Pies

Około rok temu przygarnąłem owczarka kaukaskiego jest to, dosyć spory pies około 100 kg wagi i dosyć agresywny dla obcych. Gdzieś dwa miesiące temu pijak ze wsi włamał się nam na ogrodzone podwórko i próbował wynieść piłe, zobaczył to ojciec który wracał ze spaceru z psem chciał złapać kolesia, le on trzasnął ojca metalowym pretem, wtedy na nieszczęście pijaka już na nodze siedział mu kaukaz. Przybiegła matka odciagniela psa (który nieźle poszarpał pijaczka) zadzwoniła na pogotowie, wzięli go na badanie a tu na drugi dzień policja z oskarżeniem, że pies biega luzem po wsi i pogryzł człowieka, matka w ryk przywiązana do psa którego mogliby uśpić na swoje głupie szczęście 2 dni wcześniej zamontowałem w samochodzie kamerę na której wszystko było widać. Niby wszystko się wyjasnilo, ale ile nerwów poszło w sądzie tego nikt nam nie zwróci.

73
3

Komentarze do "Pies"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kirwa współczuję. Teraz to se wszędzie zamontuj kamery. W sumie każdy powinien, bo nastały takie czasy że każdy może każdego oskarżyć a później łazisz po sądach i nierzadko przegrywasz (wystarczy że taki „znajdzie sobie kilka osób które potwierdza jego słowa). Chuj w dupę oszustom i złodziejom

  30

  0
  Odpowiedz
 3. Zamiast na pogotowie było dzwonić na policję.

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Po co?
   Okopać jeszcze trochę i zostawić pijaczka. To byłaby bardzo ważna lekcja dla niego. Zapamiętałby podwórko, na które się nie wchodzi. A tak tylko napytasz sobie biedy.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. W tym spierdolonym kraju tylko zbrodniarzy się wynagradza

  28

  0
  Odpowiedz
 5. Łączę się w bólu. To jest pojebane państwo. Mogą ci się takie skurwysyny pijaczyny włamywać na chatę, rozkradać ogrodzenie na złom, wynosić jakieś chuja warte przedmioty aby tylko na flaszke było, a policja bezradna. Nawet jeśli wiedzą kto to! A spróbuj takiemu wpierdolić to wiadomo jaki jest finał. Jeszcze facet to facet, ale jak kobieta albo starsza osoba mieszka sama i taki skurwysyn będzie ją nachodził? Co zrobić…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Powinien skurwysyna zagryzć…..jednego złodzieja mniej

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Paranoja kurwa. Co jest gorszą zbrodnią? Włamanie z kradzieżą plus napaścią (na ojca) z bronią w ręku (pręt) czy kurwa pies latający po OGRODZONEJ posesji własnej. Masakra szkoda strzępić ryja a tego cwela to bym jeszcze po wszystkim na Twoim miejscu wraz z ojcem dorwała gdzieś w ciemnym zaułku i wpierdol mu taki dać żeby popamiętał!

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Kocham psy i mam sama trzy ale dam ci rade:
  1. Owczarek Kaukaski jest nie tyle co psem a bronia. Uwazaj, poniewaz one strasznie chronia swojego terytorium. Cud ze nie poszarpal na smierc tej zlodziejskiej mendy.
  2. Powiniscie dac wpierdol dziadowy co wlamuje sie wam na podworko i kradnie. A nie dzwonic po pomoc. To tak jak zgwalcona kobieta by dzwonila na pogotowie bo gwaldzicielowi podrapala twarz i trzeba opatrzec. Ona wtedy jest w problemach.
  3. Menda by spierdolila i nie byloby problemow.
  4. Za to ze zadzwoniliscie na pogotowie wpadliscie w tarapaty, tak jabyscie nie umieli utrzymac psa na smyczy. Pierdolic autorytety i zlodziei. Pomoc medyczna tylko dla uczciwych ludzi a nie dla zlodzieji co kradna.

  14

  0
  Odpowiedz
 9. a pijak zaatakowal pretem, wiec powinien gnic w celi dla cwelow.

  4

  0
  Odpowiedz