Polska patologia

Gdy moja mama wracała dziś ze skarbówki w Gliwicach została napadnięta i pobita przez jakiegoś osiedlowego patusa. Nie jest ona już młodą osobą, ma problemy z chodzeniem, jest schorowana, za 2 tygodnie czeka ją ciężka operacja. O ironio owy oprawca miał na sobie bluzę ze Znakiem Polski Walczącej. Serio??? Jakim skurwielem, hipokrytą, marną kreaturą mężczyzny i niedorozwojem umysłowym trzeba być aby napadać słabsze fizycznie od siebie, starsze, chodzące o kulach kobiety, a w dodatku uważać się za patriotę? Bo chyba o tym świadczy ta bluza :/. Jaki był w tym Twój cel? Chciałeś przez to wyrazić, że „śmierć wrogom ojczyzny”, a w szczególności tym z innego osiedla? Co chciałeś jej ukraść, 20 zł z marnej emerytury? Nie masz pieniędzy? To kurwa idź do pracy, może się tam nauczysz szacunku do innego człowieka. A teraz sobie pomyśl, co byś zrobił gdyby ktoś tak Twoją matkę potraktował. Pamiętaj o jednym, karma zawsze wraca, mam nadzieję, że wróci do Ciebie dość szybko. Aaa i jakbyś mógł, to wyrzuć tę patriotyczną bluzę albo dowiedz się od kogoś mądrzejszego czym jest patriotyzm, bo jak na razie prezentujesz zupełnie odwrotną postawę. Wstyd mi za takich rodaków.

127
7

Komentarze do "Polska patologia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co jest najgorsze? Spróbuj sprzątnąć takie gówno, wyrwać takiego chwasta, to zamiast medalu z dyplomem od przedsiębiorstwa oczyszczania miasta dostaniesz 25 lat odsiadki. Co do Polski Walczącej – bluza tego śmiecia całkiem przypadkiem miała ten znak – po prostu ją też komuś zajebał, zapewne w komplecie ze smartfonem.

  48

  0
  Odpowiedz
  1. Kiepski to był bojownik, jak mu bluzę zajebali, a koledzy nie pomścili. Nie widzę ich na kolejnej wojnie, tuż, tuż…

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Ooo to się zgadza,za usunięcie takiego pato śmiecia powinno się dostawać order,ale niestety w świetle prawa takie śmieci to ludzie ,choć z ludźmi ma to mało wspólnego

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Takich skurwieli powinno się chłostować nagich na ulicy. Nauczyli by się dobroci.

  28

  0
  Odpowiedz
  1. Podobno w Ghanie dają karę śmierci w zawiasach.

   8

   0
   Odpowiedz
 4. Patologia nie ma narodowosci …

  28

  0
  Odpowiedz
 5. Przyjechałem zobaczyć co na starych śmieciach, a tu od wieki wieków w tej naszej polskiej Cebulandii nic się nie zmieniło. Jak było tak jest. Sama kurwa i złodziej.

  11

  1
  Odpowiedz
 6. Jakbym tego marnego ludka spotkał, to nie miałbym litości.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Brzmi jak prowo.

  4

  7
  Odpowiedz
 8. Ja, jak się urodziłem, to też przez rok miałem problemy z chodzeniem.

  0

  4
  Odpowiedz
 9. moze bluze tez ukradl.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Albo z Caritasu dostał…

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Skoro staruszkę okradł z portfela, to bluzę pewnie też gwizdnął z jakiegoś sklepu. U nas w Łodzi to częsty widok.

  6

  0
  Odpowiedz
 11. Wiadomo koniec człowieczeństwa. Nic mnie już nie zdziwi w tym kraju. W ameryce to by takiego nafaszerować z giwery i po kłopocie. W polsce jeszcze dostanie odszkodowanie za jakieś straty moralne.

  9

  0
  Odpowiedz
 12. On był tzw. Neonazistą i faszystą czyli inaczej skrajnym prawicowcem a najprościej mówiąc – Polakiem „patriotą”.

  5

  1
  Odpowiedz
 13. Dobre miejsce wybrałeś aby mu dogadać. Na pewno czyta chujnię i teraz pójdzie mu w pięty

  5

  3
  Odpowiedz
 14. To nie patriotyzm tylko pojednania moda.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Po za karmą zgadzam się w 100 %

  2

  1
  Odpowiedz
 16. Zawsze byłem zwolennikiem tzw.równości, równych szans, sprawiedliwości, itp. ale widze że to jest tylko mrzonka. Zwykły obszczymur,ledwiepiśmienny tępolicy ciul w dresie jest równy w prawie inteligentowi. Kiedyś takie bydle byłoby obite przez strażników miejskich jak pies za byle co i do lochu dziś takie chmyzy panoszą sie i patrzą tymi tępymi ryjami sie na człowieka jak na potencjalną ofiare. Ba nawet czują sie że są lepsi bo mają łyse łby, muskulature na koksach czy przez tyranie na budowie a takiej patologii jest zdecydowana większość w Wolsce. W dawnych czasach taki „polaczek”, sarmata samozwańczy byłby psiarczykiem, forysiem, stajennym czy lokajem u pana, poza dwór by wyszedł co najwyżej do pobliskiego miasta jakby pan kazał i dziękował by że pan mocno oraz często nie bije a teraz oni „polaki walczące”, huzaria, rycerze, żołnierze wyklęci. Co za czasy.

  13

  0
  Odpowiedz
 17. „Jakim skurwielem, hipokrytą, marną kreaturą mężczyzny i niedorozwojem umysłowym trzeba być aby napadać słabsze fizycznie od siebie, starsze,”………..Nie wiesz że Seby wyklęte napadają najczęściej słabszych? Bo to łatwy cel i można sie wyżyć. Napadają nierzadko w grupach tzn. 5 na 1 wtedy odważni są. Ci „patrioci”, „wojownicy” tacy twardzi są że jakby sie spotkali z prawdziwymi wojownikami islamu to by sie zesrali w śmierdzące dresowe pory.

  17

  2
  Odpowiedz
 18. Swoją drogą to już wolę tzw. pedałów niż takich „patriotów”. Pedały to są chociaż pokojowymi ludźmi.

  17

  4
  Odpowiedz
 19. strzelanie do narodowców to nie tylko przyjemność ale i obowiązek

  2

  1
  Odpowiedz
 20. Sorry for Mom . Goddammit so they took some mony ( sorry I only) but ..

  1

  1
  Odpowiedz
 21. Ja bym zajebał wyrwał chwasta jak by mnie na 5 cm dopuścili

  0

  0
  Odpowiedz