Podstępne złodziejstwo na majówkach

Witam. Właśnie wróciłem z majówki i jestem jeszze chyba nawet trochę pijany, chciałbym się podzielić chujnią jaka mnie spotyka co roku. Otóż byłem na bardzo dużej majówce, kilkaset ludzi, setki namiotów, kilka dni, imprezy, koncerty, chodzenie po górach, melanż all day – Rajd Politechniki Krakowskiej. I tutaj owa chujnia… ludzie się poznają pod wpływem, jest pełno jajcarzy, i masa nietypowych złodzieji – bardzo ładnych dziewczyn, które łaszą siędo ciebie i ściągają ci z głowy albo okulary przeciwsłoneczne, albo jakiś unikatowy szalik, albo jakiś inny gadżet. Na pierwszym roku jeszcze byłem niesmiały ale teraz się nie pierdole z kurwami, szkoda mi tylko że czasem są to naprawdę ładne i inteligentne dziewczyny, i musisz im zawsze zwrócić uwagę „ej, oddaj moje okulary”, albo „wracaj tutaj z moim szalikiem”, a czasem jak jest jakaś pizda uparta to nawet musisz jej sam to zdjąć, bo nie odda. Bardzo powiedziałbym, upadlający sposób na pozyskiwanie różnych gadżetów, taką chujnie chciałem na dziś zapodać. Pozdrawiam wszystkich rajdowiczów. Oby tylko nie padało!

54
84

Komentarze do "Podstępne złodziejstwo na majówkach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. fajnie kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To ty myślałeś, że na imprezach takich jak juwenalia spotkasz elyte? Przecież na takie stypy chodzą same kurwy i chlejtusy uczelniane. Banda kretynów, którzy nie umieją się normalnie zachować. Laski to kretynki, które po jednym piwie zachowują się jak wieśniary. Biedaki studenciaki nawet pić nie potrafią. Ledwo osiemnastke pokończyli, myślą że potrafią morze wódy wypić, a po trzech piwach rzygają po kątach jak koty pierdolone. Ale ty chyba nie reprezentujesz wyższego poziomu, skoro też na takie imprezy chodzisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lol. Czego to kobiety nie wymyślą. Pewnie nieźle się obławiają na biednych nerdach-prawiczkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Baby tak są zaprogramowane, taka konstrukcja psychiczna, zawsze coś z chłopa chcą wyciągnąć, najlepiej jak to są miliardy na koncie, a jak się nie da to musi być jakiś inny łup, choćby okulary albo szalik czy kalesony.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Carnegie Dale

  Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @3 Ze polibuda, to niby 'nerdy’, tak? Skoncz pierdolic, bo nie masz pojecia o czym mowisz. Rajd PK to zajebista impreza – jak studiowalem, to tez jezdzilem. Aha – jakby ktos nie wiedzial, to wydzial lądowy jest najbardziej odlotowy. Tak, moi drodzy, lądowy wydział ma najwiekszy wódki przydział! 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Za mało czci okazałeś bozi, która nas zbawia, że cię pokarała. Ale nie przegrałeś jeszcze najważniejszego – zbawienia przez Pana Jezusa. Dlatego czym prędzej na kolana i przepraszaj bozię. Módl się też za złodzieja, to twój bliźni. Wiesz, że bozia bardzo kocha złoczyńców, a nie cierpi tych uczciwych, którzy nimi gardzą? Dlatego módlmy się za złych ludzi. Bozia ich zbawi i im wybaczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa co sie u was dzieje. Studiuje w Niemczech, czasami podczytuje chujnie. Smiejecie sie z Niemcow? (zreszta smiejecie sie z KAZDEGO, kto nie jest tzw. „rodakiem”, prawda? To wam powiem, ze zadna niemiecka studentka tak sie nie zachowuje.Co za jakies debilne kurwy, no.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. A to polskie kurwy

  0

  0
  Odpowiedz
 11. chodzisz w drogim ozdobnym szaliku w maju? zapewne jesteś pedałem

  1

  0
  Odpowiedz
 12. rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Następnym razem jak nie będzie chciała oddać Ci rzeczy proponuje zajebać takiej kurwie fangę na ryj.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. W maju w szaliku ? Jesteś pedałem czy „modnym” debilem ?

  1

  0
  Odpowiedz