomo, że coś takiego łatwo się może spierdolić, przerdzewieć przez zimę w garażu, ale też drogie nie jest.

  2

  -1
  Odpowiedz
 9. Jeździj tramwajem, jak normalny człowiek w mieście, a nie wieśniak blachosmrodem.

  2

  0
  Odpowiedz